Şimdi Ara

Axen 43' 1.099 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
5.457
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Axen 43" 1.099 TL

Carrefour'da da aynı fiyatmış;
    http://www.akakce.com/televizyon/en-ucuz-axen-ilgaz-43-inc-uydu-alicili-led-fiyati,96747128.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feiter -- 5 Ekim 2017; 9:42:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Migros ta da vardı sanki

• 43" axen için o fiyat pek cazip gelmiyor 49" hatta 55" bile 1000 küsür aralığında satıldı
  • ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    55" ler 899 liralara alındı bi ara hocam ama o devir kapandı artık almadık geçti şimdi 1.500 liralarda geziyor 55"ler
  • smart var mi peki? smartsa alinir,dahili uydu varmis ama 4k degildir heralde en baba hd dir.duz modelini teknosada 600civari gibi bir rakama almisligim oldu.ses olayi berbat, onun haricinde orta seviye.o paralara 24" fln verildigi dusunulunce gayet mantikli durdugu icin aldim,memnunum diyemesemde pismanda degilm. Bu arada 55leri 899 kim nzmn vermis acaba,bnm hic hatrimda yok..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 5 Ekim 2017; 10:52:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • feiter kullanıcısına yanıt
    1500 mü? 2000 liranın altında 55 hatta 50 bile yok

• Sıcak sayılmaz. Bu günlerde normal fiyat.

• smart diyorsa fiyatı güzel ama smart özelliği ne kadar kullanılabilir bilmiyorum. Bence fiyat uygun. Eskiden 800-900 liraya 49 ekranlar satılıyordu ama o devir kapandı.
    ekstra olarak dahili uydu alıcı var. İhtiyaç varsa alınır.
  • Birazdan bekiro şu kadara şu zaman almıştımları sıralamaya başlar
  • Yine aynı muhabbet şu fiyata şu satılmıştı Dolar aldı başını gidiyor beyler öyleydi,şöyleydi devri bitti..Şu anda piyasaya bakarsın ona göre karar verirsin pahalımı değilmi diye
  • Fiyat iyi bence hatta ankaradaki migroslarda kalmamış dediler sorgulatınca alacaktım yoksa

• Görüntü kalitesi nasıldır kullanan varsa bilgi verebilir mi?
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada olması lazım. N11'de de vardı sanırım.

• Fiyat iyi marka ve televizyon nasıldır bilmem ama özelliklere göre iyi duruyor. 55 inç televizyonu 1500 liraya bul ben sana bi tane hediye edeceğim. 32" televizyonlar bile full hd ve dahili uydu alıcısı bulunanlar 1000 liraya satılıyor.

• Su zamanda su kadara aldim diyeNler. O donemdeki dolar fiyatini da yazsin.

• kipada 49" 1300 tl idi axen ılgaz hb 1400 küsüre satıyor 1000e satıldı inat ettim almayacagım
    2 ay ar arda 1300e sattı kipa bu ay koymadı tv yi
  • hb 49" 1499 lira, küsürat 99 lira yani.

çekle falan gg daha uyguna gelebiliyor.
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    3 ay önce a101den hi level 55 inch fhd uydu alıcılı 1500 ten aldım dolar daha yüksekti şuandan
  • bu fiyatlari görünce elektronik den soğudum evdekiler bozulana kadar almam hiç birşey

• quote:

Orijinalden alıntı: hunnkaar

bu fiyatlari görünce elektronik den soğudum evdekiler bozulana kadar almam hiç birşey

bizim evdeki bozuldu hocam aranıp duruyorum. n11 in 11.11 kampanyasına ümidi bağladık denk gelse de alsak güzel bir tv :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.