Şimdi Ara

AWOX U5600STR 4K 140 EKRAN 55 - Android TV'li 55' 2499 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
17
Favori
91.425
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    :) hocam neden böyle bi soru sordunuz anlamadım tv 4k diger video izleyin 4k açmak için netflixden 25 mgbit hız lazım bende oyle bi internet yok
  • isa.errcan İ kullanıcısına yanıt
    Isa hocam ugraslariniz icin tesekkur ederim. 1 haftadir takip ediyorum tv yi 2499 dan dusmedi düsme olurmu fiyatta sizce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • akfk78 A kullanıcısına yanıt
    ben görüşdüm hatta arkadaşıma alıcaz indirim istedim mümkün deil dediler 2400 geliyor akbank k.k ile düşsede 100 tl düşer ama sanmam ki biz video yayınladıkdan sonra satışı patladı baya video izleyip talep eden oldu senin video izleyipde alıyoruz diyen çok

rica ederim ayrıyetten maksat birbirimize faydamız dokunsun
    Videonun hem yararı hem zarari oldu desenize :) bende de maximum var koyuyo vadeyi 400 500 lira bekliyorum ama ya artarsa :)

bence artar bu ara dolar flnda hareketli düşmez zaten bu paraya satıyor tvyi vade verecegine bi tanıdgına nakit ver 2400 o alsın sana nakitin varsa tabi vade koydurma ucuz bi olmasının manası olsun
  • Cihazı kullanan arkadaşlardan rica etsem optik ses çıkışı var mı? 5.1 ses sistemini destekliyor mu? Bilgi verebilirler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sizin çektiğiniz video da aida32 de 1920x1080 görünüyorda çözünürlük.
    Panel full hd sanki,yazılımla 4k ya uyumlu yapılmış gibi?
  • cumhurozan kullanıcısına yanıt
    tv arayüz fulhd hocam 4k yazılım ile nasıl geçilecekki trt4 k açdım bizzat 4k anlamı pixsellerin küçülmesi yani paneldeki pixsellerin daha kücük hale gelmesi panel o şekilde olmasa mümkün deil yazılım ile oyle birşey yapmak benim görüşüm bu şekilde netlik görüntü kalitsi tartışılır o ayrı bi konu tabiki
  • tazveN_74 kullanıcısına yanıt
    optik var kulaklık var
    Sanirim o axess kampanyasi yok suan 2499 dan da ucuz bulamadim gittigidiyorda var en ucuz baska bildiginiz bi satici yoksa aksama kargoyu gecicem:)

axess kampanyası var şimdi bakdım 14:10 da en uygun orası isa bey tavsiye etti diyin onlar çalışanlar baya bi samimi olduk yardımcı olurlar
    Satici medialectronic24 degilmi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: akfk78

Satici medialectronic24 degilmi hocam
    aynen hocam
  • Ürünün içinden askı aparatı çıkmıyormuş. TV yi aldıktan sonra tekrar satıcıya mesaj attım. 32 inç tv lerde çıkıyor asma aparatı dedi.

Şimdi şöyle ki (interlaced) denilen tipte 4k destekliyor ürün sanırım.
    Yani panel Full HD oluyor. Yani gerçek 4k değil ürün.
    Anladığım kadarıyla 4k görüntüyü işleyip interlaced olarak veriyor.
    Bu projektörlerde de benzer durum var.native değeri ile supported değeri farklıdır.

http://cihaz.tv/televizyonunuz-gercekten-4k-mi-yoksa-3k-mi/
  • cumhurozan kullanıcısına yanıt
    panelin lg oldugunu biliyorum
    buna istinaden lg kendi panellerini 2016 özellikle bu panelde 2016 model biliyorum rgbw panel çıkarttı
    samsungda ona bir çamur attı olay buradan geliyor samsung diyorki rgbw panel %25 daha az benim panele göre diyor yani 4k deil demiyor
    hatta ben bu tvnin sarı renklerine çok tutuldum servis menü fln çok karışdırdım yapamadım

rgbw panel olması çok yüksek bu paraya rgbw panel olması da çok dogal tv ful hd tv ile alakası yok oyle olsa sertifika alamaz bu adamlar o kutuya o amblem basamaz merdiven altı deil awox türkiyenin en büyük elektronikçilerin öndegelenlerinden kendini batırır öyle bişey yapsa.

şahsi fikirlerim bu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isa.errcan -- 5 Mart 2019; 16:32:49 >
    Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: isa.errcan

aynı şey benimde gözüme batıyor arkadaşın haklı gibi ama geçen fb maçı izledim gayet sarı lacivertti ama bazı yayınlarda sarı diye bildigim renk hardala kaçıyor gbi servis menüsünden bende ugraşdım yapamadım yapılabilir bişey diye gözüküyor hdr olan cihaz bütün renkler vardır diye düşünüyorum
    Arkadaşım servis çağırdı, bakalım sonuç ne olacak. Sarı renk gerçekten kötü.

• Kanal geçişlerine çözüm yokmu yaw harbiden rezalet

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Yapmayin yav heveslenmistim aradigim tv yi buldum diye:(

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.