Şimdi Ara

AWOX U5600STR 4K 140 EKRAN 55 - Android TV'li 55' 2499 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
17
Favori
91.425
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 gün önce Regal 55R6020U aldım, bugün kurulumu yaptıracağım. 4K, HDR destekli, Smart vs özellikleri var, yaklaşık 2900 e geldi (GG ve N11 de banka kampanyaları hariç çekle bu fiyatlara bulabilirsiniz), kurulum sonrası resim ve değerlendirme yazarım.
    Marka, içerik ve kalite olarak Awox a göre daha iyi bir alternatif olarak görünüyor.
  • Video attım arkadaşlar açdıgım konuda mevcut şuan 480p 1080 geçer yakında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cpu gpu ram bilgisi verebilecek arkadaş var mı?
  • Tv yi @isa.errcan ın videosunu izleyerek aldım. umarım pişmam olmam bende tv yi kurdurduktan sonra genel olarak sorulara cevap vereceğim video ve resimler atacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enige

Tv yi @isa.errcan ın videosunu izleyerek aldım. umarım pişmam olmam bende tv yi kurdurduktan sonra genel olarak sorulara cevap vereceğim video ve resimler atacağım.
    Ben de almayı düşünüyorum açıkçası. GG üzerinden mi aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

cpu gpu ram bilgisi verebilecek arkadaş var mı?
    Evet, android bilgisi de önemli. Cpuz veya aida64 yükleyerek anlaşılır. Ayrıca tv 4k olmasına karşı, uygulamalar muhtemelen 720p olarak çalışır. Buda youtube ve netflix gibi uygulamalarda, 4k video açamazsınız demek oluyor.

• FaTeeH kullanıcısına yanıt
    inceleme videosunda arkadaş, youtubeda 1080p açıyordu videoyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isa.errcan

Video attım arkadaşlar açdıgım konuda mevcut şuan 480p 1080 geçer yakında
    İsa hocam öncelikle verdiğiniz eşsiz bilgiler için teşekürler ediyorum kendi adıma. RBG LED uygulamanız da ambiyansa mükemmel uymuş güle güle kullanın.
    Acaba Tvnize arkadaşların da dediği Cpuz ve Aida64 uygulamalarını yükleyerek donanım konusunda biz arkadaşları bilgilendirmeniz mümkün mü?

• 100 hz yenileme hızı varmış az değil mi bu değer?

• FaTeeH kullanıcısına yanıt
    evet gg üzerinden aldım tv yi gelmesini bekliyorum.

Edit: Yazım yanlışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enige -- 3 Mart 2019; 18:21:23 >
  • 20 gün önce GGdan 2270+75 TL wordpuana aldım kendim kurdum memnunum

• alexxson kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyata almışsınız, hayırlı olsun.
    Bir kaç konuyu merak ediyorum sizden cevap vermenizi rica etsem.
    1. Görüntü kalitesi tatmin edici mi? yani 10 üzerinden kaç puan verirsiniz?
    2. Netflix uygulaması stabil çalışıyor mu ve hızı nasıl? (hd üyeliğim var takılma donma yaşamak istemem)
    3. Kutu içerisinden duvar askı aparatı çıkıyor mu?
    4. Pixell kaybı testi yaptınız mı ve pixell kaybı gördünüz mü?

Cevaplarsanız çok memnun olurum, şimdiden teşekkürler.
  • tv de wifi var mı?
  • enige kullanıcısına yanıt
    Görüntü kalitesi tatmin edici ben beğendim

Duvar aski aparati cikmiyor içinden

Yeni eve taşındım internetim henüz yok netflix deneyemedim

Ölü pixel bende 1 adet çıktı (çok önemsemedim)

Benim beğenmediğim 2 şey var kendi uydusuyla kullanıyorum kanal gecisleri bana göre yavaş 2.cisi kanal sıralama yapmak eziyet örnek veriyorum 64.kanalı 1e getirceksiniz getiriyorsunuz fakat numara sırası hala 64

• dream_m4 D kullanıcısına yanıt
    Wi-fi var

• gittigidiyor da 2500 TL ye satılan linkteki ürün özelliklerinde wifi harici de dahili de yok diyor onun için sordum. Satıcıya da sordum wifi var dedi. içinden asma aparatı çıkıyor dedi. servisine awox servisi bakıyor dedi. awox servisini hiç duymadım vestel falan mı bakıyor acaba?
  • mmysterious kullanıcısına yanıt
    tabiki bakarım ama clean master yükledim bakdıgımda 1500 ram diye hatırlıyorum hafıza 6 gb akşam ilk iş bakarım yeni video eklicam bugun o çekim guzel deildi daha net bir video çekdim yatay şekilde :) yardımcı olacagına inanıyorum
    saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isa.errcan -- 4 Mart 2019; 13:36:8 >
  • dream_m4 D kullanıcısına yanıt
    wifi var askı aparat bende çıkmadı ama servis sordu ben sehpa dedim askıya kendim astım sonradan led uyguladıkdan sonra awox kendi servisi var servisde çok ilgiliydi bütün testleri yapdı saolsun yarım saat ilgilendi tv ile
  • enige kullanıcısına yanıt
    bugun yeni video atıcam mutlaka bakın daha net güzel bi çekim oldu
  • alexxson kullanıcısına yanıt
    aslında birçok tv de olmıyan bir özellik TKGS var cihazda hiç ugraştırmadan otomatik sıralı sistem digitürk d smart gibi manuel kendini yüklemede yapabilirsiniz yaparsanız yer degişdirmek mümkün ama zaten kanallar sıralı tabi siz başka numarada isterseniz o ayrı ama şöyle açıklıyım biraz daha

bu kanal sıralama olayını üretiler istemiyor neden? bizim millet kanal yer degiştiriyor degiştşirirken digerkanal siliyor yada koydugu yeri unutuyor bunun için servis çagırıyor servis iki dk gösteriyor yada kuruyor yeniden bu seferde tüketici hatası olmuş oluyor tv ile alakalı bir durum deil servis bedeli isteniyor bu seferde tartışma çıkıyor para vermem ama hata bizim bu yuzden olay çıkmasın diye istenmiyor degiştirilmesi yaşlı anne babalarımızı düşünün unutuyorlar yada siliyorlar yanlışıkla

tkgs:otomatik her çıkan kanalı sinyal üzerinden gunceller hemen cihaza yükler bizi ugraştırmaz bu tarz uydu cihazları şuan daha pahallı hatta öbür türlü frekans gir arat bul tek tek sırala ugraşdırıcı

saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isa.errcan -- 4 Mart 2019; 13:19:49 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.