Şimdi Ara

Awox 65'' 165 Ekran 4K UHD Dahili Uydu Alıcılı LED Televizyon 2699 tl (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
647
Cevap
21
Favori
91.313
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim ekstra gibi bir özellik beklentim yok. Smart gibi onuda zaten cozmussunuz güzelde olmuş daha sağlıklı. (Aklıma gelmişken bu Android 4k uydu cihazla hd kanallarda izleniyor mu?) Onun haricinde tvnin arızaya düşmemesi. Birazda şans meselesi tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tkar kullanıcısına yanıt
    videodaki android box sadece smart olmasini sagliyor.

ancak resimlerdeki gordugunuz siyah kutu hem android box hemde 4k uhd uydu alıcı. KII pro diye gecen Android box ürünü. ;)

• fiyati yükselmiş bir ay önce 2600₺ lerde bulunurken simdi 3000₺

• Surfacefr kullanıcısına yanıt
    Evet yükselmiş 3200 falanda olursa bir mantığı kalmaz. Vestel daha mantıklı olur.

şuan 3200₺ lerede var. ben 2600₺ ken korgolatacak ev olmadığı için almadim. suanki fiyatlarla dediginiz gibi farkli markalarda yonlenilir ,2600₺ lerde iyi bir secenekti.

• Ucuz tv devri artık fiyatı gayet iyi. Önceden gelen yayınların artık neyi düşüktü bilemiyorum elektronikçi arkadaşlar daha iyi bilirler pixel pixel görüntü artık ucuz tv lerde görünmüyor. Uydu teknolojisiyle alakalı diye düşünüyorum. Axen dandik bir tv var bende de trident uydu alıcı beş paralık uydu. Maçlar cam gibi izleniyor.

• FIRAT_G_ kullanıcısına yanıt
    Evet çoğu yayın artık hd olduğu için bazı şeyler gözardı edilebiliyor.

• Enerjisi kesildiğinde kanal listesini sıfırladığından fav mav sıralama vs tekrar ayarlama gereği dışında sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkayax -- 28 Eylül 2017; 21:2:4 >
  • 3300 TL olmuş saçmalamışlar

Üstelikte bazi sitelerde artik yok ,acaba üretimimi durdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkayax

Enerjisi kesildiğinde kanal listesini sıfırladığından fav mav sıralama vs tekrar ayarlama gereği dışında sorun yok

Bu handikaba ek olarak; USB'den film izlemek istediklerinde zırt pırt karşılarına çıkacak saçma salak "Unsupported Audio Format" uyarısına da hazırlıklı olmalı almayı düşünecek arkadaşlar. Nexon marka A101 TV'sinde sorunsuz oynayan farklı formatlarda (avi, mkv ve mp4) yığınla filmi bu yavan yahni sessiz sinema döneminde pişirildiğini sanarak sessiz oynatıyor!
  • Arkadaşlar tv 2879'a neredeyse 8 ay önceki fiyatına düştü ben bir tane aldım düşünen değerlendirsin

http://www.hepsiburada.com/awox-s65165yk2-65-165-cm-led-dahili-uydu-alicili-4k-led-tv-p-HBV000003ZBOV

• Cem_16 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Izlenimlerinizi bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: tkar

Hayırlı olsun. Izlenimlerinizi bekliyoruz

Cihaz elime geçen hafta geçti, hemen müşteri hizmetlerini aradım kurulum için, siz kendiniz kurulumu yapabilirsiniz dediler, servis kurulumu ekstra ücrete tabiymiş, bende bir cesaret kurulumu yaptım, cihaz estetik olarak çok güzel malzeme kalitesi, incelik, ağırlık olarak sadece 18 kg, ekran komple film ile kaplı bu çok hoşuma gitti, kumanda tam olması gerektiği gibi sade ve işlevsel çekim gücü çok iyi her açıdan alıyor, 3 adet hdmı girişi var, ilk giriş 4k yı destekliyor, diğerleri 1080p, 1 adet usb girişi var 1tb harddiski görmedi 32gb Flash belleği gördü, kendi uydusu full hd 4k yayınlar izlenmiyor, kanal geçişleri makul seviyede,

Görüntüye gelecek olursak, renkler parlaklık, kesinlik çok iyi ben bu fiyata bu kadar net görüntü alacağıma hiç ihtimal vermiyordum, youtube da 1080p videolar muhteşem, inanın Samsung, sony ile yarışır, yanyana koyun farkı kimse anlamaz, sese gelecek olursak çok kötü berbat bir ses var tv'de, onuda basit bir yolla çözdüm, lg küçük hoparlör vardı ara kablo ile bağlantı yaptım ses gümbür gümbür oldu, wifi yok, onuda Android Box almıştım onunla çözdüm, yalnız panelde ışık sızması ve bulutlanma tespit ettim, siyahlar da hiç sorun yok yalnız gri ve beyaz renkte belirgin ışık sızması vardı, normal izlerken hissedilmiyor ama yeni tv neden olsun dedim ve hemen fotoğraflarını çektim İstanbul'daki ofislerini aradım durumu anlattım, çektiğim fotoğrafları E-Mail ile yollamamı istediler, yolladım ve 10 dakika sonra dönüş yaparak ürünü Tekirdağ daki fabrikaya göndermemi, yenisi ile değişim yapacaklarını söylediler, bu süreç 2 gün sürdü pazartesi yolladım, Salı ellerine geçti, aynı gün yeni televizyonu gönderdiler, Çarşamba elime ulaştı, firmanın bu kadar ilgili olması oldukça güven verdi, kurulumu kendim yaptım, gelen televizyon da yine azda olsa ışık sızması var, ölü piksel çıkmadı 3 gündür izliyorum hiçbir sorun yok bu fiyata kesinlikle alınacak Ürün f/p olarak tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem_16 -- 4 Kasım 2017; 2:17:28 >

Tekrar hayırlı olsun. Geniş ve aydınlatıcı açıklamanız için teşekkür ederim. 165 lere kafayı taktığım için ince eleyip sık dokuyorum. Mesela şuan vestelin bir modeli var hb 3500 tl idi. Awox un bu durumda en fazla 2600 TL olması gerekir bence. Elektronik birazda şans işi gerçekten fakat firmanın müşterinin yanında olması gerçekten çok güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: tkar

Tekrar hayırlı olsun. Geniş ve aydınlatıcı açıklamanız için teşekkür ederim. 165 lere kafayı taktığım için ince eleyip sık dokuyorum. Mesela şuan vestelin bir modeli var hb 3500 tl idi. Awox un bu durumda en fazla 2600 TL olması gerekir bence. Elektronik birazda şans işi gerçekten fakat firmanın müşterinin yanında olması gerçekten çok güzel.

Dediğiniz model Vestel 65UD8900 teknosa da teşhirde var gidip inceleyin tüplü televizyonun led hali resmen, o televizyonun inanın 2000 lira olması gerek.. Tv'de ne estetik, ne görüntü kalitesi var, hatta yerinden oynatayım dedim, sanki tv'yi standa çakmış lar yerinden kıpırdamadı, rahat 30 35 kilo vardı...

hocam fabrikaya yolladiniz kargo isini nasi hallettiniz odemeyi kim yapti ne kadar tuttu ???

birde ışık sizmasina ait fotolarinizi bizimle paylasmaniz mumkun mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 5 Kasım 2017; 21:23:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

hocam fabrikaya yolladiniz kargo isini nasi hallettiniz odemeyi kim yapti ne kadar tuttu ???

birde ışık sizmasina ait fotolarinizi bizimle paylasmaniz mumkun mu ?

Kargo ücreti çıktı ama ben ödemedim,

Awox 65'' 165 Ekran 4K UHD Dahili Uydu Alıcılı LED Televizyon 2699 tl

Awox 65'' 165 Ekran 4K UHD Dahili Uydu Alıcılı LED Televizyon 2699 tl

hocam usteki seritmi isik sizmasi

• Surfacefr kullanıcısına yanıt
    Ekran içindeki beyaz gölgeler

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.