Şimdi Ara

AWOX 55 inç U5600STR SMART TV 4K , 2300 tl (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
16
Favori
86.742
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps4 pro kullancıları ne diyor ürün hakkında?

Netflix 4k mı? Youtube maximum çözünürlüğü ne durumda?

Panel model numarasını bilen var mı?

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alsak mı ya, ucuz diye başımıza iş almak da istemiyorum, acayip kararsızım, pek şansım da yoktur..

• pc_insider P kullanıcısına yanıt
    Satıcı yan çizse bile Gittigidiyor paranızı söke söke alır size verir merak etmeyin. GG tamamen müşteri odaklı çalışır
  • quote:

Orijinalden alıntı: pc_insider

Bir hevesle aldım, kutudan çıkardık ve televizyon hiç açılmadı. İade sürecinde satıcının tavırlarına da sinir oldum. Sonrasında soğudum televizyondan
    Alayım mı almayayım mı bilemiyorum
    Hiç sıkıntı yok servis tutanağında değişim yazıyorsa koşulsuz kargo ile geri gönderin değişim veya iade talebi açın

• Bende bu cihazı takip ediyorum, 4-5 gün önce 19xx TLye satışa koyan + 75 tl puanlı bir ilan vardı onu mu beklesek yoksa alıp geçsek mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ment

Bende bu cihazı takip ediyorum, 4-5 gün önce 19xx TLye satışa koyan + 75 tl puanlı bir ilan vardı onu mu beklesek yoksa alıp geçsek mi
    O feyk cikti bildigim kadariyla

Yalniz yuzde 5 indirimle 2183tl ye dusmustu ve almadigima pismanim

• quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

%5 gelmiş. Alacaksanız alabilirsiniz.
    Abowwwww

• quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Hangisi alınır?

https://forum.donanimhaber.com/regal-49r7540u-4k-smart-led-tv-2173-tl-75-maxipuan-1-yil-blutv-uyeligi--138942846
    Tabi ki awox hem android hem 55” hem de lg ips panel

• hayabusaaa H kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan bende 2183 tl https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/awox-55-inc-u5600str-smart-tv-4k-140-ekran-449333455?utm_campaign=DonanimHaber&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=DonanimHaber

alsak mı ? :D bilemedim açıkcası aileme alacağım onların ihtiyacı var ama hızı nedir ne değildir bilmiyorum

edit: iş bankası kartımla aldım 75 tlde puan aldım. Servis gelip kontrol edecek mi? sonuçları sizlere yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ment -- 3 Temmuz 2019; 21:33:58 >

• valla alıp almamak arasında gidip geliyorum.
    Acaba kalitesi iyi mi.
    Bizimkilere alıcam uzun süre gitsin istiyorum.
  • Kanallar arası geçiş normal bir insanın dayanamayacağı kadar yavaş muhtemelen bu bozuk neden çalışmıyor diye şikayet ederler ama kanal geçişinin yavaş olmasına alışmış bir kişi için gayet güzel ve yeterli bir tv

• chemoside kullanıcısına yanıt
    Yazılım güncelleme ile felanda düzelmiyor mu

Ben de çok kararsızım %5vsrken alayım diyorum ama kalitesizlik ve sorunlarla da uğraşmak istemiyorum, param da yok pahalı tv alacak.. Ben düşünene kadar indirim bitecek

• chemoside kullanıcısına yanıt
    vindobona V kullanıcısına yanıt
    kanal geçişinden rahatsız olan biri hd uydu alıcı alır 60 tlye

https://urun.n11.com/uydu-alicisi/techfit-tf3102-1080p-full-hd-uydu-alicisi-2usb-biss-fonksiyon-P338302662

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 3 Temmuz 2019; 22:20:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ment

Hocam şuan bende 2183 tl https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/awox-55-inc-u5600str-smart-tv-4k-140-ekran-449333455?utm_campaign=DonanimHaber&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=DonanimHaber

alsak mı ? :D bilemedim açıkcası aileme alacağım onların ihtiyacı var ama hızı nedir ne değildir bilmiyorum

edit: iş bankası kartımla aldım 75 tlde puan aldım. Servis gelip kontrol edecek mi? sonuçları sizlere yazarım.
    Aldim,sagolasin

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Kanal geçiş hızı her şekilde yavaş hocam rahatsız edici yavaş tabiki harici bir uydu alıcı takarak bundan kurtulabilirsiniz ama ben bu kalabalığı sevmiyorum birde dsmart modül var mecbur kullanıyorum ama alıştım sorun etmiyorum

Televizyon tam fiyat performans ürünü bence alın gittigidiyor kampayası hafta bir kesin denk geliyor kart kampanyası ile birleşmesini sağlayabildiğiniz zaman alın

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Hocam her çeşit uydu alıcı ve android box aldım sırf bunların ve kumandalarının kalabalığından kurtulmak için bu tv yi tercih ettim hiçbir pişmanlığın yok sadece alacak arkadaşlar kanal geçişinin bilerek almalı

• quote:

Orijinalden alıntı: chemoside

Kanal geçiş hızı her şekilde yavaş hocam rahatsız edici yavaş tabiki harici bir uydu alıcı takarak bundan kurtulabilirsiniz ama ben bu kalabalığı sevmiyorum birde dsmart modül var mecbur kullanıyorum ama alıştım sorun etmiyorum

Televizyon tam fiyat performans ürünü bence alın gittigidiyor kampayası hafta bir kesin denk geliyor kart kampanyası ile birleşmesini sağlayabildiğiniz zaman alın
    Kanal geçişi rahatsız ederse öyle yaparız..

Maximum kart yok, adios var sanırım onu beklemek daha iyi olacak, bir iki haftaya alırız o zama..

• Bu nasıldır? En azından vestel.. 49inc ama

https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/vestel-49fd7400-49-inc-124-ekran-full-hd-smart-led-tv-419852403

%5 indirimle 2165 tl

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Hocam bu full hd. Bir de Vestel TV smartı beşiktaştan beterdir, 2 günde kanser olursunuz. Çernobil'den beter yeminle.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.