Şimdi Ara

Awox 32 '' 82 Cm HD Led Televizyon Ücretsiz Kargo ve kupon ile 444,11 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
6
Favori
6.608
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • medya seçme durumu nasıl usbden oynatılan medyalarda
    kaliteli birçok firma bazı codecleri lisans bedelleri yüzünden oynatabilecekken bile oynattırmıyor
    bu noname ürünlerde herşeyin sorunsuz çalıştığını okumuştum
    gerçekten öylemi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oturma odamda kullanıyorum gayet memnunum. Yalnız kutusunu açıp ilk kurdugunuzdaki kötü görüntüye aldanmayın zamanla görüntü kalitesi yerine oturuyor ya da benim mini uydu alıcıyla alakali bir sorundu bilemiyorum. Şu anda sorunsuz kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haki_programmer -- 22 Mayıs 2016; 3:11:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hdmi girişi var uydu girişi de vardır peki anten girişi var mı acaba

• Hepsiburadada axen 32 var 499 tl
    Axen 32" 82 Ekran Kapadokya Usb Movie LED Ekran (TRAXDLD032111200)
    http://www.hepsiburada.com/axen-32-82-ekran-kapadokya-usb-movie-led-ekran-traxdld032111200-p-EVAXEN32LEDTRUVA

• Eger linkteki urun geldiyse tasarim olarak gayet iddaali. Siparisi alanlar ss eklese dahada faydali olur forumdakiler icin

Edit: bu arada axen 32kullaniyorum uydu alici olan modelinden. Tek kumanda ve goruntu kalitesi gayet güzel usb baglayip kaydetme ileri sarma falanda gayet güzel. Tavsiye edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tesbihcekenhoroz -- 23 Mayıs 2016; 0:28:16 >
  • Arkadaşlar ben üç gün önce awox 40" uydu alıcılı smart full hd aldım 450₺ ye göztepe optimumun ordaki vestel outlet mağazasından ben gittiğimde 1450e 3 adet 48" vestel 4k satılmıştı 😔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfk86 -- 23 Mayıs 2016; 0:29:09 >
  • evlilik11 kodu çalismiyor.
    Elinde başka kod olan var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Achina A kullanıcısına yanıt
    evlilik11 çalışıyor hocam. Küçük harfle yazın. Bir de aynı hesapta sadece 1kez kullanılabiliyor
  • Alan arkadaşlardan kimse ne video ne foto atmış. Rica etsek foto video atarmsınız
  • Son fiyat durumu nedir

• Son fiyat durumu 29 mayıs a kadar evlilik11 indirim kodu ile satıcı fiyatı arttırmazsa aynı kalacak. TV nu gelenler kaç gün geçti bir foto bir yorum? alacak olan ark lar için hayrına foto video yorum bişi paylaşın lütfen tv çok mu kötü yoksa fiyatına göre iyi mi cevaplayında ihtiyacı olanlar da faydalansın

• ben şöyle özetleyim. tv'yi alış amacım hd uydu alıcısı alarak odada kullanmaktı aslında. ancak merkezi uydu sisteminde problem olduğu için bunu deneyemedim şimdilik.

usbden film oynatma performansı güzel, akıcı. yeterki vidyo kalitesi 720 ya da 1080p rip düzeydinde olsa kafi.
    usbden oynattığım bir filmde, hatta yanlış hatırlamıyorsam Better Call Saul'un 1.sezon 1.bölümüydü webrip 720p'ydi. ses kodek hatası verdi. 1080p gerçek kalite film attım onun görüntü ve sesini sorunsuz açtı ama.

bilgisayara bağlayıp mönitör olarakta denedim. işimi görecek şekilde bir görüntü kalitesi var. evde LG full hd tv var bunla bile kıyaslarsam görüntü kalitesi arasındaki farkı bariz olarak farkedebiliyorsunuz.
    hd ready olması bir dezavantaj. ancak dediğim gibi hd yayınları ve kaliteli filmleri usbden ya da pc bağlayarak izlemeye ideal.
    eve tek tv alınacaksa bunu önermem. ikincil tv olarak güzel.

ses kalitesi kötü değil, çok orjinal bir ses verdiği de söylenemez ama kulak rahatsız etmediği kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tears0fDevil -- 25 Mayıs 2016; 15:36:37 >

• Ben aldım. TV geldi. Sd uydu alıcıda kullanıyoruz. SD kalitesi çok ta iyi değil ama sd olmasından kaynaklanıyor. Fiyatına göre çok iyi. 2 hdmi 2 usb 1 scart var. HD uydu alıcı takılırsa herhalde daha iyi görüntü elde edilebilir. İşte bu da fotoğrafları
     Awox 32 '' 82 Cm HD Led Televizyon Ücretsiz Kargo ve kupon ile 444,11 TL
     Awox 32 '' 82 Cm HD Led Televizyon Ücretsiz Kargo ve kupon ile 444,11 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub0 -- 25 Mayıs 2016; 15:39:37 >

• "Ürünün duvar askı bağlantıları çok zayıf, plastik içerisine geçirilmiş 2 adet somun ile duvar askı ayağı takılabiliyor ve en ufak oynatmada elinizde kalıyor. Somunların iç metal kasaya entegre olması gerekiyordu, üretim zayıflığı var."

Şöyle bir yorum gördüm N11'de 499'a satan diğer satıcıda. Duvara monte eden arkadaşlar bilgi verebilir mi. Varmı böyle bir sıkıntı?
    Bir de tam karşıdan bakmayınca çok yansıma yapıyor demişler genelde. Kaç dereceden sonra başlıyor ekran parlamaya?

• Odama almayı düşünüyorum. PS4 ve 720p film izlemek için uygun mudur?
  • Altyazı kalitesi nasıl hocam?

Fotoğraf çekme imkanınız var mı?
  • Usbden altyazi durumu iyi degil kucuk vevtatsiz bir fontu var. Degisiklik yapamiyoruz anladigim kadariyla

• 500TL altına tv arıyordum iyi denk geldi evlilik11 kodu ile 454.90TL'ye denk geldi. Cuma ulaşırmış herhalde bunun kurulumunu nasıl hallediyoruz. Gelince birkaç inceleme fotoğrafı ve yazısı yazarım.

• TV'nin çalışma saatini nasıl öğrenebiliriz. Var mı böyle bir özelliği ya da menüsüne girmeyi bilen.

• ChineseTranslator kullanıcısına yanıt
    Kurulumunu galiba siz yapıyorsunuz. Servis gelirse ücretli kuruyormuş. Önceki sayfalarda yazmışlardı. Zaten kırılma gibi bir durum yoksa kurulumunda bir şey yok. Kargoda hasar görmüşmü ona dikkat etmeniz gerek.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.