Şimdi Ara

AWEİ ES 600M incelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
5
Favori
6.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zimilanga

Arkadaşlar 2.5 ay gibi uzun bir süreden sonra sipariş vermiş olduğum awei es 900 m ve kz edse ( kz special edition ) elime ulaştı vaktim olunca inşallah detaylı incelemelerini yapacağım ama şunu söyleyebilirim ki awei es 900 m elime geçen 4-5 awei modeli içindeki malzeme ve ses olarak en kalitelisi 5.5 dolarlık bir kulaklıktan böyle ses gelmesi inanılmaz ötesi, gelelim kz special editiona, şu ana kadar dinlediğim en muhteşem sesleri bu kulaklıktan aldım zaten yurtdışı sitelerinde de kz ile ilgili forumlarda en fazla bu modelin ismi geçiyordu adamlar haksız değilmiş , 7-8 dolarlık bir fiyati var, metal kaliteli kablosu cok iyi ve şık, artık galiba daha kulaklık almayacağim çünkü bundan daha iyi ses nasıl verebilir bir kulaklık bilemiyorum en azindan ben istedigim kaliteyi aldim artik çok düşük seste bile dee basları hissedebilirsiniz hersey dengeli kz yi kesinlikle tavsiye ederim tek geçerim awei es 900 m de yedek te durabilir

Benim de es900i ulaştı birkaç gün evvel, dediğiniz kadar varmış gerçekten dinleyen arkadaşlar da çok beğendi, 2 adet de onlar için sipariş verdik, bu fiyata on numara kulaklık cidden.

Kz ed special edition'dan da vermiştim sipariş ama satıcıyla sorun yaşayınca iptal etmiştim, es900i ile kıyasladığınızda çok büyük bir fark mı acaba almaya değecek kadar?

• Farkları atla deve değil ses ve ton olarak yakın kulaklıklar ama kz malzeme olarak daha kaliteli ve şık seste 10 perde desek bir perde daha tatlı geldi bana ks edse de awei varsa gerek yok bence .es 900 de yeter

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim Telefonum LG G2 ve Telefonun kendi kulaklığını(Quatbeat 2) kullanıyorum aranızda bu kulaklık ile awei es 900 m veya kz edse ( kz special edition ) nu karşılaştırmış veya karşılaştırma imkanı olanınız varsa buradan paylaşabilir mi? Eğer Quatbeat 2'den bariz daha kaliteli ses veriyor ise hemen sipariş vereceğim.
  • maalesef o kulaklıkla ilgili bir bilgim yok. kz ed special edition tavsiye ederim, iki numarada awei es 900 m
  • Bugün Awei es 600m elime ulaştı ebay den aldım 37 günde geldi.Benim inanılmaz Hoşuma gitti kesinlikle tavsiye ederim.Çok Anladığım bir mevzu değil kulaklık başka markalar ile kıyaslama fazla yapamam ama mevcutda iphone orijinal EarPods var bu kulaklık ondan daha iyi bence.Geçenlerde ağabeyimin Sony kulak içi kulaklığını denemiştim oda EarPods dan daha iyi gelmişti ama. Awei Sony den de iyi bence , creative ep630 da kullanmışlığım var bir dönem.5,5 USD ye aldığım kulaklıktan böyle bir kalite görünce paylaşmak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12nomurat

Bugün Awei es 600m elime ulaştı ebay den aldım 37 günde geldi.Benim inanılmaz Hoşuma gitti kesinlikle tavsiye ederim.Çok Anladığım bir mevzu değil kulaklık başka markalar ile kıyaslama fazla yapamam ama mevcutda iphone orijinal EarPods var bu kulaklık ondan daha iyi bence.Geçenlerde ağabeyimin Sony kulak içi kulaklığını denemiştim oda EarPods dan daha iyi gelmişti ama. Awei Sony den de iyi bence , creative ep630 da kullanmışlığım var bir dönem.5,5 USD ye aldığım kulaklıktan böyle bir kalite görünce paylaşmak istedim.

çok haklısınız beni şaşkınlığa uğratan ilk kulaklık awei es 600 m olmuştu, ondan sonra baya bi kulaklık geçti elime, kaliteye göre sıralama yapmam gerekirse

1- kz ed special edition
    2- kz ed 3
    3- awei es 900m
    4- awei es 600 m

saygılar bu kulaklıklar 100-150 dolarlık kulaklıklara taş çıkarır emin olun özellikle birincisi, saygılar..

• zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kz special editionun cakmasi vs olur mu gerci zaten ucuz kulaklik ama :) bir de en hizli gonderim yapan bir link vermeniz mumkun mu cok merak ettim gercekten. Bass olarak bayagi saglam sanirim. Bir de kz ed9 takildi gozume cok kaliteli duruyor o da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs01

Hocam bu kz special editionun cakmasi vs olur mu gerci zaten ucuz kulaklik ama :) bir de en hizli gonderim yapan bir link vermeniz mumkun mu cok merak ettim gercekten. Bass olarak bayagi saglam sanirim. Bir de kz ed9 takildi gozume cok kaliteli duruyor o da.

Cak masi olduğunu düşünmüyorum kz ed9 bende gördüm 5 küsür dolara aliexpresste aklıma takilmadi değil çok şık duruyor tableti kullaniyorum link atamiyorum bilgisayardan girince atarim aliexpressten alın sıkıntı olmaz ben iki ayrı saticidan aldım iki tane aynı kalite bi sorun çıkmadı, şu katmanlı slikon kulaklık sungerlerinden bulamadım kalitelide bir baslikla yalitimla tadından yenmez bu kulaklık

• Bass tiz medium hepsi dengeli bass güçlü diyebilirim derinden geliyor zaten akustik bir kulaklık kısık seste bile bass derinliğini hissettiriyor

Double flange uclardan bahsediyorsaniz buyincoins den almistim ben gecen sene hocam.

Basslari soyle gumbur gumbur verir mi sizce hocam bassli sarkilar dinlerim genelde. Bir de cep telefonunda kullanacagim(note 4). Kulakligi besleme sorunu yasar miyim acaba? Besleyemezsem moxpad x3 almayi dusunuyorum da.

• Acikcasi bu kulakliklarin abartildiguni kullaniyorum .50 dolarlik kulaklik kullandim vsonic vsd3.Su an ise 80 dolarlik dunu dn23 kullaniyorum.
    Awei es900i de bu kadar ovulmesi uzerine almistim ancak tamamen konudaki arkadaslar alinmasin ama tamamen abartilan ve cok daha ust seviye kullanmadiklarindan dolayi bu yorumlari yaptiklarini dusunuyorum.Diger kulakliklar da asagi yukari aynidir.
    Simdi siz bu kaliteli kulakliklardan kullanip bu tarz ucuz kulakliklara yonelirseniz kesinlikle dinleyemeZsiniz.
    Sesin cozunurlugu ciddi sekilde dusuk.Bas miktar olarak fena degil ama netlikler de kotu.Zevk vermiyor yani ama alacaksan moxpad3 veya tuna s6ya bakabilirsin
    Tunayu dahq cok ovuyorlar

• elano68 kullanıcısına yanıt
    Hocam kulaga bu tarz ustten cengel seklinde takilan fiyatida asiri yuksek olmayan bir kulaklik var midir bildigin? Tuna s6 ve mixpad x3 guzel duruyor hatta tuna daha iyu duruyor ama bass seviyesi nasildir acaba merak ettim.

• Tunanin baslari daha iyiymis.Alin gitsin bi tane 10 dolar zaten nolcak

• Benim şu an kullandığım kulaklık kz ed special edition, kulağım fena değildir ve bu kulaklıktan her tınıyı net şekilde alabiliyorum, pahalılar illaki farklıdır ama başlığı açmamdaki neden de buydu.kz ed se yurtdışı kulaklık forumlarında çok övülen bir model kullanıcılar markanın en fazla bu modelini konuşmuş, headfi-org sitesinde sayfalarca yorumu var kz markasının enbfazla kz ed se den bahsetmişler, ucuz, kaliteli metal ve sağlam,aveiden daha kaliteli bir kulaklık kablo olarak da bu kadar sağlam yapılı değişik bir kablo görmedim,Türkiyede bu kalitede kulaklıkları 5-6 dolara bulamazsınız, kz indirime girdiğinde 80 dolarlık kulaklık 16 tane alıyor ben gayet zevk alıyorum sesten fazla para vermeyi düşünmem kulaklığa verenlerede saygı duyarım, moxpad de iyi diye duymuştum buarada ama dinlemedim, kullandığım mp3 sansa clip + kulaklıkla iyi uyum sağladı diyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 30 Mayıs 2015; 2:10:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gs01 G kullanıcısına yanıt
    Bass konusunda sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum, equalizerle bayağı fazlada bass alabiliyorsunuz, fiyat ucuz hocam pişman olmazsın zevkler ve renkler tartışılmaz gerçi ama fiyatını çok hakeden bir ürün, tuna s6 da iyi diyorlar karar sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 30 Mayıs 2015; 2:14:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman bir adet kz special edition bir adette tuna s6 siparisi veriyorum. Memnun kalirsam bir de moxpad alabilirim hepside ucuz nasil olsa cok bur zararim olmaz :)

• Aynen iyi olur bence de:)

• quote:

Orijinalden alıntı: gs01

O zaman bir adet kz special edition bir adette tuna s6 siparisi veriyorum. Memnun kalirsam bir de moxpad alabilirim hepside ucuz nasil olsa cok bur zararim olmaz :)

Karsilastirmani merakla bekliyorum tuna S6 yi merak ettim bende

Insallah hocam elime ulassin yazarim biseyler :)

• bu ikiliyle kz ed special edtion gayet başarılı, diğer evde kaldı kz ed3 ile de fena performans vermiyorlar, o da güzel kulaklık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 1 Haziran 2015; 1:23:28 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.