Şimdi Ara

Avusturya'dan Türkiye'ye Silah Ambargosu Meclisten Geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avusturya'nın savunma silah sanayisinin Almanya destekli olduğu söyleniyor.

kaynak: https://tr.sputniknews.com/avrupa/201611241025977829-avusturya-turkiye-silah-ambargosu/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peregrino -- 24 Kasım 2016; 21:54:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Eyy Avusturya sen kimsin yaaa???

Dış politikamız süper.
  • Avusturya natoya üye değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bansai!

Avusturya natoya üye değil.

düzeltiyorum hocam

• O deilde ne lan bu Avusturya nın derdi bizimle..Sahipleri havla diyor belli ki bunlardan sadık olduklarını gösteriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2003 muydu 2004 müydü neydi, 100bin civarı silahı avusturya kaybetmiş ve ırakta suriyede karaborsada ortaya çıkmıştı.
    Nasıl kaybettiklerinide açıklamamışlardı.
    Türk Askeri daeşe pyd ye ypg ye pkk ya vurdukça sesi bunlardan ve içerideki hainlerden çıkıyor,

ve bu çıkışın gerekçelerinden biriside geçenki savunma sanayi fuarında Türkiye'nin büyük miktarda silah ihracatı için yaptığı antlaşmalardır.

Küçük büyük önemli değil, az bi işe yarar birşey olsa sesi avrupa ve yardakçılarından kesin çıkıyor.
  • Steyr , sig sauer ve glock

• Silahlar diyarbakır'da kullanılıyor diye buna karar vermişler diyarbakır da kime karşı kullanıyor pkk'ya karşı avusturya bundan neden rahatsız? Tabiki kendileri bir pkk destekçisidir iki yüzlüler

• Türbanlılar türban ile okutmuyorlar diye bu ülkeye patır patır gidiyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flight Of Icarus

Steyr , sig sauer ve glock

Bayraktar'in Rotax motoru, PÖH'un Steyr keskin nisanci tufekleri ve OzKK'nin Glock tabancalari...

• yalnız bu iyiye alamet değil genel de savaşan veya savaşalcak ülkeye amborgo uygularlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tıpstar

yalnız bu iyiye alamet değil genel de savaşan veya savaşalcak ülkeye amborgo uygularlar

Pkk ile savaşıyoruz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türk Irkçısı

quote:

Bayraktar'in Rotax motoru, PÖH'un Steyr keskin nisanci tufekleri ve OzKK'nin Glock tabancalari...

dostum zaten biz bora keskin nişancı tüfegini yapmadıkmı onu kullansınlar daha iyi olmazmı glock biz cok rahat yaparız die düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BanshEEEEEEEEE

quote:

Orijinalden alıntı: Türk Irkçısı

quote:

dostum zaten biz bora keskin nişancı tüfegini yapmadıkmı onu kullansınlar daha iyi olmazmı glock biz cok rahat yaparız die düşünüyorum

glock cok iyi hocam ya , yerli ürünlerimiz varda , ne kadar iyiler bilmiyorum , bora-mpt biraz gec kaldi malasef :/ krizleri beklemek yerine erken davransaydik suan askerimizin elindeydi

• Ambargo herzaman iyidir kendin yap kardeşim tüm dünya koreye ambargo uyguluyor . Sokaklarında araba bile yok çoğu yiğeceklerden bile mahkumlar ama adamlar o kadar azimli ve gururlu ki çatır çatır nükleer denemeler yapıyor . Füze menzillerini artırıyor vssss bizde yaparız yeterki devlet istesin
  • Flight Of Icarus F kullanıcısına yanıt
    Steyr ve Glock Avusturya üretimi ama Sig Sauer mevcutta üretiminin büyük kısmını ABD'de yapan bir Alman firması.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.