Şimdi Ara

Avustralya’ya gideceğim iPhone X - 4480 TL Sizce Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 6 ay Avustralya’da yaşayacağım sizce gittiğimde iPhone X alsam mı? Gitmeden elimdeki iPhone 7 Plus’u satmam gerekecek sizce ne yapayım?

• eğer cidden 4480 tl ise almanı tavsiye ederim ancak türkiyeden almadığın için belki garanti problemleri çıkabilir. iphone 7 plus bana satabilirsin 5 tl ye alırım bro [;)
    Şaka bir yana letgoya ilan verebilirsin :)
  • Iphone 7 Plus için kaç para istiyorsun peki
  • Mantıklı 7 plus 3200 e gitse üste 1280 koysan mis gibi x.
  • Gayet mantıklı
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 12:51:40 >
  • Gayet güzel. Biz bu fiyatlara iphone 8 plus aldık. Bu fiyatlara iphone x almak gayet mantıklı. Sadece garantin olmayacak bunu dikkate almak lazım. Ama bu fiyata x alınabiliyorsa garantiside olmasın.
  • Güzel yorumlar gelmiş teşekkürler arkadaşlar o zaman gitmeden 7 plusu satıp 5s alırım ucuza 2. el oraya gidene kadar kullanıyorum uçak 24 saat sürüyor çünkü ve orada kalacağım aileyle iletişim için yanımda telefon olması lazım orada satsam çok ucuza gider. Gitmeden Türkiye'de satar gidince orada apple storeye gider alırım.
    Peki Avustralya'dan aldığım telefonu daha sonra Türkiye'ye döndüğümde kullanabilir miyim? Herhangi bir sıkıntı olur mu sizce?
    7 Plus'u 2900 TL'ye satacağım, düşünen varsa iletişime geçebilir fiyat neden uygun çünkü ekranda ufak bir çatlak var :)

Herkese çok teşekkürler, tavsiyesi olanlar yazabilirler.
  • Banada banada 😂😂
  • djhayal D kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 12:41:50 >
  • valla ucuzmuş bizim londra da apple store da al ve git fiyatı £999,
  • Avustralya evlilik eşitliği için evetdiyen bi ülke .. ve iphone x in 4480 tl olduğu bi ülke ..insanları mutlu ve saygılı .. Bi Türke göre ütopya ..

ben gidiyorum bye

Bu arada 4480 tlye tabii ki alınr ama 6.000 tlye alınmaz

Bence kesinlikle alın beğenmezseniz satarsınız .. Kara bile geçersimiz
  • Tabiki alınır ancak bir şartla, buraya döndüğünüzde o telefonun burada çalışıp çalışmayacağını kesin bir şekilde öğrendikten sonra. Kendi adıma söylüyorum, garantiyi umursamazdım (1 yıllık kayıptan bahsediyorum) yeter ki burada çalışsın.
  • ben de isviçre'den aldım hocam 4680 TL'ye denk geldi.. Sonuçta buradaki fiyat belli. 1100 TL büyük para =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Space.

Modeline A1901 idi sanırım. Bir bakarsın tekrardan. Kontrol et ona göre al. TR'de de pasaportuna işletirsin 150₺'ye mis gibi işlem tamam. Hatta senin yerinde olsam. iki tane alırım. 1 tanesi zaten elinde kullandığın telefon, ikincisinide burda satarsın. Hatta hocam aramızdan bir arkadaşa bu iyiliği yap :) . Geri dönüş varmı bilmiyorum ama fena da olmaz.

Teşekkürler hocam dediğin gibi yapacağım. Benim Türkiye'ye dönüş Haziran 2018 yani baya var :) ama isteyen olursa o zamanlar konuşuruz getiririm.
  • djhayal D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı yolculuklar hocam. Umarım umduğunuz gibi bir yolculuk ve dönem olur. Kolay gelsin.
  • Yalniz bişey demem lazimm öyle hoş güzel diyosunda şimdi türkiyede yurtdişi cihazlar geliyo içerisindeki sim ile aktifleştirdigin vakit kendi simi takarsan dahi 1 sene sonra cihaz kapaniyo actirmak gerekir cogu kişi öyle yapti şuan acmak için 20-30$ öduyolar eger alicak isen icindekü sim kart ile aktifleştirmemen kendi türkiye de kullanicagin sim kart ile aktifleştirip daha snra oranin sim kartini kullanicak isen problem olmaz ki bunu hatirlatayim bilgilendireyim dedim.!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Yalniz bişey demem lazimm öyle hoş güzel diyosunda şimdi türkiyede yurtdişi cihazlar geliyo içerisindeki sim ile aktifleştirdigin vakit kendi simi takarsan dahi 1 sene sonra cihaz kapaniyo actirmak gerekir cogu kişi öyle yapti şuan acmak için 20-30$ öduyolar eger alicak isen icindekü sim kart ile aktifleştirmemen kendi türkiye de kullanicagin sim kart ile aktifleştirip daha snra oranin sim kartini kullanicak isen problem olmaz ki bunu hatirlatayim bilgilendireyim dedim.!!

Anladım hocam hem Tr simkartım hemde Avustralya simkartım olacak şimdi dediğin gibi TR simkart ile aktifleştirirsem 3-4 ay sonra kapanmasın Türkiye’ye giriş yapmadım diye hiç bilgim yok ama pasaport kaydı 4 ay sonra yaptırmak gerekşyor herhalde ama ben 6 ay Avustralya’da yaşayacağım. Tam olarak ne yapmak lazım arkadaşlar.

• yarı fiyat olmasa da ona çok yakın kaçırma bence hatta bana da getirirsen paranı verebilirim (ciddiyim)
  • Satın aldığın zaman değil ülkeye döndüğün zaman önemli sadece faturayı kaybetme yeter
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.