Şimdi Ara

Avustralya'ya Geliş Hikayemi anlattım... Macaristan hikayesi basladi. (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
58
Favori
22.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chidoo

okumak lazım

Oku o zaman kardes
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellLord_gs

Adamsın.hayatında başarılar dilerim.

Eyvallah kardes. Bu konuyu kaybetmeyin 4aya kadar Turkiye ye donerken de biseyler yazacagim insallah..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekno_trend

cok uzun be reyiz , bu saate de okunmaz ki bu kadar yazı

Bolum bolum oku reyizim Ayrica 1 hafta da tamamladim bunu herkes bolum bolum okudu ama bir kere de okumak icin uzun birsey soyleyemem...
  • hocam hayatın tamamen farklı bir yola sapmış sana bu yolda iyi şanslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkfidan

quote:

okumak lazım

Oku o zaman kardes

Okudum
    Ben Almanya'da okumayı düşünüyorum işin maddi boyutundan dolayı. Ve dil konusu dışında fazla zorlanmamışsın gibime geliyor ama tabii yaşamak lazım. Güzel hikayeydi

• Mümkünse acentelerin isimlerini özelden yazabilir misin ?
  • quote:

quote:

Eyvallah kardes. Bu konuyu kaybetmeyin 4aya kadar Turkiye ye donerken de biseyler yazacagim insallah..

hocam sen avustralyada okumuyormusun şuan? Türkiye derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skllmyh

quote:

quote:

Evet kardes bi 3-4 ay kadar daha ing egitimi gorecegim sonra Tr'ye donup (bir sureligine) tekrar gelecegim uni icin...

• quote:

quote:

quote:

okumak lazım

Oku o zaman kardes

Okudum
    Ben Almanya'da okumayı düşünüyorum işin maddi boyutundan dolayı. Ve dil konusu dışında fazla zorlanmamışsın gibime geliyor ama tabii yaşamak lazım. Güzel hikayeydi

Eyvallah kardes daha aslinda cok guzel seyler yasadim calistigim yerde ama uzatip sIkmak istemedim arkadaslari. Mesela patron ise bir gun sadece gel cig kofte yap yiyelim diye cagirmisti. Biride icli kofte getirmis (ozendirmek gibi olmasinda) double kofte yapmistik

• quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

gerçekten sürükleyici bir hikaye insanı sıkmadan okunabiliyor bu kadar zorluktan sonra düzlüğe çıkmak gerçekten güzel senin adına sevindim..

önümüzdeki yaz turist olarak gidip görmek isterim au.yu bakarsın senden yardım bile isteyebilirim..

Ne demek Dh halkinin basimin ustunde yeri var Eger gercekten gelecek olursan mesaj atarsin airport tan karsilar city i gezdirir yapman gerekenleri gezilecek yerleri anlatirim. Guzel olur ve de 2 dh linin Au macerasi diye konuyuda koyariz buraya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

gerçekten sürükleyici bir hikaye insanı sıkmadan okunabiliyor bu kadar zorluktan sonra düzlüğe çıkmak gerçekten güzel senin adına sevindim..

önümüzdeki yaz turist olarak gidip görmek isterim au.yu bakarsın senden yardım bile isteyebilirim..

Ne demek Dh halkinin basimin ustunde yeri var Eger gercekten gelecek olursan mesaj atarsin airport tan karsilar city i gezdirir yapman gerekenleri gezilecek yerleri anlatirim. Guzel olur ve de 2 dh linin Au macerasi diye konuyuda koyariz buraya

teşekkürler..
    quote:

2 dh linin Au macerasi diye konuyuda koyariz buraya

bunu gerçekleştiricez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 10 Ekim 2011; 10:02:18 >

• Mesajım bulunsun..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: skllmyh

quote:

quote:

Evet kardes bi 3-4 ay kadar daha ing egitimi gorecegim sonra Tr'ye donup (bir sureligine) tekrar gelecegim uni icin...

Gitmeden önce kafadan üni.'yi orada okumak var mıydı ? yoksa orayı gördükte sonra mı okumaya karar verdin ? Gerçi "yabancı dil okumaya giden adam niye geri dönsün, orada okur olm" diyorum kendime.

• emirates'le gitmişsin uçakla ve anlaşılan bayağa sıkıntı yaşamışsın hayatında başarılar diliyorum.. ne okuyacaksın avustralya gibi bir yerde? gerçekten merak ediyorum.. hani bulgaristan filan tamamda.. avustralyada?
  • Sonuna kadar okudum tebrik ederim Allah herkese nasip eder inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

emirates'le gitmişsin uçakla ve anlaşılan bayağa sıkıntı yaşamışsın hayatında başarılar diliyorum.. ne okuyacaksın avustralya gibi bir yerde? gerçekten merak ediyorum.. hani bulgaristan filan tamamda.. avustralyada?

Etihad la gittim kardes normalde iyi diyorlar ama bana rastladi Ayrica uluslar arasi ticaret bolumune gidip isletme ve finans derslerini de alip o bolumde pro olmak istiyorum ins...

• takipt
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

emirates'le gitmişsin uçakla ve anlaşılan bayağa sıkıntı yaşamışsın hayatında başarılar diliyorum.. ne okuyacaksın avustralya gibi bir yerde? gerçekten merak ediyorum.. hani bulgaristan filan tamamda.. avustralyada?

Etihad la gittim kardes normalde iyi diyorlar ama bana rastladi Ayrica uluslar arasi ticaret bolumune gidip isletme ve finans derslerini de alip o bolumde pro olmak istiyorum ins...

etihad'ta iyidir ama dediğin gibi sanırım sana rastlamış.. servis kalitesi gayet kaliteli, uçakları bakımlı ve yenidir birçoğu..

• olur öyle
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.