Şimdi Ara

Avustralya'da Yaşıyorum - Metal ev ortami (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
49
Favori
13.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aeemin

quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

neden avustralya

direk uçuş olan daha uygun bir yer olması daha mantıklı değil mi

ingiltere, malta, amerika, canada, filipinler, güney afrika

aksan olarak çok iyi olmasa da istanbul dan direk manila ya uçuş var ve filipinler ucuz bir yer

fiyat performans yeri uçak bileti pahalı olabilir belki ama avustralyadan her halükarda ucuzdur yine

orada ek olarak iki sene pilotaj eğitimi alırdın, filipinlerde ya da endonezya da

ondan sonra sayın yolcularımız uçağımıza hoş geldiniz kaptanınız konuşuyor

Hocam ben de beleş dil kursu bulsam askerden sonra gitmeyi düşünüyorum max 6 ay

Beleş vardıda biz mi gitmedik gardaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Barbaroscakir kullanıcısına yanıt
    filipinler de mi
  • Avusturalya çok sıkıntılı en son gideceğim yerlerden biri olabilir. Sorunsa şu doğa yapısı bir anda evinin önünde timsah görebilirsin veya battaniyenin altından tarantula çıkabilir her an her şey olabilir riskli yer.

En azından belgesellerden öyle gördüm. korkmuyor musun orda ?

5 metrelik yılanlar, öldürücü karıncalar kurbağalar, akrepler, örümcekler ben bunları düşünmekten uyuyamam :d
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Filipinlere gitmedim hocam euro ve sterlin geçen ülkelerden bahsediyorum. Filipinlere gidip ben ingilizce öğrendim diyen birisi ile karşılaşmadım

• Reserved

• rez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kancaaa

Avusturalya çok sıkıntılı en son gideceğim yerlerden biri olabilir. Sorunsa şu doğa yapısı bir anda evinin önünde timsah görebilirsin veya battaniyenin altından tarantula çıkabilir her an her şey olabilir riskli yer.

En azından belgesellerden öyle gördüm. korkmuyor musun orda ?

5 metrelik yılanlar, öldürücü karıncalar kurbağalar, akrepler, örümcekler ben bunları düşünmekten uyuyamam :d

Sanırım discovery channel izliyorsunuz :D Timsahlar böcekler şehir dışında oluyor hocam, çok şükür kaldığım yerde yok..Umarım olmaz

• Rezerve.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

Rezerve.

Şş kankaa

• Ortamı nasıl? İnternet hızın nasıl(alınca konuya yazarsın) Bu arada hayırlı olsun keyifli olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 2 Ekim 2016; 12:16:35 >
  • Barbaroscakir kullanıcısına yanıt
    yani pek kişi bilmez ama özellikle uzak doğu ülkeleri hem ucuzluk hem iklim hem de dil konusunda iyi olduklarından orada eğitim almayı tercih ediyorlar

sonuçta üçüncü dünya ülkesi, kum deniz güneş takılırım bir de üstüne dil öğrenirim diyen insanlar için tercih edilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

yani pek kişi bilmez ama özellikle uzak doğu ülkeleri hem ucuzluk hem iklim hem de dil konusunda iyi olduklarından orada eğitim almayı tercih ediyorlar

sonuçta üçüncü dünya ülkesi, kum deniz güneş takılırım bir de üstüne dil öğrenirim diyen insanlar için tercih edilebilir.

Anlıyorum

• Genel olarak izlenimin nedir ülke hakkında ?
  • hocam hava durumu o fotolarda ki hep kapalı gibi mi oluyor eğer öyle oluyorsa yaşanmaz ya
  • İlk günden konuyu doldurmuşsun takipteyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Cja

hocam hava durumu o fotolarda ki hep kapalı gibi mi oluyor eğer öyle oluyorsa yaşanmaz ya

Hava gerçekten bi tuhaf hocam, şuan burada kış gibi bir şey daha bugün hava sıcaklığı artmaya başladı. Kasımda yaz geliyor. Güneş iyidir . Bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacMillan

Genel olarak izlenimin nedir ülke hakkında ?

Daha yeni geldiğim için %100 şöyledir demem yanlış olabilir ama ortam sakin. Perşembe-cuma-cumartesi baya hareketli onların harici kuzu gibi ( şehir merkezi hariç). Arabalar ucuz benzin ucuz 5.000AUD na 3 ay deli gibi çalışsanız fıstık gibi araba alabilirsiniz.. Saatlik çalıştığınız için en kötü bi kebapçıya gitseniz günde 85$ kazanabilirsiniz. Şuan ki yorumum güzel diyebilirim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

Ortamı nasıl? İnternet hızın nasıl(alınca konuya yazarsın) Bu arada hayırlı olsun keyifli olacaktır.

Ortam gününde sakin gününde hareketli çözmeye çalışıyorum. Şuan 10 kişinin olduğu bir yerde kaldığım için hız 12mbps upload yerlerde . Telefonda ise 55mbps download 22mbps upload
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbaroscakir

quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

Ortamı nasıl? İnternet hızın nasıl(alınca konuya yazarsın) Bu arada hayırlı olsun keyifli olacaktır.

Ortam gününde sakin gününde hareketli çözmeye çalışıyorum. Şuan 10 kişinin olduğu bir yerde kaldığım için hız 12mbps upload yerlerde . Telefonda ise 55mbps download 22mbps upload

12 kişiye yine iyi 12 mbit iyiymiş.Konu takip ediyorum bol bol foto bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: TriploitMezun

İlk günden konuyu doldurmuşsun takipteyiz

Eyvallah hocam çok şükür
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.