Şimdi Ara

avukat olan veya hukuktan anlayan birileri acil

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim için önemli bir sorun var beyler, özelden anlatmak istiyorum sorunumu, sanırım feci bir şekilde kazıklandım.

• Dinliyorum hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustem.111

Dinliyorum hocam

konuya yazdım zaten hocam

ops doğru, konu dışında da yazmıştım, oradayız sandım.hemen bi kopyala yapıştır yapıp geliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Athelstan -- 29 Ağustos 2015; 19:53:24 >
  • beyler şimdi whatsapp gruplarının birinde gene, elemanın teki içmiş mi artık ne yapmış saydırıyor mevlanaya.dedim olm ne diyorsun, koskoca ilim adamı falan sanane lan tarzı küfürler etmeye başladı.sabrımı zorladım ama bu küfürleşme devam edince bende başladım işte küfür etmeye, sonra bu ana bacı girişti bende giriştim haliyle atıldım gruptan.ardından özelden de bi saydırdı iyice kızdım, bunun kendince itici bir fOtoğrafı var, paylaşmıştı bizimle.dedim bunu pp yapayım da kıl olsun iyice, yaptım gördü bunu eğlen kendi çapında dedi.

sonraki gün benim fotoğrafımımı atmalar olsun, ismimi yazmalar olsun, ablamın numarasını bana yollamalar olsun tehditler yollamaya başladı arkadaşı yoluyla.sonra dedi ki ne haliniz varsa görün savcılıkta uğraşırsınız artık falan dedi.iş savcılığa kadar giderse kim haklı ? ceza alır mıyım ? alırsam karşıdaki adam da ceza alır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Athelstan

beyler şimdi whatsapp gruplarının birinde gene, elemanın teki içmiş mi artık ne yapmış saydırıyor mevlanaya.dedim olm ne diyorsun, koskoca ilim adamı falan sanane lan tarzı küfürler etmeye başladı.sabrımı zorladım ama bu küfürleşme devam edince bende başladım işte küfür etmeye, sonra bu ana bacı girişti bende giriştim haliyle atıldım gruptan.ardından özelden de bi saydırdı iyice kızdım, bunun kendince itici bir fOtoğrafı var, paylaşmıştı bizimle.dedim bunu pp yapayım da kıl olsun iyice, yaptım gördü bunu eğlen kendi çapında dedi.

sonraki gün benim fotoğrafımımı atmalar olsun, ismimi yazmalar olsun, ablamın numarasını bana yollamalar olsun tehditler yollamaya başladı arkadaşı yoluyla.sonra dedi ki ne haliniz varsa görün savcılıkta uğraşırsınız artık falan dedi.iş savcılığa kadar giderse kim haklı ? ceza alır mıyım ? alırsam karşıdaki adam da ceza alır mı ?

Sizin elinizde karsıda ki sahsın kufur ettigine dair ekran goruntusu var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.