Şimdi Ara

avukat arkadaşlar bi bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reisssss -- 15 Mart 2022; 22:50:13 >

• Avukat değilim, bu tür işleri bilmem.
    Ama mevzu vatansa gerisi teferruattır. Akraba falan önemli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GörünmezAdam kullanıcısına yanıt
    bende öyle düşündüm vallahi daha yeni genç askerin konuşmasını izledimde bize tatbikat var denildi diyo küçük çoçuk daha üzüldüm vicdanım el vermiyo. şimdi avukat fidel okana mail attım bide ona sordum ne derse artık imkanım olsa tamam ama çalışmıyorum.
  • Hükümetin uydurduğu makul şüphe ile göz altına alınabilir. Ama delil şart.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mischievousz M kullanıcısına yanıt
    bilmiyorumki alınmazda benim ismim verilirse oda var.
  • reisssss kullanıcısına yanıt
    Madem yapılanın suç olduğunu biliyorsun neden kendin gidip imzanla suç duyurusunda bulunmuyorsun? Yoksa kandırıldığını hisseder gibi bir halin mi var? Yoksa sırf birileri bir şey dedi diye kendi akrabana karşı tavır almak mı ağır geliyor?

• Burda akrabalarınıza güvenmemenizin ciddi bir örneğini görüyorsunuz bu hayatta sadece annen baban ve sen varsındır gerisi konuyu açanlardan ibaret.

• Fetoya her ay para veriyor ne demek ya, uşaklar ne zaman sahiplerine maaş öder oldu??

• Benimde orta derece uzaklıkta bir akrabam bunlara mensup. Surekli telefonunu değiştiriyor. (Hem kullandigi cihazi, hem telefon numarasini) Ilerideki hayalleri arasında devlette çalışmak var. Allah doğru yolu gösterir umarım.

• Hemen egm ye mail at anında ilgileniyorlar.ben de zamanında erdogana twitter uzerinden hakaret eden akrabami şikayet etmiştim internetten.adama hapis cezası verdiler 15 bin mi ne para cezasına çevrilmişti

Tabi o benim yaptığımı hiç bilmedi

Adamla bayramda falan denk gelince gulesim geliyor

• sudo S kullanıcısına yanıt
    ikiside degil kendi akrabam için degil ucu bana dokunabilir diye korkuyorum mesela hadi serbest bıraktılar. bana dava açar bende hapse girebilirim bende dava açsam maddiyat yok.
  • Fasist Diktator kullanıcısına yanıt
    atıyım çok sagol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.