Şimdi Ara

AVT IM933 medya oynatıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yaklaşık 2 ay önce aldığım 2. el honda aracımın üzerinde bu alet takılı haldeydi.aldığım arkadaş navigasyon özelliği var diye kandırmıştı beni yoksa al aletini fiyattan düş derdim..:) neyse
    daha yeni yeni elim boşa çıkıyo aracımla ilgilenmek için zamanım oluyor.bu alet hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar.kullanan veya çevresinde kullanan.
    ben bu alette oynatmak hangi formatta dosya yazdırmayalıyım bundan emin değilim.kimi araçların .track formatında oluyor kimisinin değişik.videolar için de hiç bi bilgim yok.mesela bir dvd yapsam içinde hem müzik hem de videolar olan ikisini de oynatabilir miym.aydınlatırsanız sevinirim arkadaşlar

bir kaç da şikayetim var benim; misal radyo-tv kanallarını sağlam çekmiyor bunun nedeni ne olabilir..tv kanalları hadi neyse diyebilirim de radyo kanallarında da stabil şekilde dinleyemiyorum devamlı bir cızırtı hali.

bir de sonradan bunu buldum bu linkteki cihazla aynı alet.
    http://www.modifiyem.com/forum/threads/46440-S%C4%B1f%C4%B1r-Kutusunda-Sat%C4%B1l%C4%B1k-AVT-IM-933-Double-Din-Teyp-(Garantili)
     AVT IM933 medya oynatıcı

• Arkadaşlar yok mudur bilen duyan kullanan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpay926

Arkadaşlar yok mudur bilen duyan kullanan

boşuna pioneer bu işi iyi yapıyor demiyorum

bu alet hakkında bir bilgim yok

• birileri vardır umarım :)
  • güncel..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.