Şimdi Ara

Avrupaya tren ücretleri?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeşil pasaport var fakat öğrenciyim uçak kullanamam maddi nedenlerden ötürü. Burada ücretler yazıyor fakat ücretlerin gösterildiği 1.tablo ile 2.tablo arasında çok büyük fiyat farkı var farkın nedeni 2.nin kuşet olması mı? Dedigim gibi öğrenciyim rahatlık aramiyorum isteğim yere varayim yeter

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Interrail harici pek hesaplı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eldarion

Interrail harici pek hesaplı değil.

KUŞET SÜPLEMAN ÜCRETLERİ : (*)

• İstanbul- Belgrat/Bükreş /Budapeşte parkurunda kuşetli vagonlarda ;
    • 6 kişilik kuşetli vagonda yolcu ve gece başına kuşet süpleman ücreti : 9,40 EURO
    • 4 kişilik kuşetli vagonda yolcu ve gece başına kuşet süpleman ücreti :14,00 EURO

Amsterdam, Brüksel,roma felansa haklısın ama mesela belgrad budapeşte felan yine de uygun duruyor bayağı.

• ukc395 U kullanıcısına yanıt
    Yolculuk kaç gece sürüyor acaba? 2 gece ise az bir miktar fazla para verip şimdiden uçak bileti alman daha isabetli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eldarion

Yolculuk kaç gece sürüyor acaba? 2 gece ise az bir miktar fazla para verip şimdiden uçak bileti alman daha isabetli olur.

Aslında Uçak için çok iyi kampanyalar oluyor arada kuzen bir ara pegasustan 80 liraya roma bileti almıştı.
    Yolculuk ne kadar sürüyor ben de bilmiyorum ama Doğu Avrupa tarafları olduğu için çok da uzun olacağını sanmam.

• ukc395 U kullanıcısına yanıt
    216 TL Viyana-İstanbul gidiş dönüş almıştım ben,kampanya takip edip erken almakta büyük fayda var.

• ya düşünsene romaya trenle gidiyosun offf

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.