Şimdi Ara

Avrupanın en iyi takımı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
1.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelmiş geçmiş en iyisi Gambit , Şuan da gambit.
  • Dark Passage kesinlikle.Naru>alex block pls
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

alex ich narunun önünde diz çöker tövbe ister.Ayrıca fabfab khazix>alex ich kha'zix

hayırdır birilerinin önünde diz çökmüş gibi bir halin var
  • Gambit'dir aksini idda eden fanboydur
  • Dürüst olayım, eski Empire ve M5 yeni Gambit fanboyuyum. 30-5'lik Gambit - Fnatic maçından sonra avrupadaki en iyi takımın Gambit olduğunu düşünüyorum. Darker ve Voidle'lı dönemlerin olduğu tökezleme zamanından sonra Edward'ın dönüşü ile takım uçtu. XDG maçlarında da görebilirsiniz. Amumu support, WW solo gibi haraketler gördük ve hakikaten başarılıydı. Ki C9 gibi TSM ile Amerika'nın en baba takımını yerlere vura vura yenmek zor iş. Darien bile toparladı artık. En iyisi Gambit şuan. Avrupa'da tabi ki.
  • Siz Froggen ve Bjergseni izlemediniz daha Allience eğer bi lvme yakalarsa gittikçe güçlenecek ancak zamanı var. Gönül ister ki Wicked Froggen Tabzz üçlüsüne üst düzey takım arkadaşları katılsada Froggen şovunu yapsa. Not: fanboy değilim adam oyunun hakkını veriyor.
  • Ant Gaming

Bu ikisi arasından sorarsan
    Fnatic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gömlekli Adam -- 29 Aralık 2013; 10:19:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cranekill

Siz Froggen ve Bjergseni izlemediniz daha Allience eğer bi lvme yakalarsa gittikçe güçlenecek ancak zamanı var. Gönül ister ki Wicked Froggen Tabzz üçlüsüne üst düzey takım arkadaşları katılsada Froggen şovunu yapsa. Not: fanboy değilim adam oyunun hakkını veriyor.

whut ? shook soloqda aşırı sağlam adam bildiğin tek taşıyor , bence shook ve froggen cok sağlam kalanlar gene aşırı güven hissi vermiyor bana

en güzeli zorozero, shook , froggen , candypanda , nyph olsaydı mükemmel olucaktı ama suanki takımda güzel ve sonuna kadar desteklicem
  • Gambit v Fnatic olarak koridor koridor bakarsak,

Bence Adc lerde kesinlikle rekk reyizzin dönüşüyle farmda inanılmaz fark atıyor ki bunu görmüştük. Fnatic
    Mid lane tartışılır ama ben kesinlikle xPeke nin champ seçimlerindeki hataları yüzünden kaybettiğini düşünüyorum kesinlikle xPeke>Alex

Jungle tartışmasız Gambitin

Solodada champa bakar ama gambit önde gibi

TF lere girme işinde ise o farm yapamayan adam mükemmel pozisyon alıp bir anda triple çıkarabiliyor fakat rekk de belki takım arkadaşları koruyamadıkları için mi desem o killeri göremiyoruz

Ama gönül fnc > GG
  • Fnatic diye düşünüyorum.Desteklediğim takımda Fnatic
  • popülerde gördüm futbol diye girdim şimdi çıkıyorum
  • Fnatic...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

popülerde gördüm futbol diye girdim şimdi çıkıyorum

sen cok yanlız gelmişsin be abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbaros Hayreddin Paşa

Bayern Münih

Alex ich > Robben
  • quote:

Orijinalden alıntı: womanZ

peki diğer soruma ne diyorsunuz , alex ich den daha iyi avrupada mid oyuncusu varmı yada dünyadaki sıralaması nedir sizce?

Suloman,Xpeke,Bjergsen Alex'ten daha iyi bence asyadada faker daha iyi alexten.
  • Gambit
  • quote:

Orijinalden alıntı: Born To Die

quote:

peki diğer soruma ne diyorsunuz , alex ich den daha iyi avrupada mid oyuncusu varmı yada dünyadaki sıralaması nedir sizce?

Suloman,Xpeke,Bjergsen Alex'ten daha iyi bence asyadada faker daha iyi alexten.

zaten faker bambaska ama saydıkların değilde belki froggen zorlar , tabi benim oyun anlayışıma göre ,
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

popülerde gördüm futbol diye girdim şimdi çıkıyorum

sen cok yanlız gelmişsin be abi

sadece ben yanlış gelmemişim sanırım biri bayern münih yazmış çıkmıs
  • takımlar birbirlerine denk güçte neredeyse çok kadro değişikliği oldu bu yüzden gambit önceki turnuvayı rahat ezdi çünkü çok uzun zamandır aynı oyuncularla oynuyorlar.

gambit veya alliance alır diyorum

Soaz solo top turnuvası birincisidir önceki sezonlarda iyi oyuncudur dariene göre ama pick yüzünden kaybediyor fnatic rekkles geldiği için oynayış stratejilerini tamamen değiştirmek zorunda kaldılar o yüzden yeniliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeonTiger -- 29 Aralık 2013; 13:33:35 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.