Şimdi Ara

Avrupanın en iyi takımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
1.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soru başlıkta , kardeşim fnatic diyo ben gambit diyorum , görüşlerinizi alabilirmiyim? bence alex ichde fakerden sonraki en iyi mid oyuncusu ,
    DP ve naru diyenleri blok atacam , çünki gercekten iticisiniz

• Fnatic tabi ki.
  • Fnatic bence.
    Bir de kaç yıldır şuşey dışında firesi yok adamların.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neuro -- 28 Aralık 2013; 17:42:28 >
  • Fnatic
  • peki neden fnatic , mesela oyungezerin son sayısında avrupa takımları sıralaması yapılırken ilk sayfaya gambiti koyunca felan öyle aklıma geldi şimdi diyeceksinizki kafasına göre koymuşlardır belki ama asya için sk telecom , türkiye için dp , amerika içinde c9 u koydular yani
  • Ben gambit derim
  • Son turnuvada Fnatic kötüydü, Gambit çok iyi oynadı. Umut verdi açıkçası. Fnatic üstünlüğü sona ermiş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Son turnuvada Fnatic kötüydü, Gambit çok iyi oynadı. Umut verdi açıkçası. Fnatic üstünlüğü sona ermiş olabilir.

benide umutlandıran bu oldu acıkcası , güle oynayan oyun kazandılar cünki
  • alex ich narunun önünde diz çöker tövbe ister.Ayrıca fabfab khazix>alex ich kha'zix
  • fnatic diyenler o dönem geçti gambit rahat yeniyo fnatic'i
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

alex ich narunun önünde diz çöker tövbe ister.Ayrıca fabfab khazix>alex ich kha'zix

blok qnq hayırlı olsn
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

alex ich narunun önünde diz çöker tövbe ister.Ayrıca fabfab khazix>alex ich kha'zix

alex ich malp>fabfab khazix
  • fnatic hiçbir zaman gambitten iyi olamadiki gambit edwardın ayrılmasından sonra ufak çaplı bir düşüş gösterdi geri dönmesiyle toparladı sadece o kadar s2 de takımın adı moscow5 iken bütün avrupa takımlarını çerez gibi yiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

fnatic hiçbir zaman gambitten iyi olamadiki gambit edwardın ayrılmasından sonra ufak çaplı bir düşüş gösterdi geri dönmesiyle toparladı sadece o kadar s2 de takımın adı moscow5 iken bütün avrupa takımlarını çerez gibi yiyordu.

fnaticin sezon 1 sampiyonu olması belki böyle düşünmelerini gösteriyo ama ben gambitini diğer takımlardan 1 tık daha üstün oldujklarını düşünüyorum ,
    hem xpekenin yaptıgı ekzotik hareketler biraz popüler kılıyo tabi
  • bu nasıl bir soru ? gambit tabi ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: womanZ

quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

fnatic hiçbir zaman gambitten iyi olamadiki gambit edwardın ayrılmasından sonra ufak çaplı bir düşüş gösterdi geri dönmesiyle toparladı sadece o kadar s2 de takımın adı moscow5 iken bütün avrupa takımlarını çerez gibi yiyordu.

fnaticin sezon 1 sampiyonu olması belki böyle düşünmelerini gösteriyo ama ben gambitini diğer takımlardan 1 tık daha üstün oldujklarını düşünüyorum ,
    hem xpekenin yaptıgı ekzotik hareketler biraz popüler kılıyo tabi

yeni başlayanlar fnatic in sezon 1 şampiyonu olduğunu bildiklerini bile sanmıyorum :) uzun süredir oyunu oynayanlar bilir ki onlarda gambitin daha iyi olduğu gerçeğini bilir dediğin gibi olay sadece popüler edilmesine bakıyor bir backdoor yapıldığında akla xpekenin gelmesi gibi aynı mantık NA daki takımlarda var işte o kadar destek veriliyor takım oyuncuları popüler ediliyor ama en sondaki atlantik savaşında da gördüğümüz gibi avrupa takımlarına rakip olacak kadar dahi iyi oynayamıyorlar

• c9

tamam vurmayın
  • Fnatic tabiki yeni metaya pek alışamasa fnatic toparlayacaktır.
  • Gönlümüz Fnaticten yana fakat gambit bu ara daha iyi oynuyor .
  • Tabiki de gambit, Darien hariç(o da toparlamaya başladı gerçi) diğer tüm oyuncular Avrupa nın en iyileri ayrıca takım olarak fightlara çok iyi giriyorlar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.