Şimdi Ara

Avrupanın Efendisi 'Efendi Beşiktaş' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Almanya 2. Sine Manisa muamelesi yaptık.
    Gelep burda bıdı bıdı yapmayın. Saygı duyun saygı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S@HMeRDaN -- 7 Aralık 2017; 0:47:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

gruptan çıkar mısınız sizce?

hele otur soluklan bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

RasenBallsports Leipzig biraz tecrübeli olsa darma duman edecekti. Ancak yine de bu akşam ki galibiyet büyük başarı.

Talisca'ya +1 yazmayın lütfen. Yenilen gol onun yüzünden geldi. Birde gol attı. Nötr'de kaldı bu maç için bence.

hmm. darma duman edecekti. öyle mi.

peki 6 tane as oyuncumuzu (Pepe, Atiba, Quaresma, Gökhan Gönül, Babel, Tolgay) -sırf dinlendirmek için- almadan Almanyaya gittiğimizden haberin var mı? Adrianonun dk 50de Cenkin dk 80de oyuna girdiğinden haberin var mı? Fabrinin ful yedek yatmasından (gerçi Tolga dün devleşti ama gene de yedek kalecimiz) haberin var mı?

adamları büyük oranda yedeklerimizle yenmişiz halen kulp bulma peşindeler. bi yandan kulp bulalım bir yandan yalandan tebrik de ederiz. nasıl olsa saflar küçümsediğimizi anlamazlar. tek akıllı sizsiniz.

ya adam akıllı tebrik edin ya da yazmayın gençler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawoix -- 7 Aralık 2017; 16:54:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

quote:

Orijinalden alıntı: nk061

RasenBallsports Leipzig biraz tecrübeli olsa darma duman edecekti. Ancak yine de bu akşam ki galibiyet büyük başarı.

Talisca'ya +1 yazmayın lütfen. Yenilen gol onun yüzünden geldi. Birde gol attı. Nötr'de kaldı bu maç için bence.

hmm. darma duman edecekti. öyle mi.

peki 6 tane as oyuncumuzu (Pepe, Atiba, Quaresma, Gökhan Gönül, Babel, Tolgay) -sırf dinlendirmek için- almadan Almanyaya gittiğimizden haberin var mı? Adrianonun dk 50de Cenkin dk 80de oyuna girdiğinden haberin var mı? Fabrinin ful yedek yatmasından (gerçi Tolga dün devleşti ama gene de yedek kalecimiz) haberin var mı?

adamları büyük oranda yedeklerimizle yenmişiz halen kulp bulma peşindeler. bi yandan kulp bulalım bir yandan yalandan tebrik de ederiz. nasıl olsa saflar küçümsediğimizi anlamazlar. tek akıllı sizsiniz.

ya adam akıllı tebrik edin ya da yazmayın gençler.

Hocam neden gerildiniz anlamadım. Ben zaten as kadro ile çıktınız ve durumlar böyle oldu demedim ki. Mevcut şartlar için konuştum. Siz beni çok yanlış anlamışsınız

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.