Şimdi Ara

avrupa yakası bölüm önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
20.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bana en güzel bölümlerini sıralarmısınız burhan ve gaffurun sık atıştığı bölümler olsa iyi olur

ve bu gün oynayan bölüm kaçıncıydı ?

• en guzel sezonlar 3 ve 4 tu bence
  • Şahika dan sonra bölümler kötü olmaya başladı ondan öncesi güzeldir
  • 50. bölümü izliyorum şuanda
  • 90-135 bölümleri güzel.
  • teşekkürler arkadaşlar bölümleri belirtirseniz sevinirim kaçıncı bölüm olduğu söylediklerinize bir bakayım
  • Sacid Makbuleli bölümler süperdi şahika bölümlerini bende önermem sinir oluyorum o karıya allahın bidonu.
  • ben boxset olarak indiriyorum demin 56-99 bitti
    lt de ve at de var torrenti
  • bağımlısı oldum bu dizinin krizlere giriyorum izlerken güzel olan bölümleri siz yazın arkadaşlar ben tek tek bakarım çok teşekkür ederim ilginize
  • 117. bölümdü sanırım Cem'in ayağının sakatlandığı bölüm.GErçi ayırt edemiyorum ben hepsi güldürüyor beni ne zaman boş olsam izliyorum.Uludağ'a gidip mahsur kaldıkları bölümler vardı 2 tane onlarda iyiydi.Tahminen 40-50 arasında bir yerde o 2 bölüm 1-2 hafta önce izlemitşim.
  • 81-82 ( 80-81 de olabilir) Bölümlerini izle kesinlikle bu 2 si birbirinin hemen devamı zaten uludağ seyehati bilen bilir bu bölümleri
  • şesut lu bölümleri güzel bence.
  • İlk bölümleri izle derim Şesut ile Buhran ın kapısmalarını ozellıkle Hangi bölümler oldugunu bilmiyorum ama

• http://www.youtube.com/watch?v=yrv59p46iuo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emphire -- 20 Ağustos 2010; 1:04:04 >

• söylediklerinize tek tek bakıyorum çok işime yaradı teşekkür ederim
  • AT den indirilen 90. bolumlerden sonrakilerde uc bolum yok. yani uc bolum farkli adlarla karismis.

mesela 91 ile 92 ayni bolum.

72 ile 73 gibi.

mesela AT dekinde sesunun kizlara verdigi terapi ve burhanin bu terapiye katilmasi bolumu yok .
  • 150. Bölüm Çok Güzel, Müzikal Falan Var Hem
  • quote:

Orijinalden alıntı: br[A]k

Bu bölüm güzel tavsiye ederim. Sezon finaliydi bu bölüm. Kaçıncı sezon hatırlamıyorum ama.
  • Direk bölüm izlemek yerine youtube den kesitlere bakıyorum ve tekrar gülüyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.