Şimdi Ara

Avrupa'nın en büyük nükleer santralinde durum kontrolden çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
7.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mersin Akkuyu'da yapılan nükleer enerji santralimizin de böyle tehlikelerle karşılaşacak olması beni çok rahatsız ediyor ama bir yandan da mecburuz. Tüm gelişmiş ekonomiler nükleer enerji santraline sahip, dibimizdeki Ermenistan'ın bile var. Nükleer santralde herhangi bir kaza olursa veya oraya bir füze/bomba isabet ederse Türkiye gidici olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulduren -- 5 Ağustos 2022; 13:0:12 >
  • başlık

ve içerik uyumsuzluğu.

editörleri bu tarz clickbait başlıklardan şikayet edebiliyor muyuz? on haberden dokuzu clickbait.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulduren B kullanıcısına yanıt

o yüzden nükleer ölüm fabrikası deniyor ya...

• clickbaitiniz batsın kalitesiz insanlar.

• bilim insanları değil bilim adamları, populer kültürün kölesi olmayın

• Komşu ülkelerde nükleer felaket olursa yine bize patlar olay zaten. Karadenizin diğer tarafından bile etki ettiyse.

Bari biz de faydalanalım, madem tehlikeyi uzaklaştıramıyoruz!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black_34 kullanıcısına yanıt

malesef öyle. bunu da açık açık söylemeye daha 90larda başladılar. ya bizdensin ya karşıt ... tek merkezli sisteme gidiyoruz, ama bir takım sığır nüfus ki bu bahsettiğim kitle milyarı geçer, farkında değil olanların. tek düzencilerin ordusu da yayılmaya çalışıyor işte. yayılacak... ama yayılma için para lazım, sebep lazım. bu yüzden de ukrayna... yetmedi tayvan karıştırılıyor ki küçükler korksun da ağanın ameleliğini yapsınlar.

• "her söylemin arkasında bir ciddiyet vardır"

tamam dostum sen haklısın, cahille kavga etmeyin arkadaşlar, kaç yaşında kim bilir hala politika nedir, politikacılar nasıl dansözdür bilmiyor arkadaş :)

boş kafa.

• darkaura kullanıcısına yanıt

Bulunuyor okadar etki etmıyor

• SilentHunterHD kullanıcısına yanıt

Akıl almalarına gerek yok adamlar en iyisi zaten bu işin  

• Hermiyasinmi H kullanıcısına yanıt
    Popüler kültür ile alakası yok cinsiyetçi bir yaklaşım olduğu için bilim insanı deniliyor. Çünkü kadın bilim insanları da var. Tabi sizin gibi birisinin bunu anlamasını beklemek biraz saçma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F79B393CF -- 7 Ağustos 2022; 11:08:56 >
  • Eski donanım haber için dediğiniz doğru ama verilmeye başladığı "yeni donanım haber" için beklenmedik bir durum değil...

• adam zaten insan demek, iki cinsiyeti de kapsıyor. populer kültürün uydurmalarından birisi daha.

"amoo adom çooh cinsiyetçi" hayır efendim değil! toplumu cinsiyetsizleştirme planını böyle saçmalıklarla yayıyorlar

• Bu nasıl bir başlık?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Aynen gene büyük oyunu görmüşsünüz hocam. Zaten büyük oyunu hep görüyorsunuz helal olsun size   

• hoca felan değilim herkese hocam diye hitap edenlere ağır küfür ediyorum😉

• Ruslar belli ki Zaporijya'yı mühimmat depolamak ve dünyaya bir gözdağı vermek için "nükleer kalkan" ve "nükleer şantaj" kartı yapmışlar. Yani eğer savaş devam ederse ve santralı vurursanız nükleer bir kaza olabilir; o halde bana / mühimmatıma dokunmayın ve masaya oturup taleplerimi kabul edin diyorlar. Mühimmata elleşmeme tarafı işin kalkan boyutu, nükleer felaket riski ve anlaşma masasına çekip Rus şartlarını kabul ettirme ise şantaj boyutu. Pek riskli, şeytani, acımasız bir hareket ama arkaplanda bir rasyonalite veya hesap mevcut. Özellikle Batı dünyasını hedef alan bir hesap bu. Zira Kremlin'deki Putin Rejimi Batı'nın (ama özelde ABD'nin) kendisini dikkate almadığı ve hegemonya sahasına genişlemekte ısrar ettiği inancında.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

hoca değilsen hacısın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black2432 -- 10 Ağustos 2022; 19:18:30 >
  • Black2432 B kullanıcısına yanıt

Oda degil, mukellef degilim

bu forumu nuh nebi zamanından hatırlıyorum o zaman bile hocam diyorlardı hocam cok güzel hitap sekli.. saygı sözcügü mükemmel bana keske hep hocam deseler..

bak sokakta hayvanlara bak.. birader abi abla dayı amca

bunların hepsi hayvan.. 70 küsür yasına gelince bir gün sabah sokağa cıkacam o sabah bana ilk amca diyeni tabancamla kafasından vurup intihar edecem

su an abi diyorlar yas 30 civarı.. amca dedikleri gün de gelecek fakat onların bir hesabı varsa göklerdekinin de bir hesabı bir planı var.. o gün onlarla görüsecegiz..

öyle değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black2432 -- 10 Ağustos 2022; 20:14:34 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.