Şimdi Ara

Avrupa Ligi | Manchester United - FENERBAHÇE | 20.10.2016 (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
914
Cevap
0
Favori
18.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen az bile size bide ibra olaydı iyidi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bjk olsa alırdı demiyorum ama heycanlandrrdı mutlaka ruhunu çekmişler fenerin

• Maçı kaybetmemize sevinenlerin eğitim seviyesini çok merak ediyorum.
  • İbra olaydı ibra olaydı diyenler siz manu yu izliyormusunuz lig te ? İbra şuan manu nun en kötü futbolcusu bütün topları eziyor biraz takip edin de öyle konuşun ibra olsaydı da bundan fazlası olmazdı..
  • Ah bi olaydı ibra
    Fb pl takımı değil coşardı fbye ibra

• Ne ara bu takim bu hale geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: igetsky

Ne ara bu takim bu hale geldi

Herşey ziconun gidişyle başladı dostum

• Manchester United'ı tutuyorum. Az attı bence.

Ayrıca Aziz Yıldırım'a karşı olanları anlamak zor biraz. Buralara geldiyseniz o adamın yaptıklarının (illegal olanlar) payı büyük.
  • otostopcu97 kullanıcısına yanıt
    Cok güzel yazmışsın tebrik ederim 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan Apatay

Manchester United'ı tutuyorum. Az attı bence.

Ayrıca Aziz Yıldırım'a karşı olanları anlamak zor biraz. Buralara geldiyseniz o adamın yaptıklarının (illegal olanlar) payı büyük.

Diğer arkadaşların gibi olsan ne zevk alıyorsunuz küfür yiyip kulaklarınız çınlayınca

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aziz gitmedikçe fenerin daha çekeceği var. ha bi galatasaraylı olarak ben aziz hep kalsın isterim o ayrı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Didimleey

quote:

aynen öyle renkdas..

• fetocular konuyu basmış bi de illegal işlerden bahsediyolar.. terör destekçileri sizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykut KOCAMAN ulaaann!

• 41 kere maşallah beyler

• Aziz yildirim gitsin teknik direktor ooarak aykut kocaman gelsin takim duzene girer aziz yildirimdan dolayi cok oyuncu sorun yasadi ayrilmak zorunda kaldilar caner gokhan gonul cok yararli oyunculardi fener icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Didimleey

quote:

Her şey 3 temmuz ile başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otostopcu97

Geç onu ya. 30 senedir aynı tatava, türk düşmanlığıymış. Diğer takımlarında başına geliyor hatta avrupada mafya uefa diyorlar. Dün 2 pozisyonda NET penaltı. Beşiktaş maçındakilerde penaltı. Kural açık, ceza sahası içinde rakip oyuncuya fiziksel müdahele, dokunuş yaparsan PENALTI. Özellikle bu sene bu kural daha da sertleştirildi. Çok iyi oynadıkda penaltısı kaldı.

aç a sporu izle ne konuşuyorlar aynı penaltıları türkiye liginde bir derbi maçda versin bir hakemde görelim

çekme var çekme var dokunma var dokunma var eğer o penaltılar doğruysa türkiye liginde her maç 2 penaltı olması lazım en az saçmalık

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

Aziz yildirim gitsin teknik direktor ooarak aykut kocaman gelsin takim duzene girer aziz yildirimdan dolayi cok oyuncu sorun yasadi ayrilmak zorunda kaldilar caner gokhan gonul cok yararli oyunculardi fener icin

aykut gitsin anadolu takımlarını çalıştırsın Fenerbahçe gibi bir takımı kanser futbolla 1:0 a razı oynattı az bile katlandık ona taraftar aykut gelicek her maç kazanıcak takım yalnız 90. dakikaya kadar 1:0 a yatıcak şampiyon olucak olsa bir daha açıp da izlemem şampiyon da olmayalım 90 dakika kanser futbol izleyeceğimize böyle daha iyi

• Aykutu isteyenlerin nasıl bir akıl yürütmeyle istediklerini merak ediyorum. Kör ölür badem gözlü olur sendromu yaşıyorlar heralde. Unuttunuz mu Alex krizlerini, 90 dk kanser futbolu, fiyasko transferleri, 1-0'a yatmaları, Kadıköyde 2-0'dan dönen gs maçını?

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.