Şimdi Ara

Avrupa Ligi | Manchester United - FENERBAHÇE | 20.10.2016 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
914
Cevap
0
Favori
18.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir fenerbahçeli olarak hiç ümitli değilim. ligteki gibi oynarsak fark bile olur. Ama İngiliz takımlarını 20 yılda 1 yeniyorsak ogün bugündür.
  • Başarılar FB, vurduğun gol olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrtchn

quote:

Orijinalden alıntı: Craxler Devon

quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

Manu cl gitmek için asılacaktır ligde ilk 3-4e girmeleri zor

Aynen hocam Mourinho kesinlikle ligi kasacaktır , avrupa ligi onlar için teneke kupası. Pazar günü kritik Chelsea maçımız var zaten reserve takımla bile çıkabilir sahaya belli olmaz td'nin işi. :D

Çıksınlar valla bizim işimize gelir.Biz yolumuza bakarız.Açıklamalarına göre yedek ağırlıklı çıkacak.Fikstürden yakınıyordu.

Full yedek kassa bile iyi kadro hocam kendi kendime bir kadro oluşturayım dedim :

Romero
    Darmian Rojo Blind Shaw

Valencia Schneiderlin Depay

Mata
    Rooney Martial

Atıyorum tabi daha bunun Schweinsteiger'i , Mkhitaryan'ı , Lingaard'ı , Young'ı falan var. Merakla bekliyorum ben bakalım nasıl bir kadro oluşturacak iki takım.
  • beyler poliyannacılık oynamaya gerek yok 32 yıllık fenerbahçeli olarak yazıyorum mantıklı düşünün evinizi arabanızı satın 7+ oynayın

ben tarihi yenilgi bekliyorum morinho varken ve böyle berbat bir fenerbahçeyi yakalamışken tecavüz kaçınılmaz zevk almaya bakalım bence evi arabası olmayan böbreklerini fazla olan iç organlarını satsın 7+ oynasın

Avrupa Ligi | Manchester United - FENERBAHÇE | 20.10.2016

• rtük maçın 21+ geçeceğini bildiğinden yayınlatmıyor trtye beyler

• geçmişe mazi geleceğe niyazi derler beyler evinizi arabanızı satın 7 + oynayın 20 yıl önce boliç vardı şimdi boliçin sol ayak baş parmağı etmeyecek çöp kötünün kötüsü futbolcular var

takım küme düşme yolunda ilerliyor 20 yıl önce aziz yoktu

96 kadrosu gelse şu takımı 4 ler o kadar söyliyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

beyler poliyannacılık oynamaya gerek yok 32 yıllık fenerbahçeli olarak yazıyorum mantıklı düşünün evinizi arabanızı satın 7+ oynayın

ben tarihi yenilgi bekliyorum morinho varken ve böyle berbat bir fenerbahçeyi yakalamışken tecavüz kaçınılmaz zevk almaya bakalım bence evi arabası olmayan böbreklerini fazla olan iç organlarını satsın 7+ oynasın

Avrupa Ligi | Manchester United - FENERBAHÇE | 20.10.2016

atem totem ben seni
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen hocam Mourinho kesinlikle ligi kasacaktır , avrupa ligi onlar için teneke kupası. Pazar günü kritik Chelsea maçımız var zaten reserve takımla bile çıkabilir sahaya belli olmaz td'nin işi. :D

Çıksınlar valla bizim işimize gelir.Biz yolumuza bakarız.Açıklamalarına göre yedek ağırlıklı çıkacak.Fikstürden yakınıyordu.

Full yedek kassa bile iyi kadro hocam kendi kendime bir kadro oluşturayım dedim :

Romero
    Darmian Rojo Blind Shaw

Mata
    Rooney Martial

Atıyorum tabi daha bunun Schweinsteiger'i , Mkhitaryan'ı , Lingaard'ı , Young'ı falan var. Merakla bekliyorum ben bakalım nasıl bir kadro oluşturacak iki takım.

Rojo yerine smalling 11 den depay rezerve atıldı carrick yada herrera oynayacak onun yerine valencia yedeklerde romero yerine de gea kalede, ayrıca rooney forvet arkası ibra forvette olabilir

Yanlis anlasilma olmasın dunyadan futbol bolumunde manu konusunun sahibiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence Fenerbahçe kazanır.
    1-0 ve ya 2-1.

Ama Dick'in gitmesi lazım. Şu an en iyi seçim Ersun Yanal. İlaç gibi gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

quote:

quote:

quote:

quote:

Romero
    Darmian Rojo Blind Shaw

Mata
    Rooney Martial

Rojo yerine smalling 11 den depay rezerve atıldı carrick yada herrera oynayacak onun yerine valencia yedeklerde romero yerine de gea kalede, ayrıca rooney forvet arkası ibra forvette olabilir

Ben de ManUtd fanıyım hocam konunda çok fazla takılmıyordum artık daha sık takip edicem. :D
    Valla pek çok kombinasyon yapılıyor kadrodan sakatlık falan var mı bilmiyorum ama Depay olsun , Schnederlin olsun , Mkhitaryan olsun bayadır yoklar formsuzluk mu sakatlık mı hocam? Depay'ı ara sıra son dakikalarda aldı gerçi ama diğerlerini hiç hatırlamıyorum bile. O yüzden belki bu maçta koyar diye yazdım gelişine. :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Romero
    Darmian Rojo Blind Shaw

Mata
    Rooney Martial

Ben de ManUtd fanıyım hocam konunda çok fazla takılmıyordum artık daha sık takip edicem. :D
    Valla pek çok kombinasyon yapılıyor kadrodan sakatlık falan var mı bilmiyorum ama Depay olsun , Schnederlin olsun , Mkhitaryan olsun bayadır yoklar formsuzluk mu sakatlık mı hocam? Depay'ı ara sıra son dakikalarda aldı gerçi ama diğerlerini hiç hatırlamıyorum bile. O yüzden belki bu maçta koyar diye yazdım gelişine. :D

Depay ve Schweinsteiger rezerve atıldı 2.bir emre kadar 2. Yada 3.haftadaki milli arada Mkhitaryan sakatlandı ondan sonraki hafta city macında 11 basladı 45 dk sans buldu bir daha sakatlandı daha da iflah olmadı oynamasını beklemiyor kimse Schneiderlin: Bu akşam şans bulmasını beklediğim isimlerden acaba nerde kullanacak o daha çok önemli

Depayı belki 18 kisilik kadroda görürüz ama su anda rezerv takımda

• Manchester United da çok iyi durumda değil. Bence kısır orta saha mücadelesi olarak geçer. Skor olarak da 1-0 ya da 2-0 2-1 gibi bir şey olur diye düşünüyorum. Fenerbahçe'ye başarılar dilerim yine de.
  • SON DAKİKA | Paul Pogba, Ander Herrera, Antonio Valencia ve Daley Blind bugün kadroda yok! [M.E.N] #MUFC

Henrikh Mkhitaryan, Martial, Rashford, Ibrahimovic, Mata, Memphis, Carrick ve Fellaini kadroda. [M.E.N] #MUFC

• Oha Pogba yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan tırsıyorum ama içimde umutta var iyi oynayalımda yenilsekte olur

• quote:

SON DAKİKA | Paul Pogba, Ander Herrera, Antonio Valencia ve Daley Blind bugün kadroda yok! [M.E.N] #MUFC

Henrikh Mkhitaryan, Martial, Rashford, Ibrahimovic, Mata, Memphis, Carrick ve Fellaini kadroda. [M.E.N] #MUFC

İbrahimovic'i ilk 11'de oynatırsa şaşırırım baya Chelsea maçı ile arasında 2 gün var. Mata , Depay , Martial , Rashford banko 11'e girer bence.
  • quote:

quote:

SON DAKİKA | Paul Pogba, Ander Herrera, Antonio Valencia ve Daley Blind bugün kadroda yok! [M.E.N] #MUFC

İbrahimovic'i ilk 11'de oynatırsa şaşırırım baya Chelsea maçı ile arasında 2 gün var. Mata , Depay , Martial , Rashford banko 11'e girer bence.

Asıl chelsea macında oynatmaması gerek zira çöp harbi çöp yani

• Basarilar yanindayiz Fenerbahce

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

BJK nin fark yeme ihtimali, bizim fark yeme ihtimalimizden daha yüksek....

Bu yazına ragmen yinede yukarıda basarilar diledim

• Mac sifreli mi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.