Şimdi Ara

[Avrupa Ligi Kura] Galatasaray SK - SS Lazio

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes iyi diyor ama ben İtalyan takımlarını hiç sevmem

• İtalyan gelmesi iyi deplasmanda iyi bir beraberlik ile arenada tokatlarız.(2 transfer şart ama)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pthe.

İtalyan gelmesi iyi deplasmanda iyi bir beraberlik ile arenada tokatlarız.(2 transfer şart ama)

İlk maç içerde birader.
  • Sadece eksiklerimizi gidererek bile bu kadroyla final oynayabiliriz Sneijder'li, Podolski'li bi takımız tek gereken açığımız olan bölgelere takviye yapmak o kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lazio'ya lokum gibi kura diyenlere hakikaten şaşıyorum. Yok ligde şöyleymiş, yok şu kadar gol yemiş. Geçen sene Dortmund UCL'de rakibimiz iken de aynı şeyi söylüyorlardı, 2 maçta da 4'leyip gittiler.

Lazio çok tehlikeli takım, İtalyan takımlarının çoğu tehlikeli aslında. İyi defans yapan, iyi hızlı atağa çıkan bir oyun sistemi var, yani bize en ters oyun sistemi.

Bazı rakiplere göre iyi kura, ama asla lokum gibi kura değil. Gruplarda hiç mağlup olmadı, kendi evindeki 3 maçı da yendi, deplasmanda da 2 beraberlik 1 galibiyetle bitirdiler. Ligi kaybettikleri için Avrupa'ya önem veriyorlar. Çok dikkatli olmak lazım ve @zotacing 'in dediği gibi takıma çok iyi bir santrafor ve Melo alternatifi ortasahayı toparlayacak, mücadeleci bir defansif ortasaha lazım. Yoksa o lokum gibi kura denilen Lazio bile Roma'da 3-4 atıp gönderir bizi.
  • İki takımında rakipleri kolay çıktı güle oynaya eler geçeriz inşallah.
  • Felpe anderson candreva tokatlar bizi

• 2 kanatlarıda tehlikeli özellikle Candreva...

Sabri oynarsa bizi eletir.

Sağ bekde Denayer oynamalı yada yeni transfer

CDM ST CB şart.

Birde alınabiliyorsa kanat.
  • Arkadaşlar zaten Lazio'ya kolay diyen yok diğer takımlara göre daha kolay diyoruz..
  • kıyas yaparak kolay diyebiliriz.
    elemek için olağan üstü oyunun gerek olmadığı bir kura. ancak mevcut orta sahamız ile zor. muhakkak takviye şart.
    yoksa bi dortmund napoli leverkusen asla değiller. ne çok büyütmek lazım ne de çantada keklik görmek lazım

diğer bir çekincem de faşist bir taraftar grubuna sahipler. orada sıkıntı yaşatırlar bize.
    burda da rahat durmazlar..
  • beyler şuanki lazioyu şuanki akhisar eler ama 2 ay sonra ne olur bilemem
  • Forvet ve ön libero alınıp defans toparlanırsa iki maçıda alırız.

Burak oynar gol atamayınca Umut girer ise iki maçıda kaybederiz.

Özet bu.
  • Aslında çok kötü kura değil isim olarak fakat.

Astana'ya karşı bile böle oynayan takımı yerler hocam.
  • Yine baya korkan olmuş. Demekki Napoli gelse kaçıcak yer arayacaklar. Çekilecek rakipler arasında en kolay 3-5 takımdan biriydi. Eleriz rahat olun.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Denizli onun garantisini alıp gelmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Yine baya korkan olmuş. Demekki Napoli gelse kaçıcak yer arayacaklar. Çekilecek rakipler arasında en kolay 3-5 takımdan biriydi. Eleriz rahat olun.

Ss aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

Sadece eksiklerimizi gidererek bile bu kadroyla final oynayabiliriz Sneijder'li, Podolski'li bi takımız tek gereken açığımız olan bölgelere takviye yapmak o kadar.

Hocam şimdiden final oynayabiliriz demek sence de çok abartı değil mi? Eksikleriniz az olsa ve gerçekten bu zamana kadar taktiksel açıdan umut verseniz o zaman haklısın derim ancak takımda aksamayan yer çok az. O yüzden adım adım düşünmek lazım önce Lazio için hazırlanmak lazım. Ve sadece transfer ile de olmuyor zaten ancak umarım sonuna kadar ilerlersiniz
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    +1 haklisin hocam hangi takim olursa olsun bu kadroyla zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray Lazio'yu eler.İlk maç Arenada diye biliyorum.Öyleyse tur hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

Sadece eksiklerimizi gidererek bile bu kadroyla final oynayabiliriz Sneijder'li, Podolski'li bi takımız tek gereken açığımız olan bölgelere takviye yapmak o kadar.

Sneijder ve Podolski'ye sahip oldugun icin finali goruruz diyorsan kadronuzea Van Persie,Nani, Markovic ve Diego gibi adamlar olsa demek SL'de kupa aliriz dicektiniz.

Ne güldüm yahu :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.