Şimdi Ara

Avrupa Ligi | FENERBAHÇE - Krasnodar | 22.02.2017 Çarşamba 20.00 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
0
Favori
25.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu takımla dalga geçmeyen bi kendi hocası kalmıştı onu da gördük!

Azize den tiksiniyorum ne hale düşürdü şu camiayı, bi kaşık suda boğabilirim o kadar kinliyim.Hala bir de gelecek yılın planlarını yapıyor yapıştı sülük 😡

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe ölmüş ağlayanı yok

Başkanın eseri küçük olsun benim olsun al işte 1000 kişiye oynayacağın maçlar yakındır
    Aziz efendi eserinle iftihar et
    Fenerbahçe en büyük acı ve sıkıntıyı senin başkanlık döneminde yaşadı
    60 yaşındayım 54 srnelik fenerbahçeliyim senin kadar basiretsiz düztaban
    Egosu yüksek bir başkan görmedim futboldan nefret ettirdin 2 senedir
    Fenerıumdan değil forma bir düğme dahi almadım sen olduğun süreçdede
    Almıycağım bizim paralarımızı gittin vitorlara guizalara maldanodolara
    Yedirdin kendin paranı böyle çarçur etmesin değilmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fener bu ara çok kalitesiz futbol oynuyor, allah sizlere sabır versin beyler..

Avrupa kupasıdır destekliyim dedim ama, izlerken insanın gözleri kör olur.
  • beyler mactaydım kulubenın arkasında bazıseylerı cok net gordum fenandaho ısınırken 50 55 den sonra hocaya ne zaman alacaksın gıbı trıp atıyor lens desen gerı donmuyor bakın bu cok cıddı sorun ust sevıyelerde gerı donmemek kabul edılebılecek bısı degıl sozua cok sıradan oynuyor zaten forvetler de bıtmıs bu vesıle ıle fenerbahcemız defterlerı kapatmıs oldu
  • Son yılların en büyük kazığını Souza transferiyle Pereira attı bize beyler.Adam fena oyuncu değil ama Topal-Souza ikilisinin çok berbat olduğu açık ve net.
    Bizim gibi takımlar 8 milyon euro ödediği oyuncuyu sahada emeklese bile oynatmak zorunda kalırlar.Keşke ne pereira ne de bu souza hiç gelmeseydi.Beşiktaşta,GS'de çok iş yapabilecek bir oyuncu ama bize lazım değildi be abicim.Belki ona vereceğimiz 8m euro ile daha iyi bir transfer yapılabilirdi.
    İşin başlangıcının souza transferi olduğunu düşünüyorum.
  • dünkü maçı izleme fırsatım olmadı arkadaşlar kaç kaç bitti acaba
  • Bu sezonu kapadık önümüzdeki sezon çalışmalarına başlamak gerek temiz sayfa açmak gerek.
    Yönetim değişmeli takımda 3-5 oyuncu hariç diğerleri gönderilmeli.
    Yoksa bu kafa ile her sezon böyle durumlara düşeriz.
  • tabiki fb elendiği için üzüldüm... ama bir tane fb'lide çıkıp demediki bjk maçında bu rvp ne yaptıda t-shirt'ünü bastırıyoruz???
    ha ha ha ha yendik bjk'yi... ha ha ha??? neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamadımki? rus teknik adam bile basın toplantısında rvp ile ilgili söylediği sözler utanç verici bence...maçtaki haksızlıktan sonra 4 maç oldu hiçbirini kazanamadınız? avrupda sonuna kadar desteklerim fb-gs'yi... bjk'ye malum takım diyene kadar çıkın öz eleştiri yapın takımlarınıza...
    pazartesi'de çıkıp sneijder veya bruma yapacaktır rvp'nin yaptığını bizim salaklarlar'da gaza gelip atılıcaktır vs vs...
  • İstediğiniz kadar futbolcu alın, isterse real in barca nın futbolcularını toptan transfer edin aziz varken sizin yüzünüz gülmez.

Adam çeyrek final oynatan zico yu sudan sebepten gönderdi, aykut kocaman malum, aklıma gelmeyen veya bilmediğimiz onlarca rezalet.

Ama ben bir beşiktaşlı olarak aziz in kalmasını isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

20 değil de 10 kg var

15'e bağlayalım, uğraştırma
  • Nereden bulup getirdiler ,önünü bile göremeyen teknik direktörü?

Adam,hem futboldan anlamıyor,hemde her lafı faul.Yok efendim,Mehmet ekici'miz olmadığından yeniliyoruz.Sanki ilk yarı vardı da,yönetim sattı.Yok efendim,Krasnodar'ın gölcüsü yıldız olsa,ne orda nede fenerde oynar.Yok efendim,ondan iyisini bulursalar,hemen alsınlar.

Herifin işi gücü yok,habire kulübü aşağılıyor.

Biride çıkıp "sen kimsin?" demiyor.

• ne fenerin ne galatasarayın ne de beşiktaşın kadrosu avrupada yarışabilecek düzeyde değil.
    aradan ibb ve ankaragücü gibi siyaset tarafından ele geçirilmiş takımlar çıksa da iyi bir kadro kuramazlar zaten.

Dursun varken bir Galatasaray'danda bir halt olmaz.
  • Beyler Aziz Yıldırım yine taraftarını şaşırtmamış ve Advocaat'ı postalama kararı almış..

Ben haberin yalancısıyım.http://www.fanatik.com.tr/2017/02/22/advocaat-gidiyor-1279382
  • Ben bir Beşiktaşlı olarak gerçekten üzüldüm. FB'den falan zerre haz etmem. Van Persieler bilmemneler tişörtler falan hiç aklımdan çıktığı falan yok. Fakat işin ucunda ülke vardı ülke. Ülke puanı vardı. Artık yarı finallere finallere takım çıkartmamız lazım saygınlık görmemiz lazım yeter artık! ama nerdeee.. kimlere kimlere eleniyoruz yazıklar olsun
  • Kuroki K kullanıcısına yanıt
    içerideki maçları vermesi gerekiyor diye biliyorum

Bugün Beşiktaş'ın içerideki maçını yayınlayacak mesela
  • Önümüzdeki 3-4 yıl için Fenerbahçe'den ümidimi kestim. Gırtlağa kadar borç var, Uefa ensede. Şu an sattığımız kadar oyuncu almaya izin veriliyor. Örneğin 5M €'ya oyuncu sattık , sadece bu fiyat tutarında bir oyuncu alabiliyoruz. Hatta maaşı da bu fiyat içerisinde. Oyuncunun bonservisi 3, maaşı da 2 olsun mesela. Primler sayılmıyor. 5M€'luk transfer bütçen bitti.

Ruh yok, özveri yok. Hangi hoca gelse takım beğenmiyor. GFB ve Aziz Yıldırım'dan nefret etmeye başladım. Bir de utanmadan OKUL KAPALI diyorlar. Ulan siz ne olursa olsun sadece Fenerbahçe diyordunuz. Gidin destekleyin, gerekirse yine bağırın Aziz istifa diye ama takımı yalnız bırakmak nedir ?
    Yönetim suçlu, hoca suçlu, futbolcu suçlu, taraftar zaten suçlu. Kulüpte doğru giden hiçbir şey yok Basketbol şube dışında.
  • Aykut Kocaman ile FB toparlanacaktır , şampiyonluk şansı matematiksel olarak da olsa devam ediyor.

Seneye Aziz Yıldırım daha güçlü bir Fenerbahçe için transfer çalışmalarına şimdiden başlamalı.
  • Aykutu Aziz Yıldırım kovmustu diye animsiyorum
    geri gelirmi ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

içerideki maçları vermesi gerekiyor diye biliyorum

Bugün Beşiktaş'ın içerideki maçını yayınlayacak mesela

Geçen hafta Fener dışardayken onu verdi, Beşiktaş dışardayken vermedi. Bu hafta Fener dışardayken vermedi Beşiktaş içerdeyken veriyor.

• Kuroki K kullanıcısına yanıt
    acaba güne göre mi vermeye başladılar
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.