Şimdi Ara

Avrupa Ligi Çeyrek Final 2.Maç | Beşiktaş - Olympique Lyonnais | 20 Nisan | 22.05 (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
693
Cevap
2
Favori
20.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir Galatasaray'li olarak besiktas'in lyon u elemesini isterdim.acikcasi Beşiktaş'tan daha iyi oynamasını bekliyordum.oyun olarak lyon daha iyiydi ama bugün hersey Beşiktaş'tan yanaydı.saglik olsun tebrikler karakartallar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oculomotor nerve

Beşiktaş' ı Vodafone Arena' da yenen tek takım hala Fenerbahçe.

tebrikler büyük başarı. şimdi 11 puanın keyfini çıkarın.
  • çok güzel eğlenceli bir maçtı ama yazık oldu .
  • KATİLLER DEFOLUN

• Aboubakar'ın ve Marcelo'nun olmayışı bizi çok bozdu. Topa sahip olmadan Beşiktaş'ın geriye yasanıp istediğini elde etmesi mümkün değil.

Şenol hoca strateji olarak da hatalıydı bugün. Penaltılarda kaleci faktörü öne çıkar. Senin kalecin ilk maçta çuvallamışsa neyine güvendin? Taffarel yok sonuçta elinde. Rakip 6 kişiyle orta alanda oynarken biz eksik kaldık. Bu yüzden çok baskı yedik. Gökhan İnler'i sokabilirdi.

Lyon çok iyi bir takım. Bunu da 2-1 den son ana kadar gösterdiler. Çok iyi pas yapan, topa sahip olan ve fizik olarak güçlü bir ekip, Lyon UEFA kupasını alırsa sürpriz olmaz.
  • dk 78 den sonra forvetde sürekli aynı kişiler talisca,quaresma adeta yırtındılar ama aynı pozisyon dönüp durdu haliyle adamlarda durumu anladı daha pozisyon gelişmeden talisca sağ açığa dönemeden durdurmaya başladılar savunma kafamda ki saçları yoldurdu beck ve gökhan hariç savunma diye birşey yok adamlar elini kolunu sallaya sallaya topla ceza sahasına girip kaleciyle karşı karşıya geliyorlar mitrovic maçta da penaltılarda da son derece etkisizdi zaten vurdugu penaltıda olsa da olur olmasa da olur edasıyla topun başına geçip vurdu. Maç içerisinde fabricio genel anlamda iyiydi,penaltılarda da elinden geleni yaptıgına inanıyorum ama olmadı kısmet degilmiş.
  • Bir galatasaraylı olarak beşiktaşı tebrik ediyorum.gönül isterdiki turu biz geçelim ama kısmet değilmiş seneye inşallah daha iyi yerlere gelir avrupada.hayırlı geceler

• PENALTIYI KAÇIRDIKTAN SONRA GRAM ÜZÜLME BELİRTİSİ GÖSTERMEYEN TOSİC VE MITROVIC. YATACAK YERİNİZ YOK. FABRI SENIN CANIN SAGOLSUN.
  • BJK kullanıcısına yanıt
    klasik fener mallığı nasıl beşiktaşın mallığı kırmızı kart defans-kaleci hatalarıysa fenerinde mallığı turnuvanın en aptal takımlarına gider yenilir.
  • Ne zaman ihtiyacımız olsa bu bazı yabancılar satıyor takımı. Nerde popescu ruhu ?
    Bende bilerek kaçırdıklarından şüphe ediyorum yukarıda birisinin bahsettiği gibi.

Ayrıca quarejma ya ikinci yarı başında değiştirilmeliydi yada hiç çıkarılmamalıydı. Ama sakatlık oldu tabi ne yapacaksın.
  • Mitrovic + tosic + cenk = 0

Hayatımda böyle odun forvet görmedim.Omurgasında kıkırdak yok sanırım sırtını döndüremiyor .

• beşiktaş iyi kurtardı yine. birazcık yetenekli bir takım olsaydı lyon tarihi bir fark atabilirdi. ligimizde sivasspora falan denk lyon
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.