Şimdi Ara

Avrupa Ligi 3. Tur İkinci Maçımız | Beşiktaş - Club Brugge| 19.03.2015 (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.876
Cevap
10
Favori
23.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ya siz iyi misiniz ? taraftar sadece tolga'yı ıslıkladı, onu da 1-2den sonra yaptı. maç sonunda takımı çağırdı. ilk gol yenilince oyundan düştü biraz ama televizyona bakamadım ben uzun süre oraya ne umutlarla gidip rezalet bir oyunun üzerine öndeyken avantajı kaybedince hangi insan sakin kalabilir ? kaleci resmen taraftarı provake etti. partizan örneği de çok alakasız, partizan ne ikinci tur maçı oynadı, ne bizi yenebilecek gücü vardı, ne de öne geçip taraftarı umutlandırdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

quote:

Orijinalden alıntı: AurelienChedjou

Annesi vefat ettikten 1 gün sonra beşiktaş için maça çıkan Tolga Zengini yuhalayan taraftar gerçekten çok şereflisiniz

Seref meselesi yuhalamakla olculmez.

Yapmasi gerek davranisi yaptiysa bu ekstra alkislanacak durum degildir.

Ama sen onemli bir macta en az 10 defa hata yap, takimi sat, butun emekleri mahvet; ama bu adamin anasi olmustu ve 1 gun sonra maca cikti, canin sagolsun Tolga mi diyelim?

Hocam bırakın şunları ya boşu boşuna cene çalmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayhanb53 kullanıcısına yanıt
    yedirdiği gol maç eksikliği diyelim de, de sutter'e gol attırmaya çalışması ve franco'ya penaltı yaptırttığı pozisyonların hangi sakatlıkla alakası var, beyin ameliyatı mı geçirdi ?

• Stan Marsh kullanıcısına yanıt
    Bosu bosuna olur mu hocam?

Butun taraftarin, futbolcunun emegini bir kaleci mahvedemez. Boyle bir seye hakki yok. Bu hatalari asla unutmayacagiz, unutturmayacagiz.

Tolga'nin yerine kaleci almasi lazim BJK'nin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Butun taraftarin, futbolcunun emegini bir kaleci mahvedemez. Boyle bir seye hakki yok. Bu hatalari asla unutmayacagiz, unutturmayacagiz.

Hocam onu demiyorum yok çok sereflisiniz bilmem ne diyen vatandaş icin dedim.

• Stan Marsh kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun süredir cenk kalede duruyordu o ara tolga sakat mıydı? aslında cenk iyi gidiyordu tolga yerine cenkle devam edebilirdi sonuçta uzun süredir o kaledeydi.
  • Biz bu formayla Bruggeden 2macta 5 gol yedık ahaha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçın onbes dakikasindan sonra izlemeyi biraktim. Iyide yapmisim bosa zaman kaybetmedim
    Club Brugge e basarilar zira stadin hakimiydiler onlar.
    15 dakikada nefes nefes kalan dembabayla koşmayan besiktasli futbulcularla buraya kadar bile sans eseri gelinmis resmen.
    Adamlarin icinde o istek yok.
    Besiktas rezil oldu.
    Kendini cok sisirdi.
    Metuvazi Club brugge mantikli oynadi ve aldi.
    Slaven Bilic umsrim.simdi hicbir rakibi kucumsememeyi öğrenmiştir..

• Arkadaşlar bir insan kendi takımını isteyerek veya bilerek sabote edermi anlamıyorum maç esnasında bende çok sinirlendim, kızdım ancak oturup düşününce insanlık hali herkez hayatının belli dönemlerinde hata yapmıştır size tepki gelmez çünkü göz önünde değilsinizdir bu adamların her yaptığı göze batar ancak isteyerek yapmaz kabiliyet o kadardır deseniz ki Tolga Beşiktaş'ın kalesini koruyabilecek bir eldivenmi hayır, bu maçta oynaması gerekiyormuydu hayır peki bu cevaplardan çıkacak sonuç bunlar Tolga'nın elindemi buda hayır bir insan heleki bir Türk vatanına ihanet etmez özellikle bu maçta milli dava sayılabilecek bir karşılaşmada. Eldeki malzeme bu kararı verende Bilic bu durumda suçlu kim ? Belkide en az suçu olan Tolga'dır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feint-TR

quote:

Orijinalden alıntı: KaranlıkSokak

quote:

Orijinalden alıntı: Feint-TR

Brugge rahat eler.

Temennini yazmana gerek yoktu .

Sen temenni dersin , ben futbol bilgisi.

Gram anlamıyorsun konuşuyorsun
  • Ne guzel cenk dikis tutturmusken sen git sakatliktan cikan tolga yi oynat. Necipten bek yap. 2 m adama verdigin adama bak. İlk golde tolga nin cikmamasinin bir aciklamasi yok. Ama bence Bu tamamen bilic in hatasi.

• Biz bu formayla dalga gectigimiz Bruggeden 2macta 5 gol
    yedık ahaha caps atardımde mobılım sız attım sayın ahaha

• Türklerden kaleci olmuyor arkadaş yazık oldu beşiktaşa
  • Beşiktaş bundan sonra rüyasında oynar 70000 taraftarının önünde....kimse gitmez maçlara neden gitsin ki kahrolmak için mi ? inşallah bundan sonraki maçlarını boş tribünlere oynarda aklı başına gelir taraftarını haketmeyen takım Beşiktaş.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: gotepaspas

Biz bu formayla Bruggeden 2macta 5 gol yedık ahaha

En azindan Arsenal dan bir macta 5 gol yemedik

• quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

quote:

Sen ne kanser bi arkadaşsın ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

quote:

Orijinalden alıntı: gotepaspas

Biz bu formayla Bruggeden 2macta 5 gol yedık ahaha

En azindan Arsenal dan bir macta 5 gol yemedik

en azından liverpooldan bi maçta 8 gol yemedik

• quote:

Orijinalden alıntı: AurelienChedjou

quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

quote:

Sen ne kanser bi arkadaşsın ya

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

Beşiktaş bundan sonra rüyasında oynar 70000 taraftarının önünde....kimse gitmez maçlara neden gitsin ki kahrolmak için mi ? inşallah bundan sonraki maçlarını boş tribünlere oynarda aklı başına gelir taraftarını haketmeyen takım Beşiktaş.....

Beşiktaş taraftarı 1 maçta takımını gömecek taraftar değil hocam fb ile karıştırdın heral.

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.