Şimdi Ara

Avrupa Ligi 3. Tur İkinci Maçımız | Beşiktaş - Club Brugge| 19.03.2015 (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.876
Cevap
10
Favori
23.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

Liverpool'u gecince ceyrek finadeyiz diyorlardı ya en çok ona gülüyorum

Adresine kina gonderildi kargo bizden

• İçiniz yanıyor değil mi Bjk'li arakadaşlar?

Benim bile içim yanıyorsa sizi hiç düşünemiyorum.
    Nasıl oldu ne oldu anlamadım dün vallahi..
    Golden sonra koca bir 30 dakika vardı..Taraftar niye durdu oyuncular niye herşey bitmiş gibi durdu onuda anlamadım..

Neyse sağlık olsun..
  • neos11 kullanıcısına yanıt
    Gerçek bir Türk sporsever olmanızdan dolayı sizi tebrik ediyorum.
    Önemli olan ülke başarısıdır.Bugün beşiktaş buna katkı yapmıştır, yarın fenerbahçe ,galatasaray ve başka bir takım yapacaktır ve aynen sizin gibi önceki yıllarda olan başarılarda olduğu gibi tüm Türk takımlarını destekleyeceğim ve başarısına sevindiğim gibi yenilişine de üzüleceğim ki aslında olması gereken bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sufferingismagic

bence sen futboldan uzak dur, daha iyi.

Daha iyi bir fikrim var sen benden uzak dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: barut78

quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

Liverpool'u gecince ceyrek finadeyiz diyorlardı ya en çok ona gülüyorum

Adresine kina gonderildi kargo bizden

Besiktasin elenmesini istemiyordum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seneye alacağız bu kupayı . Inaniyorum buna

• Herşey Tolga'nın yüzünden oldu. Bu oyuncu acilen postalanmalı. Yuhalamalar az bile onun yüzünden elendik. Dünkü maçta yaptığı hataların hiç biri affedilemez, bir değil iki değil.
    Rakip oyuncu dibine kadar gelmiş hala geriliyor topa vurmak için az kalsın o pozisyonda da golü yiyorduk. İlk gol zaten tamemen Tolga'nın hatası, bir kaleci vuruşu yaparken top orta yuvarlağa doğru atılmaz ikincisi o topa kalesinden çıksaydı rahatlıkla yetişebilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: junis

Herşey Tolga'nın yüzünden oldu. Bu oyuncu acilen postalanmalı. Yuhalamalar az bile onun yüzünden elendik. Dünkü maçta yaptığı hataların hiç biri affedilemez, bir değil iki değil.
    Rakip oyuncu dibine kadar gelmiş hala geriliyor topa vurmak için az kalsın o pozisyonda da golü yiyorduk. İlk gol zaten tamemen Tolga'nın hatası, bir kaleci vuruşu yaparken top orta yuvarlağa doğru atılmaz ikincisi o topa kalesinden çıksaydı rahatlıkla yetişebilirdi.

Defans da sorunluydu hocam kaç kere durduk yere adamların önüne top verdiler. Biri de gol oldu zaten.
  • Bilicin oyunu okuma ozelligi yok, mudahele sifir... Seyirci misali macin akışına kapılıyor.

Rotasyon uygulayamiyor. Erciyes macinin ilk yarisinda 3 atmissin demba ve gokhani sirayla disari alsana.

Stoperler desen birbirinden kakalak...

Mustafa, franco, ismail, necip, cenk gönen. Bunlar büyük takim oyuncusu olmadığı gibi serseri mayın gibiler.

Gelelim seyirciye. Bence yuhlanmayi haketmedi bu takim. Sen nasil koca Liverpol u eliyorsan bizi de brugge eleyebilir. Tencere doguruken iyi ölürken kötü. Statsiz, parasiz lobisiz ancak bu kadar olur. Bu takimin kabusu olimpiyat stadı oldu. Tipki yillar once gs nin oldugu gibi.

Dün gece türk futbolunun şapkası düştü. Hepsi bu.

• Annesi vefat ettikten 1 gün sonra beşiktaş için maça çıkan Tolga Zengini yuhalayan taraftar gerçekten çok şereflisiniz

• 2-1 kötü sonuç değil bence bjk turlayıp uefa kupasını türkiye'ye getiren ilk jimnastik kulubü olmayı başaracaktır.

in fiko we trust
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurelienChedjou

Annesi vefat ettikten 1 gün sonra beşiktaş için maça çıkan Tolga Zengini yuhalayan taraftar gerçekten çok şereflisiniz

Seref meselesi yuhalamakla olculmez.

Yapmasi gerek davranisi yaptiysa bu ekstra alkislanacak durum degildir.

Ama sen onemli bir macta en az 10 defa hata yap, takimi sat, butun emekleri mahvet; ama bu adamin anasi olmustu ve 1 gun sonra maca cikti, canin sagolsun Tolga mi diyelim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolga yi hedef gösteren ve yuhalayan zihniyeti kınıyorum. Tolga ne yaptı. Hatalar olacak ki, sakatlıktan yeni çıkmış oyuncu sonuçta. TS den bjk ye gelmek için neler yaptı. Onu geçtik tolga yuhalaniyorsa necip, pektemek, cenk gonen, veli gibi oyuncuları ne yapmalı. Onceki maçlara bakin ne kadar hatalı oynamışlar. Tolga bize lazim şampiyonluğa oynuyoruz. Çok macımız var. Bütün oyuncular kim olursa olsun sahip çıkalim. Moral verelim. Sene sonu değerlendiririz. Kotu yorum yapanlar, futbolcuların moralini bozanlar BJK li felan değil. Kınıyorum. Çekin bjk den elinizi.

• biliç'in tercihleri turu kaybettirdi.

cenk ile başlayacaktı

çift forvet hangi maçta denedi de başarılı oldu ki bu maçta da başarı bekledi acaba ? bari cenk tosun ile başlasaydın

pektemek sanırım son kredisini de tüketti..yabancı sınırı da kalktı.artık eski kulübüne döner
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurelienChedjou

Annesi vefat ettikten 1 gün sonra beşiktaş için maça çıkan Tolga Zengini yuhalayan taraftar gerçekten çok şereflisiniz

Ahmet dursun Seba gitsin diyen zihniyetin devamı işte

• Beyler Tolga cenazeden sonraki gün maça çıktı falan diyip duygu sömürüsü yapmasın kimse. Halı sahaya çağırılan kalecinin yemeyeceği bir gol yedi adam. Zaten sene başından beri kaleye ilk gelen şut gol oluyor. Tolganın sadece adı vardı bu maçta o da gitti. Bilic de sahip çıkıyorum ayağına inadına onu oynatırsa kimse hayal falan kurmasın.
  • Ben diyorum size Uefa kupasını almak o kadar kolay değil
    Kalende Taffarel (geçen seneden Beto) gibi kaliteli bir kaleci olmalı. Tolga ile Olacak iş değil.
    Defansa gelince Sivok gibi Beşiktaş'ın her şeyi olmuş bir adam Milosevic gelince neden listeden çıkarıldı. Brugge maçında Sivok olsaydı Franco yerine De Sutter bu kadar rahat pozisyona girer miydi?

• Tolga neymiş arkadaş. Adam bjk ye ilk geldiğinde ne top oynuyordu. Kaptanlık dahi verildi. Son zamanlarda düşüş var ama çok abartılı bu kadarı. Muslera da hata yapıyor. Herkes hata yapacak. Tolga Adam gibi adamdır yedirmeyiz. Sene sonu düşünürüz Tolga yı. Bjk 60 dan sonra oyundan düştü. Bu hic konusulmuyor. Varsa yoksa tolga. Bjk yi karıştırmak isteyenler hadi uzayın. Feneri yenecegiz inşallah destek şart

• Beyler her zaman söylüyorum. Bilic ne derbi ne kupa alabilir. Vodafone Arena'da kendisini görmek istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.