Şimdi Ara

Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
23
Favori
9.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam devam edin fotograf ekleyin. Ben 17yim henuz yoksa bu sene gelirdim.
    Hem bende vize konusunda sikinti olmaz hocam, seneye gezebiliriz. Ama ben Moskova'da bi hafta kalirim siz Avrupa'ya devam edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal hocam yeni fotolar bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: TBTBT

quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

Orijinalden alıntı: TBTBT

Hocam siz artvinde mi yaşıyordunuz ?

evet abim

Merkez mi ,ilçede mi , tahminimce borçkalısın

Yav ben de borckaliyim ,gelecekte boyle bi psikolojide olmiyim

• letonya dan litvanya ya girerken...litvanya'dan devam ederken..kaliningrad yoluna devam ederken.litvanya'dan çıkış...litvanya gümrüğü.
     Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde...

• rusya nın litvanya ve polonya arasında rusya ile kara bağlantısı olmayan işgal edilmiş kaliningrad.

gümrükte tam 3 saat bekletti...normalde rus gümrüğünde hiçbir zaman bana sorulmayan sorular soruldu...neden gürcistan gittin? neden ukrayna'ya gittin?bir şekilde soruları kıvırdım...eee turboline ız kardeş...kıvırmakta ustayım...

sonunda girdim.

transit geçtim kalingrad ı
     Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde...

• polonya sınırındayken...şu an galidza diye biryerde hostel pansiyona yerleştim..bu fotoları atıyorum. türk lokantaları da yakın...

soracağınız bir şey varsa sorun.

bir de dışarda şenlik gibi bir şey var.

hostel de ise çok güzel iki taş hatun var...manken gibi maşallah
     Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde...

• hostel fiarları ne durumda?

• quote:

Orijinalden alıntı: miguel alvarez

hostel fiarları ne durumda?

pahali bence...polonya da 10 euroya kaliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "türk lokantaları da yakın..." şu kafayı asla anlayamicam,yurtdışına çıkıp oranın yemeklerini denemek yerine türk lokantasına git,sokakta türk görünce takıl,hatta bira alırken aa efes varmış ehehe de..onun dışında sadece arabayla gidiyosun sanki hiç kültürel bir gezi, gece bir gece kulübüne gitme,hostelden tanıştığın arkadaşlarla takılmaca görünmüyor. belki savunmaya geçip bana ters ters cevap vereceksin ama madem yurtdışındasın git insanlarla tanış,farklı insanlar tanımaya onlarla eğlenmeye,ülkende olmayan şeyler yemeye çalış,hadi iyi tatiller..
  • quote:

Orijinalden alıntı: green_arrow

"türk lokantaları da yakın..." şu kafayı asla anlayamicam,yurtdışına çıkıp oranın yemeklerini denemek yerine türk lokantasına git,sokakta türk görünce takıl,hatta bira alırken aa efes varmış ehehe de..onun dışında sadece arabayla gidiyosun sanki hiç kültürel bir gezi, gece bir gece kulübüne gitme,hostelden tanıştığın arkadaşlarla takılmaca görünmüyor. belki savunmaya geçip bana ters ters cevap vereceksin ama madem yurtdışındasın git insanlarla tanış,farklı insanlar tanımaya onlarla eğlenmeye,ülkende olmayan şeyler yemeye çalış,hadi iyi tatiller..

yabancilarin yemeklerini yiyemiyorum...ve ayrica hicbir kiz beni sevmek istemiyor...birine hello dedim..daha sonra gitti.benle konusmak istemedi

• az once ayni kiza tekrar dedim...kiz iyiyim dedi...benim hatrimi sormadi.

• Açtığın binlerce topik içinde en yararlısı bu olmuşBelli olmaz belki para dolu çanta falan bulursunda bir kızla evlenirisn oralarda
    Kıza öle hello naberle olmaz bu işler.Ben burda yeniyim geziyorum bana şu konularda yardım edermisiniz falan de buralar çok güzelmiş insanları cok anlayışlı cart curt uydur bişiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melladin -- 31 Temmuz 2014; 22:05:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

Orijinalden alıntı: StealheX

Vay anasını be ilk konuda gülmüştüm ama helal olsun. Bol bol SS bekliyoruz

ben size defalarca dedim.siz alay ettiniz...sizi cok seviyorum ben...1 hafta sonra istanbul dayim...bulusmak isterseniz gorusmek isterim

hadi len ordan, ben gelirim dedim. pm at dedim, cevap gelmedi.
  • Bir kağıda dh yaz konu dışı yaz en az 2 tane foto at inanalım yoksa bu sazanlar iyice inanacak
  • polonya da güzel kilise...polonya da devam ederken.
     Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde...

• almanya üzeri devam ederken...
     Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde...

• Almanyada gel misafir edeyim diyecemde sen bana masraf olursun yok bosver. (Almanyada 80le sagdan sagdan gidersen cok küfür yersin genelde hiz siniri yok.)

Bu kadar cimri olunmazki be geze geze gidiyorsun git sehir merkezlerine falan bi dolas bolgenin yemegini ye, ot ot gecmekten ne anladin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich Engels -- 2 Ağustos 2014; 22:40:27 >
  • hollanda ya giriş...devam ederken...amsterdam şehiriçinden fotolar...ve sokakta elektrik dolumu yapan bir araç
     Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde... Avrupa Gezim ve Devam ediyor şu an...Devamı içerde...

• quote:

Orijinalden alıntı: Friedrich Engels

Almanyada gel misafir edeyim diyecemde sen bana masraf olursun yok bosver. (Almanyada 80le sagdan sagdan gidersen cok küfür yersin genelde hiz siniri yok.)

Bu kadar cimri olunmazki be geze geze gidiyorsun git sehir merkezlerine falan bi dolas bolgenin yemegini ye, ot ot gecmekten ne anladin.

paradan yana sıkıntım olmasa ben de bilirim 150 km hızla gitmeyi...70 km sabit hızla sağdan gidiyorum.

bu şehirler çok pahalı...para gitmesin diye elimden geleni yapıyorum.

kız arkadaşım yok...moralim bozuk
  • kısıtlı bir şekilde geziyorum...arıyorum en ucuz otel hangisi ise oradan kalıyorum

amsterdam gibi bir yerde 32euro ya otel buldum otel de iyi...otopark da var beleş.

tek sorun parasızlık ama yine de parayı tutuyorum.

ekonomim bitmiş.

ailem bana işyerleri kursa sıkıntım olmazdı...günlük belki 2000 tl bile gelirim olurdu çünkü bunu küçük ilçelerde kazanan insanlar var.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.