Şimdi Ara

Avrupa'da veya Amerika'da Doğmadığım İçin Çok Üzgünüm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
4.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • malesef her 10 insandan 1i düzgün bir ülkede doğuyor

düzgün ülkelerde göçlerle mahvolmaya başladı
  • EkremAcar E kullanıcısına yanıt
    Pm atabilirsin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Bizim gibi olacaklarını sanmıyorum hocam.onlar bizim gibi kontrolsüz plansız böyle bir iş yapmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3778EF5F2

Bizim gibi olacaklarını sanmıyorum hocam.onlar bizim gibi kontrolsüz plansız böyle bir iş yapmaz.
    Olsun 1 sogan 1 kazani kokutur 1 cingen 1 mahalleyi mahfeder

• Yönetenlerin yaptığı halka mal edilemez ki.bu tarz şeyler çok komplo teorisi gibi kalıyor bilemeyeceğimiz çok şey var ama onların sistemine teknolojisine yaşamına baktığımız zaman gelişmişlik düzeyini anlayabiliyoruz.

• Xreleave kullanıcısına yanıt
    Oradaki insanlar için çok daha fazla üzülüyorum ama bu bize de üzülmememiz gerçeğini değiştirmiyor ki.

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Avrupa düzeni olan bir yer.düZenini bozacak şeylere izin vermezler bizim gibi kafasına göre milyonlarca mülteciyi almazlar.avrupaya daha eğitimli kesmin gittiğini düşünüyorum ki zaten asıl sorun mülteci olup olmamak değil asıl sorun eğitimsiz olmak.bizim ülkenin en büyük sorunu da bu işte.

• Madem alayımız çok iyiyiz, o zaman neden hiç kimse iyi değil? Kimi görsem ben çok iyiyim de insanlar kötü modunda. Belki de kendimizi sorgulamalıyız.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kendime çok iyiyim demiyorum ki ayrıca çoğunluğun iyi olduğunu da iddia etmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Avrupa düzeni olan bir yer.düZenini bozacak şeylere izin vermezler bizim gibi kafasına göre milyonlarca mülteciyi almazlar.avrupaya daha eğitimli kesmin gittiğini düşünüyorum ki zaten asıl sorun mülteci olup olmamak değil asıl sorun eğitimsiz olmak.bizim ülkenin en büyük sorunu da bu işte.
    Her yil sadece afrikadan 1 milyon kisi gidiyor

Bati çökecek

• quote:

Ben kendime çok iyiyim demiyorum ki ayrıca çoğunluğun iyi olduğunu da iddia etmiyorum.
    Biliyorum hocam ben genel konuştum.

• Abd de siyahı yada Avrupa da toplama kampında dogsaydin ne yapacaktın acaba

• Hadi bakalım aslanım yol al... Bu ülkeyi kötüleyene bu ülkede yer yok. Yemek veriyor bu ülke sana yaptığından utanmıyor musun? Burası müslümanlar ülkesi. Kapı orda buyur sana Avrupa... Yol al yol al...

• Umarım trolldür troll değilse çok üzücü.gerçi bu troll olmasa bile bunun gibi düşünen milyonlarcası var

• Tüh Avrupa ve Amerikada ellerini dizlerine vuruyor bu eleman nasıl ülkemizde doğmaz diye

• huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    Bu konuma bu yoruma yapacak beyne(!) sahip olmak...çok acıdım be.yazık.senin gibilerin de büyük payı var zaten bu halde olmamızda.
    Aileler doğuruyorlar çocuğu interneti veriyorlar eline sonra bunun gibi yorum yapıyorlar işte.

• Hocam ben de üzülüyorum da fakat afrikada bir kabile içinde veya daha bir sürü sayabileceğim dandik ülkede de doğabilirdik bu daha beter olurdu Türkiye'de kismi de olsa internetimiz var imkanlarımız daha fazla kendimizi geliştirip eğer iç savaş çıkmazsa yurt dışına gidebilme olanağımız çok daha fazla. Şimdi gidip Bangladeş vb ülkede doğsaydık imkansızdı ağlayacağımıza kendimizi geliştirmek gerek beni yanlış ağlamayın ben 19 yaşındayım en az 12 senedir küfrediyordum...
  • quote:

Bu konuma bu yoruma yapacak beyne(!) sahip olmak...çok acıdım be.yazık.senin gibilerin de büyük payı var zaten bu halde olmamızda.
    Aileler doğuruyorlar çocuğu interneti veriyorlar eline sonra bunun gibi yorum yapıyorlar işte.
    Allah Allah? Nerden buluyorsun acaba bu sözleri canım benim? Kim oluyorsun yani ne icraatin var hayatta. Elin yabancısına özenen bi tipsin işte. Zaten bi işe yarayacak olsan burdan ülkeyi kötülemeyle vakit kaybetmeyip ne yapabilirim ki diye düşünürdün.

Çok merak ediyorsan Avrupayı Amerikayı, git o derslerini düzgünce oku adam ol ondan sonra git yallah ne yapiyorsan. Gitmeyeceksen de bu ülkenin imkanlarından faydalanma. Ya da git bu kadar kötü olduğunu düşünüyorsan oku ülkeyi düzeltmeye çabala annenin meyve getirdiği bilgisayar masandan bunlari yazman kolay tabi.

• Illa orda dogmana gerek yok. Nerde dogdugun senin sucun degil ama nerde yasadigin senin sucun. Ben 23 yasindan beri birsuru ulkede yasadim yasim 30. Hayatimdaki ilk yurtdisi deneyimimi 11 saat ucakla gidip Amerikaya gidip calistim hemen adapte oldum vs. Sonra birsuru avrupa ulkesi gezdim calistim.

Ne ailem zengin, ne torpilim vs var. Kendinizi gelistirin arkadaslar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.