Şimdi Ara

Avrupa Birliği Dersi FF aldım (Ara Sınav ve Final Sınavı için çok çalıştım, ekampüs'dende yoğun çalıştım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yoğun çalışmama rağmen ve tek dersten sınava girmeme rağmen Avurpa Birliği dersinden geçemedim. Hem ara sınav hemde final sınavı için yoğun çalıştım, ekampüs'ten çoğu soruyu ezberledim fakat ezberlediğim sorulardan çıkmadı. Benim gibi olan başka kimler var?

Ara sınavdan 28.75, final sınavından ise 20 aldım, başarı notu 22,63 görünüyor, FF aldım.

Avrupa Birliği Dersi FF aldım (Ara Sınav ve Final Sınavı için çok çalıştım, ekampüs'dende yoğun çalıştım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coderMX -- 3 Şubat 2017; 13:47:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başka dersin yok mu?Yoksa tek ders sınavına gireceksin benim gibi
  • Birinci dönem başka dersim yoktu, ikinci dönem ya bir dersten yada 3 dersten sorumlu olacağım. Yazın yapılan tek ders sınavı, üç derse çıkmış sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coderMX

Birinci dönem başka dersim yoktu, ikinci dönem ya bir dersten yada 3 dersten sorumlu olacağım. Yazın yapılan tek ders sınavı, üç derse çıkmış sanırım.

Aynen mezun olma durumun varsa girebilirsin tabi 3 dersi geçmemesi lazım.
  • Sorularla olmaz ozetlere de çalış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ficus

Sorularla olmaz ozetlere de çalış

Bazı sorular bire bir aynı çıkıyor, şuana kadar hep nokta atış soruları gibi sorulardan çalıştım, Avrupa Birliği dersinde ise biraz nokta atış soruları, son hafta daha çok ekampüs üzerinden soru-cevaplara çalıştım. Özellikle ekampüse yoğunlaştım fakat beklediğim gibi olmadı, hep farklı sorular geldi. Adamlar hem ekampüsü yapıyorlar, sınava hazırlık bölümünden çalışıyorum ve sınavda ise ekampüs'ten çok az soru çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.