Şimdi Ara

Avrasya Araştırma'nın Anketine Göre Hem Mansur Yavaş Hem Ekrem İmamoğlu Erdoğan'a Üstün Geliyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
8.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sadece google a kurbağalıdere temizlendi yazdım sonuç 2015 den beri onlarca haber var. Hangisi doğrudur bilmiyorum benim semtim değil. Ben Avrupa yakasındayım.

Yani bu haberiniz bile sağlam bir başka projelere çökmesi durumu yine metro ve tramvay projeleri gibi.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/son-dakika-16-milyona-tek-tek-hesap-veriyor-iste-imamoglunun-bir-yilda-yaptiklari-5890299/

1 yılda yaptıklarım dediğinde kurbağalıdere yok.
    Vatandaşa makarna kömür diye dalga geçiyorlar ama yardım kolisi dağıtıyorlar.

1 tane imamoğlu şunu yaptı böyle güzel yaptı somut projesi bile yok.

Yid projelerine kızdığım için Seçimde oy bile verdim ama bugüne kadar hayal kırıklığı yaşattı. Eko trolleri hariç çoğu kişi aynı fikirde maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Sadece google a kurbağalıdere temizlendi yazdım sonuç 2015 den beri onlarca haber var. Hangisi doğrudur bilmiyorum benim semtim değil. Ben Avrupa yakasındayım.

Yani bu haberiniz bile sağlam bir başka projelere çökmesi durumu yine metro ve tramvay projeleri gibi.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/son-dakika-16-milyona-tek-tek-hesap-veriyor-iste-imamoglunun-bir-yilda-yaptiklari-5890299/

1 yılda yaptıklarım dediğinde kurbağalıdere yok.
    Vatandaşa makarna kömür diye dalga geçiyorlar ama yardım kolisi dağıtıyorlar.

1 tane imamoğlu şunu yaptı böyle güzel yaptı somut projesi bile yok.

Yid projelerine kızdığım için Seçimde oy bile verdim ama bugüne kadar hayal kırıklığı yaşattı. Eko trolleri hariç çoğu kişi aynı fikirde maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 21 Ocak 2021; 20:5:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Anket te kim isterse o sonuç çıkar. Profesyonel ülkede anket şirketi yok.

Sözcü den link verdim sözcü ne yazmış bitti. Yani sonucu ki verdiğim linkte tek satır yok. Neden acaba.

• quote:

Anket te kim isterse o sonuç çıkar. Profesyonel ülkede anket şirketi yok.

Sözcü den link verdim sözcü ne yazmış bitti. Yani sonucu ki verdiğim linkte tek satır yok. Neden acaba.

Orc dahil (bak orc diyorum) tüm anketlerde Yavaş ve İmamoğlu son derece başarılı çıkıyor. Bu firmayı da özellikle seçtim Sonar. İmamoğlu'nu hiç sevmez.

Sıktın cidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 21 Ocak 2021; 20:55:26 >
    Basit bir soru şu işi çok iyi yaptı. İyiki yaptı dediğiniz var mı 1 tane işi. Bunca zamandır neden yapılmamış dediğiniz. Şurası harika oldu dediğiniz var mı? Herkese dokunan Misal tramvay metro metrobüs iett ispark yatırımı? Yok.

• quote:

Basit bir soru şu işi çok iyi yaptı. İyiki yaptı dediğiniz var mı 1 tane işi. Bunca zamandır neden yapılmamış dediğiniz. Şurası harika oldu dediğiniz var mı? Herkese dokunan Misal tramvay metro metrobüs iett ispark yatırımı? Yok.

Hepsi var.

İyi akşamlar.

• Anketlere bakarak bir kesim nasıl olsa cepte diye oy vermeye gitmez, diğeri komple oy vermeye gider sonra sonuçlar bambaşka çıkabilir

Oy vermeyen kesimin sandığa gidince son seçimlerde farkı nasıl artırdığını gördük

o yüzden anketlere bakıp oy vermemezlik yapmayın kesinlikle, kimse için hiçbir şey garanti değil

Boş boş taraf olmak değil mi bu yaptığınız. Reisçilerden ne farkınız var? Hiç eleştirmeyelim hep alkışlayalım. Yanlış eksik yapsa bile görmezden gelelim ne farkınız var? Diğerlerinden?

Yok bir farkınız işte. Akp neyse chp de aynısı hatta daha beteri. Osmanlı bankası reklamı vardı birbirimizden farkımız yok derdi. Aynı hesap.

Aynısı akp chp diğerleri hepsinin tek derdi var. 28 milyar 900 milyon TL lik ibb bütçesini kendi yandaşları için kullanmak. Halkı düşünen milyonerlerden medet uman sıradan vatandaşlarız işte.

• quote:

Boş boş taraf olmak değil mi bu yaptığınız. Reisçilerden ne farkınız var? Hiç eleştirmeyelim hep alkışlayalım. Yanlış eksik yapsa bile görmezden gelelim ne farkınız var? Diğerlerinden?

Yok bir farkınız işte. Akp neyse chp de aynısı hatta daha beteri. Osmanlı bankası reklamı vardı birbirimizden farkımız yok derdi. Aynı hesap.

Aynısı akp chp diğerleri hepsinin tek derdi var. 28 milyar 900 milyon TL lik ibb bütçesini kendi yandaşları için kullanmak. Halkı düşünen milyonerlerden medet uman sıradan vatandaşlarız işte.

Birader 50 tane kanıt gösterdiğimde kabul etmeyen adamla niye uğraşayım.

Resmi gazeteye inanmayan dayı ile neden zamanımı harcayayım. Hepsini yaptı der geçerim.

Sıkıntı bende değil sizde. Muhalif belediyelerde bütçe hiç olmadığı kadar iyi kullanılıyor. Ballı ihaleler falan bitti zira Sayıştay işini yapıyor muhalif belediyelerde. İçişleri müfettişleri her an tetikte. İhaleler açık.

Olması gereken oluyor tek sorun tek taraflı olması. İktidar belediyeleri tam arpalık. Hiç öyle aynı durum falanda yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 21 Ocak 2021; 22:6:55 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.