Şimdi Ara

Avrasya Araştırma'nın Anketine Göre Hem Mansur Yavaş Hem Ekrem İmamoğlu Erdoğan'a Üstün Geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
8.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Zerre farketmez hocam. Şahsen Yavaş’ı tercih ederim. Lakin mesele Yavaş, Erdoğan, İmamoğlu meselesi değil.

Bağımsız kurum, yargı ve demokrasi meselesi. Erdoğan dışında kim gelirse eyvallah şu anda.

Zaten Erdoğan'ı asıl korkutan bu anket değil. Ne olursa olsun Erdoğan'a vermem diyenler yüzde 50"nin çok üzerinde artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 17 Ocak 2021; 17:16:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

Tarihte Ekrem İmamoğlu'na kadar saldırılan, karalanan ikinci bir belediye başkanı olmadı.Salı günleri ibb tv den meclisi takip edin. Akp ve kurtçuklar iyi veya kötü; her girişimi sabote ediyorlar. Oysa İmamoğlu akp'nin yarım bıraktığı tüm projeleri tekrar canlandırdı, altyapı çalışmaları hızlandırıldı, en ufak bir şikayette bile ibb hemen size en kısa zamanda yanıt veriyor. İspark'tan ve belediye butçesinden hortumlanan milyarlık avantaları kestirdi. Bence işini gayet düzgün ve dürüst yapmaya çalışıyor.

Mansur baştan da çok düzgün ve çalışkan bir adam. Eğer rte karşısına aday olarak çıkarılırsa geldiği siyasi geleneği suçlayarak, "kafatasçı, faşist, kürd düşmanı" diye propaganda yapacaklar, görürsünüz. Ekrem veya Mansur başganlar; hangisi aday olursa olsun, rte'nin seçilme şansı sıfır! Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu doğu ve güneydoğuda akp ye korkunç bir darbe indirecek, bunu da not edin.

Eeee diyorum ya.. Avrasya Araştırma'nın Anketine Göre Hem Mansur Yavaş Hem Ekrem İmamoğlu Erdoğan'a Üstün Geliyor  İstanbul'u kaybetmek, zamanında Bizans'a bile bu kadar koymamıştır.Avrasya Araştırma'nın Anketine Göre Hem Mansur Yavaş Hem Ekrem İmamoğlu Erdoğan'a Üstün Geliyor 

• Başta gerçekçi gelmişti fakat Kılıçdaroğlu ile akşenerle ilgili verileri de görünce inandırıcılığını benim gözümde yitirdi.
  • S£rkAn S kullanıcısına yanıt

Valla artık onlarda gerçeğe yakın. En azından Akşener'i diğer firmalarda öyle gösteriyor.

Hani akp'liler diyordu ya Kılıçdaroğlu'na mı vereceğiz

Hah artık vatandaş Erdoğan'a mı vereceğiz yok artık 2 koyun güdemez diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

Mansur bence kesin kazanır. Çevremde çok ampül seçmeni var ampülden ümidi kesen var ama tek düşündükleri isim mansur bey. Mansur beye acayip bir sempati var ne ali beyi ne başkasını Mansur u istedikleri kadar istemiyorlar. Ekrem beye talep pek görmedim bence anket biraz çarpıtma içeriyor.

Koalisyonlar bozulur Mansur bey bozkurt partisinden tek aday olursa bozkurt tarihinde almadığı bir oyla tek başına iktidar olur. Başka türlü koalisyonlarda nasıl sonuç gelir bilmem.

Yavaş Mhp'ye katılıp aday olsa seçmeninin büyük bir kesimini kaybeder o hareketiyle. Ben de dahil olmak üzere. Hz İsa dirilip gelse ve Mhp altında seçime girse yine oyumu alamaz.

• The Imp kullanıcısına yanıt

Bozkurta küskünlüğün temel sebebi kurduğu ittifak değil mi ?

• Belediye baskani iken yaptigi hizmetler sadece akillarda guzel hatirlanmasini saglar ! Bir ust seviyeye cikmasi icin Chp'nin Muharram Ince gibi adamlari olusturdugu birlige katip Chp'nin kontrolunu ele gecirmesi lazim yada bunlari yeni bir parti kurup orda yapmasi lazim !

• Ulusalcı mhp iyip mip (muharrem ince partisi) ittifaki kurulup aday olarak Mansur Yavaş çıkartılmalı

THE RISE OF MANSUR YAVAŞ ENGELLENEMEZ

Avrasya Araştırma'nın Anketine Göre Hem Mansur Yavaş Hem Ekrem İmamoğlu Erdoğan'a Üstün Geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 17 Ocak 2021; 18:15:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mansur Yavaş>Ekrem İmamoğlu

• Avrasya Araştırma'nın Anketine Göre Hem Mansur Yavaş Hem Ekrem İmamoğlu Erdoğan'a Üstün Geliyor

• Hiç kimse karalamaya çalışmasın gayette hem Mansur Yavaş hemde İmamoğlu çalışıyor. Ama ülkenin başına kim geçmesini isterseniz ikisine de güvenmiyorum fakat şu ankinde de kötü olamazlar yani.
  • Bencede mansur başkan, lakin stratejik açıdan karadenizli olduğu için imamoğlu aday olmalı.

• Erdoğan ve onun ekibine asla oy vermedim, vermem. Çok net bir şey söylüyorum, eğer oy vermeye niyetlenirsem bir gün elim kolum kırılsın, kolsuz kalayım ama yine de vermem. Allah uzak etsin.

• Anket şirketleri yine manipülasyona başlamışlar.

Sizlere tavsiyem bireysel reel durumunuzu ve ülke durumunu göz önüne alarak karar verin. A Anket şirketi B anket şirketi vs... bunlara göre karar verip oy kullanacaksanız yazık ülkeye.

• Yavaştan yavaştan geliyor başkanım
  • Mansur Yavaş başarılı işler yapıyor ancak iş cumhurbaşkanlığına gelince bence bu Mansur işi değil çünkü kendisi şekil karizma tarz her türlü görev adamı aynen Binali Yıldırım gibi..Ancak İmamoğlu duruş, karizma,hitabet adam ben her türlü siyasetçiyim diyor.. Yani meydanlarda kitleleri coşturacak ve Tayyip Erdoğan la başedebilecek tek kişi İmamoğlu dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysi89 -- 18 Ocak 2021; 21:6:0 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.