Şimdi Ara

AVPlayer HD 2 altyazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 tane altyazıyı nasıl koyuyoruz yada koyabliyormuyuz

• Koyarız.
    AVPlayer smi, srt, SubStationAlpha formatlarını destekliyor. Altyazı adı film adıyla aynı olmak şartıyla bu formatlarda altyazıları atabiliriz iPade.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Koyarız.
    AVPlayer smi, srt, SubStationAlpha formatlarını destekliyor. Altyazı adı film adıyla aynı olmak şartıyla bu formatlarda altyazıları atabiliriz iPade.

Tamam tek bir altyazı oluyor fakat 2 tane aynı isimli altyazı atıldığı zaman biri kayboluyor (not: tek bir film için iki altyazı biri altta biri üstte olmak koşuluyla ayarlar bölümünde gözüküyor fakat bir türlü çözemedim)
  • Bunu herhalde 2. bir dil için istiyorsunuzdur.
    Benim elimde str ve txt formatında iki altyazı vardı. Normalde bu iki formattan srt yi gördü. Txt i görmek için bulduğum yöntem; media explorer / ayarlardan girip srt uzantılı dosyanın adını değiştirmek oldu. srt filmle aynı adda olmadığı için txt i gösterdi altyazı olarak.
  • quote:

Bunu herhalde 2. bir dil için istiyorsunuzdur.
    Benim elimde str ve txt formatında iki altyazı vardı. Normalde bu iki formattan srt yi gördü. Txt i görmek için bulduğum yöntem; media explorer / ayarlardan girip srt uzantılı dosyanın adını değiştirmek oldu. srt filmle aynı adda olmadığı için txt i gösterdi altyazı olarak.

Sonuçta filmi oynatırken iki altyazıda aynı anda gösterildi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furusato

quote:

Bunu herhalde 2. bir dil için istiyorsunuzdur.

Sonuçta filmi oynatırken iki altyazıda aynı anda gösterildi mi?
    Tabi ki hayır. Bu neye yarar ki??
  • Üst tarafta Türkçe altayazı istiyorum alt tarafta İngilizce veya başka bir dil , yabancı dili geliştirmek için istiyorum. Bilirsin belki BSPlayer programında bu şekilde yapabiliyorsun ama bilgisayarda
  • Temsili Resim
     AVPlayer HD 2 altyazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furusato -- 6 Aralık 2011; 20:48:37 >
  • AVPllayer bende iPad2 de yüklü. Onun üzerinden cevap verdim. Ama koyduğun iPod ekranı sanki böyle birşey varmış etkisi yapıyor (sub1-sub2) AVPlayer HD de bu ayar yok.

Ben devamında yokum: Pas!
  • quote:

AVPllayer bende iPad2 de yüklü. Onun üzerinden cevap verdim. Ama koyduğun iPod ekranı sanki böyle birşey varmış etkisi yapıyor (sub1-sub2) AVPlayer HD de bu ayar yok.

Ben devamında yokum: Pas!

Neyse internetten araştırıcam artık. Var bu arda HD için ayarlar bölümüne girersen görürsün orada resmi temsili olarak koydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RS7N
    Neyse internetten araştırıcam artık. Var bu arda HD için ayarlar bölümüne girersen görürsün orada resmi temsili olarak koydum.

Orada sub1 sub2 yok. Sadece tek yazı rengi ve gölgesini, boyutunu ve yazının yataydaki yerini ayarlayabiliyoruz. Bu linkteki görüntü yani.
    Bendeki versiyon 1.422, son versiyon 1.46 imiş. Belki bundan kaynaklanıyordur. Ama sonuç değişmiyor. O koyduğun ekran resmi 2 altyazı için ayar yapılabildiğini gösteriyor. Subtitle 1 ve 2 yi tıkladığında ayarlar ayrı ayrı değiştirilebiliyorsa argeye devam, sonuca ulaşırsın gözüküyor.

Edit: Yanlış alıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncum -- 6 Aralık 2011; 20:54:44 >

• sendeki son sürüm olmadığın için göstermiyor heralde neyse sağol yinede ama zaten büyük ihtimal bu özellik gömülü olan altyazılar için

AVPlayer HD 2 altyazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furusato -- 6 Aralık 2011; 21:00:19 >
  • Arkadaşlar ipad2 720p mkv leri kasmadan veya ses senkronizasyon problemi olmadan oynatabiliyor mu?
  • Türkçe altyazı seçeneği yok ı ç falan gözükmüyor ve altyazı tam okunamıyor son sürüm bendeki hangi sürümü yüklemem gerek TR karekterlerini görmek için...?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HackAv

Türkçe altyazı seçeneği yok ı ç falan gözükmüyor ve altyazı tam okunamıyor son sürüm bendeki hangi sürümü yüklemem gerek TR karekterlerini görmek için...?

Hocam avplayer'da media explorer'i açıp, altyaziyi seçip kodlama seklini türkce olarak seçmeniz gerekiyor onun için
  • Arkadaslar biraz alakasiz olacak ama sorayim, installousta AV Player HD bulamiyorum siz bulabiliyor musunuz? Birde AV Player yerine baska bir tavsiyeniz var mi, guzel bir film oynatici app?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FtnBttL

Arkadaslar biraz alakasiz olacak ama sorayim, installousta AV Player HD bulamiyorum siz bulabiliyor musunuz? Birde AV Player yerine baska bir tavsiyeniz var mi, guzel bir film oynatici app?

AVPlayerHD bu şekilde yaz bulunuyor...
  • quote:

Arkadaslar biraz alakasiz olacak ama sorayim, installousta AV Player HD bulamiyorum siz bulabiliyor musunuz? Birde AV Player yerine baska bir tavsiyeniz var mi, guzel bir film oynatici app?

Aklınızda bulunsun, installousta uygulama adının içindeki bir kelimeyi tam olarak yazmazsanız sonuç almanız mümkün olmaz. Avplayerhd tek kelimeden oluştuğu için bir kısmını yazmanız yetmez, kelimenin tamamını aynen yazmalısınız.
  • quote:

quote:

Aklınızda bulunsun, installousta uygulama adının içindeki bir kelimeyi tam olarak yazmazsanız sonuç almanız mümkün olmaz. Avplayerhd tek kelimeden oluştuğu için bir kısmını yazmanız yetmez, kelimenin tamamını aynen yazmalısınız.

Anladim dostum, ben HD'yi hep ayri yaziyordum o yuzden iPhone ve iPod icin olan normal olan cikiyordu. Ustteki mesajda arkadasta belirtmis birlesik yaz HDyi diye. Ikinizede cok tesekkurler

• bu konuda bi çözüm var mı acaba? ipad de avplayerdan çift alt yazıyı aynı anda izlemek mümkün müdür?
    teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.