Şimdi Ara

AVM'de yerlere oturup yemek yediler! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Havada asılı duran partiküller sadece ilk yayıldığı anda ağız hizasındadır sonrasında yavaşça aşağıya süzülür, avm gibi hava akışının az olduğu bir mekanda bu partiküller muhtemelen yere yakın yerde çok daha yoğun olacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zaman geçirmek için avm'ye gitmek bana her zaman saçma geldi, şimdi daha da saçma.

• Açlıktan bayılsam da şu şekilde asla.. Ben anlamıyorum bunları havasız, sandalyesiz bir ortamda yemek hevesi nereden geliyor acaba? Yasaktan dolayı gelen istek mi nedir..

• bu millete her şey müstehak

• Ortadoğu insanlarından sıradan bir gün işte nie bukadar şaşırdınız anlamadım.Hayırdır Japon milletimi bu kurallara uyucak insan gibi davranacak? Alışamadınızmı daha bu insanların başına bunları güdücek bir çoban lazım.Cahil bir topluma demokrasi vermek okuma yazma bilmeyen adama oku ve yaz demek gibi birşey işte bu.Ne laftan anlarlar ne insanlıktan bir değil iki değilki binlerce yüzbinlerce hangi biriyle uğraşsın devlet.

• Bırakın otursunlar. Doğal seçilimin çarkına çomak sokmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafayı yiyeceğim artık dayanamıyorum abi. Yemin ederim bak çıldırmanın eşiğindeyim. Nasıl bir ülke haline geldik nerden nereye ya..

• Salgından önce de bu AVM sevdasını anlayamadım, hala da anlayamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş calışan saha ekiplerini düşünen yok nasıl yemek yiyecez

• Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt

Açıksa giderim birader keyfimin kahyası mısın sen? Gitmemem gerekiyorsa kapatırsın ben de gitmem

• Akıllanmaz

• Aberrant Warden kullanıcısına yanıt

evet size neyin yapılıp yapılmacağına dair genelge yayınlamak lazımmış. kendi aklınız ile hareket etmekte zorlandığınıza göre

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.