Şimdi Ara

AVLU - Demet Evgar - Ceren Moray (Star TV) 2.SEZON (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: smyrna

Bu senaryo tutarsızlığı can sıkıcı. Daha kaliteli ve mantıklı olay örgüleri sunamamış usta senarist. Şaka gibi, sanırım daha fazla izlemeyeceğim.

Mutfak bıçağının Deniz tarafından alındığı söyleniyor. Orada da mı kamera kayıtları yok? Hadi olay yeri kör nokta dedik ama bu saçmalık yani.

kameralar traş köpükleriyle kapatıldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• PERENAL. kullanıcısına yanıt
    Doğru, orası aklımdan çıkmış.

Drama kasacağım diye
    savcının koğuşu sorguya çekmesi ve mahkemeye götürmesi, onu da geçtim bilekliğin deniz’in üstüne kalması tutarsızlıkla dolu. Deniz varlıklı bir karakter sonuçta hadi öldürdü diyelim suç delilini yatağın altına mı saklar? Bunu söylediğinde kimse cevap vermez. Tamamen Deniz karakterinin uzun süre hapiste kalması için yazılmış. Bir de o kadar suçlu var, ki Denizden daha beterler, herkes her suçu Denize paslıyor yani çok mantıksız.

Tamamen senaryo zırvası bunlar. İlk iki bölüme güzel diyebiliriz ama son bölüm dizi hakkındaki görüşlerimi değiştiriyor. Son 30 dakikada Demet Evgarın üstün oyunculuğu farkı ortaya koydu mesela. Zaten bu olmasa çok da izlenmez. Dizilere fazla geliyor bu kadın.

• Yeni fragman geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon finali çok iyiydi burda neden fazla rağbet görmemiş acaba bu dizi hayatımda tv izlemem ama bu dizi sayesinde izliyorum devrim gibi bir dizi Demet evgarın oyunculuğu zaten efsane
  • Koks34 kullanıcısına yanıt
    Demet hanim disinda numarasi olmadigi icin. Fazla geliyor buraya.

• Avlu güzel gidiyor diğer türk dizileri arasında başarılı internet dizileri hariç tabiki .

Wentworth hiç izlemedim
    orange is the new black izliyorum çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

Avlu güzel gidiyor diğer türk dizileri arasında başarılı internet dizileri hariç tabiki .

Wentworth hiç izlemedim
    orange is the new black izliyorum çok iyi.
    Orange is the new black'teki olaylarin tipatip aynisi mi?

• benzerlik kararkterlerde var . hikayede var mı bilmiyorum ben son 2 bölümdür bakıyorum . baştan başlamam lazım
  • Bilmeyen etmeyen, cezaevi kelimesini sadece kelime olarak bilenler, gerçekten de böyle şeylerin cezaevinde yaşandığını sanacak.. cezaevi değil sanki lunapark...

• bu dizide yaşananlar ülkemizdeki ceza evleriyle yakından uzaktan alakası yok, tamamen hayal ürünü ,her anı yalan yanlış,
  • quote:

Orijinalden alıntı: golddragonx

bu dizide yaşananlar ülkemizdeki ceza evleriyle yakından uzaktan alakası yok, tamamen hayal ürünü ,her anı yalan yanlış,
    Belgesel izlemiyoruz zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Satoshi.

Belgesel izlemiyoruz zaten

Alıntıları Göster
    Bu diziyi izledikten sonra, 'demekki ceza evleri böyle' diyenlerin sayısı arttı. Anlatmak istediğim bu

• quote:

Orijinalden alıntı: golddragonx

Bu diziyi izledikten sonra, 'demekki ceza evleri böyle' diyenlerin sayısı arttı. Anlatmak istediğim bu

Alıntıları Göster
    Dizinin basinda gercek kisi ve kurumlarla hicbir ilgisi yoktur uyarisi cikiyor, diziyle bir ilgisi yok.
  • yeni sezon çok iyi gelecek diye düşünüyorum beklemedeyiz.
  • yeni sezon netflix ile birlikte mi gelecek?

vpn ile bağlanıldığında böyle çıkıyor. Gördüğünüz gibi "Netflix Orijinal İçerik" sembolü var.

AVLU - Demet Evgar - Ceren Moray (Star TV) 2.SEZON

https://www.netflix.com/tr-en/title/81086462?prevent%C4%B1ntent=true

• Bu diziye ne oldu yarım kaldı herhalde üsteki arkadaşta yazmış.
    Arada bir denk geldikçe bakıyordum.Çok bana hitap etmesede fena değildi.
    Cezaevi dizileri zaten sevmiyorum ama Parmaklıklar ardında dizisi güzeldi...

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

yeni sezon netflix ile birlikte mi gelecek?

vpn ile bağlanıldığında böyle çıkıyor. Gördüğünüz gibi "Netflix Orijinal İçerik" sembolü var.

https://www.netflix.com/tr-en/title/81086462?prevent%C4%B1ntent=true
    Bence bitti gibi diyelim başından beri izleyin biri olarak oyuncular dagıldı kalanlada neolur bilinmez...

• Sessiz sedasız bitti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.