Şimdi Ara

AVİS, BUDGET, SİXT, HERTZ vb. firmalardan araç kiralayanlar deneyimlerini paylaşıyor (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.237
Cevap
47
Favori
213.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Sixt firmasını kullanıyorum.36-24 vermiyorlar daha güzel sizi bağlamıyorlar en son geçen ay 2300 TL den kdv dahil 116D aldım çok menunum.Kadıköy ofisi ile çalışıyorum.
  • bende sürekli araba kiralıyorum bu konuda deneyim ve tecrübem var genelde araç kiralama sıcak fırsatlar konusunda gelen sorulara cevap veriyorum sorusu olanlar varsa bana yazabilirler

bende pazar günü nişan için enterprise tan talisman rezervasyonu yaptım

ofise sordum talisman yoksa superb veririz dedi daha önce 2 kere bu firmadan almıştım

talisman yoktu insignia istemediğim için c200 amg vermişti memnun kaldım araçların kmleri düşük

talisman 750 km c200 3500 km deydi genelde budgettan araç alıyorum bazen sorun çıksada genel olarak memnunum
  • Arkadaşlar Garenta'dan 5 günlük Mercedes kiralıcam Turkcell kurumsallılara %30 indirim yapıyor.

Mini Hasar Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

İhtiyarı Mali Mesuliyet Sigortası

Maksimum Sorumluluk Sigortası

gibi fiyata etki eden sigorta türlerinden almam gereken birşey varmı deneyimi olan paylaşabilirmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parafly'dan araç kiralayacağım.
    Kiralayacağım araç için TAM SİGORTA yaptırmam durumunda tüm risklerden korunmuş olur muyum?Arıza kaza vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1407

Arkadaşlar Garenta'dan 5 günlük Mercedes kiralıcam Turkcell kurumsallılara %30 indirim yapıyor.

Mini Hasar Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

İhtiyarı Mali Mesuliyet Sigortası

Maksimum Sorumluluk Sigortası

gibi fiyata etki eden sigorta türlerinden almam gereken birşey varmı deneyimi olan paylaşabilirmi ?

Mini Hasar Sigortası mutlaka al. Yoksa En ufak çizikte bile affetmezler.

• Sık sık araç kiralarım. Genelde Üst sınıf araçları tercih ediyorum..

İlk defa Enterpreise'tan araç kiralayayım dedim. Aradım müşteri hizmetlerini; daha önce onlardan araç kiralamadıysam, mercedes, bmw gibi üst sınıf araç kiralayamazmışım.

Saçma geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -engin- -- 9 Şubat 2017; 13:47:56 >
  • Rent a car firmaları içinde Garenta'yı tek geçerim. 3 kez araç kiraladım, hiç birinde sıkıntı çıkartmadılar. Araçlar temiz ve bakımlı teslim ediliyor. Ya da bana hep öyle denk geldi.
  • Araç almadan önce bir çok kez araç kiraladım. Garenta'yı tavsiye ederim. Hiç sıkıntı yaşamadım. Elinde sizin kiraladığınız araç sınıfından yoksa üst sınıf verirler. Clio yerine A3 almıştım bir kere. Bir çok kurumla ortaklıkları olduğu için de indirim alamama şansınız yoktur.
  • Arkadaşlar Avisten Online araç kiraladım

Kredi Notum 1239

sizce B sınıfı ekonomik grup araç için sıkıntı olurmu

• bütün firmalar kaza olmadıgı sürece güleryüz gösterir asıl olay kaza sonrası gerçek yüzünü göstermesidir

bende garenta den araba aldım kaza sonra yardımcı olmak yerine kendi işine geldiği gibi davrandı

Yardımcı olmadı bütün olay bana kaldı garenta ya çok güvenmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

bütün firmalar kaza olmadıgı sürece güleryüz gösterir asıl olay kaza sonrası gerçek yüzünü göstermesidir

bende garenta den araba aldım kaza sonra yardımcı olmak yerine kendi işine geldiği gibi davrandı

Yardımcı olmadı bütün olay bana kaldı garenta ya çok güvenmeyin

Sonuç olarak ne tür bir ödeme yaptınız kaza ile ilgili,biraz bahseder misiniz?
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    provizyondaki parayı hasar diye üstüne yattılar arabada tamir ile geçecek yerler varken

müşteri ödeyecek diye komple değiştirdiler expertiz normalde hemen gelmez nasıl oluyorsa hemen gelmiş raporu çıkarmış

bir sürü olaylar oldu hepsini yazamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

provizyondaki parayı hasar diye üstüne yattılar arabada tamir ile geçecek yerler varken

müşteri ödeyecek diye komple değiştirdiler expertiz normalde hemen gelmez nasıl oluyorsa hemen gelmiş raporu çıkarmış

bir sürü olaylar oldu hepsini yazamam

Anladım,teşekkürler...
  • Arkadaslar herkese merhaba avro rent a car dan araç kiralayan varmı acaba araç kiralamayı düşünüyorum fiyatları gayet cazip geldi ne dersiniz tecrübesi olanlar paylaşabilir mi acaba ?
  • Sixt ile araç kiralamayı düşünüyordum.

Genelde kiralamalarımı Budget ya da Avis'ten yaparım.

Sixt'te, Budget'ta ve Avis'te olan beyana dayalı 2000 liraya kadar olan hasarları kapsayan bir sigorta yokmuş. Tam sigorta sadece muafiyeti ortadan kaldırıyormuş. Her ihtimalde tutanak olması şartı var dediler.

Bence o sıkıntılı bir durum.

Avis'te 2 kere Süper Mini Sigorta ile hasarda -ki bunlardan biri Mini Cooper'laydı (birisi araca sürtüp kaçmış)- herhangi bir sorun yaşamadım.
  • Herkese merhaba aylık araç kiralamayı düşünüyorum araç satın almadan önce aylık araç kiralamada en uygun ve güvenilir hangisidir? Garentaya bakıyorum daha çok ama aylık kiralama yok galiba varda 36 ay filan var bana maksimum 2 ay lazım bir öneriniz var mı?

• 3 kere izmir adnan menderes enterprise den kiraladım beni hiç mağdur etmedi hem en ucuz fiyatı aldım hemde kredi kartında kesilen tutar hemen anında iade oldu tavsiye ederim.
  • Merhabalar,

Taaa 27 ağustosta başlayacak tatil planı için(bodrum) şimdiden araç kiralaması yapmak ne kadar mantıklı sizce?
    Onur air'ile uçuyorum, axess kart kullanıyorum. İkisi ile de herhangi bir kampanya göremedim maalesef.
    Şimdiden araç kiralasam erken rezervasyon indirimi olabilir mi yoksa hep sabit fiyat mıdır onu da bilmiyorum açıkçası .

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: maniavolkan

Merhabalar,

Taaa 27 ağustosta başlayacak tatil planı için(bodrum) şimdiden araç kiralaması yapmak ne kadar mantıklı sizce?
    Onur air'ile uçuyorum, axess kart kullanıyorum. İkisi ile de herhangi bir kampanya göremedim maalesef.
    Şimdiden araç kiralasam erken rezervasyon indirimi olabilir mi yoksa hep sabit fiyat mıdır onu da bilmiyorum açıkçası .

Teşekkürler

https://www.enterprise.com.tr/kampanya-detay/axess-sahiplerine-ozel-indirim bence uygun bulursanız kiralayın şu kampanyaya bakabilirsiniz bidehttps://www.skyscanner.com.tr/ adresindende ucuz araba bulabilirsiniz.

• Daha önce kiralama yaptığım kredi kartımla

tekrar aynı ofise İzmir İçhatlara geldiğimde bana kartımın üstünde isim yazmdıkları için araç vermediler ve paramın üstüne yattılar

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.