Şimdi Ara

AVİS, BUDGET, SİXT, HERTZ vb. firmalardan araç kiralayanlar deneyimlerini paylaşıyor (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.237
Cevap
47
Favori
213.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu tarz bir kurumsal firmaların hangisinde alfa Romeo giulietta bulabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangisi koç şirketi ise onda vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: SemiÇevik

16.12.2016-18.12.2016 tarihleri arasında kayseri havalimanından teslim ve iade olacak araç lazım. İndirimli ve tercihen otomatik bir araba bulabilir miyiz. Baktığımda avis,hertz,sixt hepsi var gibi havalimanında. Şuan yaş 23 ehliyet 5 yıllık ama üzerime tek kart var onunda limiti 500 tl. Nasıl olur bu işler kiralamada bir sıkıntı çıkar mı? Bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

Öğrenciyim bu kredi puanı provizyon tarzı şeyleri nasıl yapabiliriz bilgi verebilecek varmı ?
  • İşim gereği çok sık araç kiralıyorum. Genelde D veya C sınıfı kiralıyorum.

Bir çok firmadan kiralama yaptım. En çok Avisten memnunum. Fiyatları da en uygunu.. Araçlarda düzgün.

Sadece geçen hafta sonu Qashqai 1.6 dizel otomatik kiraladım. Sanırım araba ağır hasarlıydı. Çünkü uzun yolda içeri çok ses alıyordu. 1.5 dizel manuel olanı arkadaşta var gayet tok ve sessiz gelmişti bana. Belki olay motordadır bilmiyorum.

Yukarıdaki arkadaşa cevaben Avis'te giulietta var.
  • Avis ve budget koç un. Hasar danışmayımım bu firmalarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: sçsb

Avis ve budget koç un. Hasar danışmayımım bu firmalarda.

Öyleyse ilk soru benden gelsin. Avis ve Budget ta kaza hasarı dışında araçta oluşabilecek arızalarda nasıl bir yol izleniyor acaba. Sonuçta bunlar kiralık araçlar onlarca farklı kişi tarafından kullanılıyor. Aracı teslim alırken herhangi bir arızayı önceden tesbit etmek zor hatta imkansız araç bizdeyken bir arıza meydana geldiğinden neler yapılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePolarBear

quote:

Orijinalden alıntı: sçsb

Avis ve budget koç un. Hasar danışmayımım bu firmalarda.

Öyleyse ilk soru benden gelsin. Avis ve Budget ta kaza hasarı dışında araçta oluşabilecek arızalarda nasıl bir yol izleniyor acaba. Sonuçta bunlar kiralık araçlar onlarca farklı kişi tarafından kullanılıyor. Aracı teslim alırken herhangi bir arızayı önceden tesbit etmek zor hatta imkansız araç bizdeyken bir arıza meydana geldiğinden neler yapılıyor

tam destek hattını ararsınız. sizi bir servise yönlendirirler arıza işlemleri bu serviste yapılır sizden bir talep olmaz. olayın sizinle alakası yoksa.
  • Budget'tan araba kiralayacağız bugün. Kar lastiği ve zincir konusunda sorun yaşar mıyız?

• Ben de her yıl bir çok kez araç kiralarım. Gebze'de oturuyorum ve yerel kiralama firmaları ile kurumsal firmalar arasında dağlar kadar fark vardır. Araçların temizliği, bakımı, kilometresi, yaşı ve kasko-sigorta konusunda kıyaslama kesinlikle yapılamaz. Eğer bulunduğunuz yer havaalanı veya firma ofislerine yakın konumdaysa kesinlikle kurumsal firmaları tercih etmelisiniz. Ben üşenmiyorum atlıyorum servise Gebze'den, gidiyorum Sabiha Gökçen'den alıyorum aracı. En çok kiralama yaptığım firma AVİS. Araçları güncel model yılı ve kesinlikle temiz, bakımları yapılmış oluyor. Müşteri memnuniyeti konusunda da hassaslar, misal 4-5 sene önce ilk defa kiralama yapacağım zaman ödeme yaptığım araç ellerinde olmadığı için bir üst sınıf araç vermişlerdi. En son kiralamamda da provizyon için çift kredi kartı istendiği halde eski müşteri olduğum için tek kredi kartıyla işlem yapmışlardı. Geçen yaz da tatile giderken ve ondan bir sene önce de kendi düğünüm için AVRO (o zamanlar adı DOLLAR RENT A CAR'dı) dan araç kiralamıştım. Düğün için kiraladığım aracın koltukları meşrubat lekesinden geçilmiyordu, tatil için kiralama yaptığımda da provizyon için diğer firmalar 300TL bloke ederken, bu arkadaşların aynı araca 750TL bloke etmek istemesi beni bir daha AVRO'dan araç kiralamamak için yeterince ikna etti. Bu hafta sonu ise ENTERPRISE'dan araç kiraladım, ilk intiba olarak AVİS ile denk olduklarını düşünüyorum fakat AVİS sınırsız km verirken ENTERPRISE günlük 400-500km sınır koyuyor, deneyip göreceğiz artık.

Araç kiralayacak arkadaşların öncelikle firmaların kampanyalar sayfasına göz atmasını şiddetle tavsiye ediyorum. Kullandığınız kartlar, mağaza üyelikleri, firmalarla-bankalarla vs. yapılan indirim anlaşmaları oluyor. Benim gibi şanslıysanız %35-40 indirimle araç kiralayabilirsiniz. Misal bu ay başına kadar AVİS Türk Telekom Prime kullanıcılarına liste fiyatı üzerinden %35 indirim sağlıyordu. Şimdi aynı anlaşma ENRETPRISE ile yapılmış ve yıl boyu sınırsız faydalanabiliyorsunuz.

Hangi firmanın daha iyi olduğunu internet sitelerinde ufak bir gezinti yaparak az çok anlayabilirsiniz. Kurumsal firmalar araç kiralama koşullarını, araca ödeyeceğiniz bedeli, bloke edilecek tutarları açık açık yazarlar, muallakta kalan bir konu olmaz. Müşteri hizmetlerini aradığınızda sorularınıza tatmin edici cevaplar alabiliyorsanız karşınızda işi bilen sağlam bir firma var demektir.

Aklıma gelenler şimdilik bunlar, takıldığınız bir konu olursa bilgim yettiğince cevaplarım.

• Benim bildiğim firmadan ilk defa kiralama yapıyorsanız ekonomi sınıfı araç verirler ve kiralayana ait olmak şartıyla ya da kart başkasının ise sahibinin kiralama esnasında ofiste bulunması koşuluyla 300TL den başlayarak belli miktarda bloke alınır.İndirim için firmaların kampanyalar sayfalarını talan etmelisiniz, size uyan indirim kampanyası varsa yaşadınız. Yaş ve ehliyet konusunda da istenen kriterleri karşılıyorsunuz.
  • @UMERTO@ @ kullanıcısına yanıt
    Enterprise dan kiraladım hocam arabayı. 300 provizyon bedeli. Findeks puanına bakılmıyor. 1.4 otomatik benzinli corsa kiraladım. Lastik,far ve 750 TL lik sigorta lar ile 2 günlük 206 TL ye geldi. Kendimi güvenceye alayım dedim. Ttnet internet müşteri kampanyasını kullandım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iki günlüğüne 4 X 4 bir araç arıyorum subaru forester , amarok, x1 tarzı olabilir en uygun fiyatı nereden alabilirim istanbuldayım
  • Arkadaşlar Tur Asist diye bir şirketin bünyesinde rigorent diye bir firma var 59 tane şubesi olduğu yazıyor fakat pek bir bilgi yok hakkında düzgün bir şeye de benziyor. Deneyen var mıdır? sitesihttps://www.rigorent.com , şubesi bana yakın olduğu için soruyorum yoksa avise bakacağım.
  • darnglove D kullanıcısına yanıt
    Araç kiralama sıcak fırsatlar konusunda bir sorun hocam İsterseniz. Daha çok yardımcı olacak arkadaş çıkacaktır.
    https://forum.donanimhaber.com/m_77872399//tm.htm#77872399

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmiteWessonS -- 1 Aralık 2016; 13:7:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar, 3 aylığına otomatik Nissan X Trail kiralamak istiyoruz, uzun dönem kiralayan firmalarda min. 12 ay şartı var, günlük kiradan hesaplayınca da rakamlar uçuyor.

İkisinin arasında bir fiyat nereden alabiliriz?

• pazar günü cenaze nedeniyle Eskişehir'e gitmek için araç lazım oldu hemen netten avis den rezerv ödeme yapıp aracı almaya gittim 2016 symbl geldi temiz yepyeni ilgi alaka iyiydi ilk defa araç kiralıyorum dedim doğru yerdesiniz kurumsal firmalar tercih edin dediler süper Mini hasar ve ihtiyari maluliyet sigorta ile 120 lira..bursa ofisten kiraladım

• rent go dan daha önce araba kiraliyan oldumu acaba ?
  • ulashcan U kullanıcısına yanıt
    Hocam vodafone red aylık kurumsal kiralama uygun fiyatlar var
    örnek 43+kdv egea
    54+kdv focus
    98+kdv bmw 3.20

• quote:

Orijinalden alıntı: mehdrive

Hocam vodafone red aylık kurumsal kiralama uygun fiyatlar var
    örnek 43+kdv egea
    54+kdv focus
    98+kdv bmw 3.20

link verir misiniz ?

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    https://www.budget.com.tr/arac-kiralama-firsatlari/aylik-kampanya

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.