Şimdi Ara

AVIRA GÜVENLİK KULÜBÜ (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.266
Cevap
4
Favori
93.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben yinede bu tür test sitelerine ihtiyatlı yaklasmaktayım zira misal daha 2 ay önce advanced+ olan bir av bir anda good seviyesini bile arar oluyor..
    Aynı sekilde altlarda dolasan bir av firması bir bakıyorsun kısa bir süre içinde bir anda zirve olmuş sanki bir önceki testte zirvede olan firmanın yazılım mühendisleri bu x firmaya toptan transfer olmuş gibi..
    Yani sanki bir parayı veren düdüğü çalar modu olusturuyor insanların gözünde..
    Bu paylastıgın linkteki verilerin yanlış olduğu anlamına gelmez zaten benimde öyle bir iddaam yok ama bu benim kişisel görüşüm..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun zamandır avira premuim kullanıyorum da, lisans bitmek üzere ilk kez satım alayım diyorum şimdiye kadar hep beleş kullandım. var mı kampanya falan bilen ucuza kapatalım?
  • Bir haftadır bilgisayar açıldıktan sonra web protection etkinleştirilemedi uyarısı veriyor. Daha önce hiç böyle sorun olmuyordu. Uzun zamandır avira kullanıyorum, bilgisayarı kasmıyor o yüzden başka bir yazılım kullanmak istemedim. Kaldırmadan onar diyerek tekrar kurdum olmadı. Kaldırdım aviranın sitesinden yenisini indirdim yine aynı hata verdi. Bu sorunu yaşayan ve soruna çözüm bulan varmı?
  • Free olarak indirdim 100mb bişey bakalım etkili olacak mı
  • premium yasal key bulabilen var mı?
  • Güncel kampanya varmı ? satınalma durumunda herhangi bir indirim sözkonusumudur.
  • premium için var mı?
  • security suite icin kampanya var mı ?
  • antivirüs suite kampanya varmı?
  • arkadaşlar avira free versiyonunu bir türlü indiremiyorum. elimdekileri ise güncelleyemiyorum. sorun neden kaynaklanıyordur sizce?
  • avıra ınterner securıty 2014 wındows 8 ıle uyumlu

http://www.avira.com/en/avira-internet-security-suite# deneme surumu

turkce yama ısteyenler kurulumdan sonra 2.2 mb lık dosyayı kursun

http://www.gezginler.net/indir/avira-internet-security.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dawes21 -- 20 Ocak 2014; 3:56:40 >
  • Canlandıralım konuyu
    Ne güzel ana konusu açılmış
    En iyi bedava antivirüs yazılımı bu yahu

Mesela şu Launcher/Connect'ten nasıl kurtuluruz?

Win10x64'de neden PC açılışında systray ikonu bir görünür sonra kaybolur?
  • Bugün gelen güncellemelerle yılların şemsiyesi gitti kalkan geldi

• Hort

• quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

Bugün gelen güncellemelerle yılların şemsiyesi gitti kalkan geldi

Hocam dile kolay 10 yil pc basindayiz simdi gordum duygulandim bi bitdefender dilim elma seklindeydi o da simge degistirince kotu olmustum

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 27 Aralık 2020; 13:39:18 >
  • Virüslü sisteme yüklenince ya yanıt vermiyor ya da yavaş tarıyor. Ama onun dışında çoğu özelliği iyi. Görünüşü sade bir de. Avast'ın ayarlarına giriyorum, kayboluyorum resmen. Panda var bir de alternatif. Eklentisi sıkıntılı biraz; anasayfayı değiştiriyor.

• Avira gene bazı yerlerinde şemsiyesini kullanıyor ama o kadar da sık değil. Kalkan biraz sıradan olmuş galiba. Antivirüs denince simge olarak kalkan geliyor benim aklıma çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: KALEMLİK100

Avira gene bazı yerlerinde şemsiyesini kullanıyor ama o kadar da sık değil. Kalkan biraz sıradan olmuş galiba. Antivirüs denince simge olarak kalkan geliyor benim aklıma çünkü.

Hocam aviranin önemsedigi bi sey var o da arama motoru.geri kalan programlara bakarsan süslenmiş .r.spu gibiler içleri boş

Bi de laf vardir bilirmisin bilmem;

Kücük işlerle uğrasanlar,büyük işler başaramazlar

• C:\Program Files (x86)\Avira\Antivirus\ipmgui.exe firewall ile engellenince reklam çıkmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.