Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Avermedia USB 2.0 PLUS tv kartı için alternatif tv programı var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
1.709
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Avermedia USB 2.0 PLUS tv kartı için alternatif tv programı var mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4681 Mesaj
    Kendi içinden çıkan tv programı yazılımı dışında kullanabileceğimiz başka yazılım varmı acaba?

|
    |
    |
    |
    göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakim zihniyetler belirdi. Halbuki, hangi istiklal vardir ki, ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlariyla yükselebilsin? Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemistir.''

Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yarbay
    4681 Mesaj
    Çok teşekkürler.Bu arada bişey daha soracam.Ben divx olarak tvden bişey kayıt ettim ama boyutlar büyük oluyo.Bunu virtual dub ile ufaltamadım.Ne ile yapabilirim acaba?
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: kersoz2003

Çok teşekkürler.Bu arada bişey daha soracam.Ben divx olarak tvden bişey kayıt ettim ama boyutlar büyük oluyo.Bunu virtual dub ile ufaltamadım.Ne ile yapabilirim acaba?

'Divx' zaten sıkıştırılmış bir video kaydıdır. Sendeki kayıt 'avi,mpeg' olabilir. Aşağıdan araştır bakalım.

http://forum.donanimhaber.com/searchpro.asp?phrase=convert&author=&forumid=ALL&topicreply=both&message=body&timeframe=%3E&timefilter=0&language=single&top=300&criteria=AND&minRank=0&sortMethod=r&submitbutton=+Tamam+
    |
    |
    göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakim zihniyetler belirdi. Halbuki, hangi istiklal vardir ki, ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlariyla yükselebilsin? Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemistir.''

Mustafa Kemal ATATÜRK

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
Mobilya Takımları
haberler
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,157
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.