Şimdi Ara

Avermedia Tvphone 98 Kablo!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Avermedia Tvphone 98 Kablo!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    176 Mesaj
    Elime Avermedia tvphone 98 kart geçti ama herhangi bir kablosu yoq, görüntü alabiliyorum ama ses yoq. Sanırım "all in one cable" die bişey, 4 çıkışlı. Bu kabloyu nerden bulabilirim bilgisi olan warmı?

|
    |
  • Binbaşı
    1524 Mesaj
    İhtiyacın olan şey sadece diğer TV kartlarındaki gibi bir iki ucu da erkek stereo bir ara kablo. Bunun bir ucunu TV kartının audio out çıkışına, diğerini de ses kartının line in girişine bağlayıp, windowsun ses denetimlerinden line in girişini aktif hale getirerek, tabii sesi ve hoparlörleri de açarak tv sesini alabilirsin. İyi seyirler..
    |
    |
  • Yarbay
    2509 Mesaj
    PC için OEM ürün satan veya herhangi bir bilgisayar firmasından bu kabloyu temin edebilirsin ama eğer bulamazsan bir elektrik-elektronik tamiri yapan dükkandan yardım isteyebilirsin.Çünkü o kablo sıradan 2 jack uç tan oluşan 2 li bir kablo.Aslında elin yatkınsa toplam maliyeti 1 milyon lirayı geçmeyecektir o kablo ve uçların fiyatı.Jack ları alt kısımları açtığında ikili kablonun her iki ucunu içine lehimleyebileceğini görebilirsin...
    |
    |
  • Teğmen
    176 Mesaj
    Woodpecker, söölediğini bende denedim ama olmadı. Kart da bi terslik olmasından süpheleniyorum ama kartda daha hiç kullanılmamış. Birde all in one cable la deniyim diyorum.
    |
    |
  • Binbaşı
    1524 Mesaj
    Bende de aynı karttan var, ben anlattığım gibi kullanıyorum ama sende neden çalışmadığını anlamadım. Tahminim onboard ses kartı kullanıyorsan biosdan disable yapmış olman, bi de buna bak..
    |
    |
  • Teğmen
    176 Mesaj
    Ne demek istediğini anlamadım. Anakartda onboard ses war ama ayrı bi ses kartı kullanıyorum, o yüzden bios dan mecburen disable ettim onboard sesi...
    |
    |
  • Binbaşı
    1524 Mesaj
    Bu sefer sistemini görmeden ben de bilememem. Sana kolay gelsin..
    |
    |
  • Yarbay
    5442 Mesaj
    Tv kartinin driverlari yanlissa o zaman yine ses gelmiyebilir.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Bey Azura
üniversite
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.