Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Avermedia kumandasını winampta kullanmak?

7
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Avermedia kumandasını winampta kullanmak?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      109 Mesaj
      12 Ağustos 2005 15:55:28 Konu Sahibi
      Arkadaşlar avermedia tvkartımın kumandasını winamp için kullanmak istiyorum.Parça aralarında geçişlerde ve sesi kısıp yükseltmek...v.s için.Media playerda oluyor fakat winampta olmuyor ne yapabilirim?

|
      |
      12 Ağustos 2005 17:32:39
      uice ve winlirc indir ve uiceye winlirci göster.klavye kısayollarından tanıtarak rahattıkla kontrol edebilirsin
      |
      |
    • Teğmen
      177 Mesaj
      12 Ağustos 2005 20:14:37
      Ben bu konuda epey uğraşmıştım bir ara.Çünkü avermedia'nın orjinal programından memnun değildim.Diğer programlarda u. kumanda desteği vermiyordu. Tesadüf remotexp diye bir program buldum.Winamp, media player, bsplayer hatta irfanview bile destekliyor.İsterseniz başka tuşlarda atayabiliyorsunuz ve free bir program. Diğer programlar girder, uice çok iyiymiş ama bana karışık geldi.Program orjinal ispanyolca.Configure'den dili ingilizce'ye çevirmeden bişey anlaşılmıyor haliyle. Ben memnunum ve öneririm.
      http://jkdsoftware.dyndns.org/Programs/remotexp.zip
      |
      |
      13 Ağustos 2005 14:37:21
      uice çok başarılıdır ve ingilizcedir.isteyen olursa yardımcı olurum.
      saygılar
      |
      |
    • Yarbay
      3767 Mesaj
      13 Ağustos 2005 14:39:39
      Girder isimli programı bul ve sitesinde plugin bölümünde avermedia için olanı ara
      |
      |

Dil Okulu İngilizce
      Eğitim kategorisinin en çok satan #1. uygulaması
    • Teğmen
      109 Mesaj
      13 Ağustos 2005 15:49:30 Konu Sahibi
      Ya şu uiceyi daha ayrıntılı anlatırmısınız ayrıca dronynin dediği programı da indirdim fakat beceremedim
      |
      |
      13 Ağustos 2005 15:53:22
      quote:

Orijinalinden alıntı: darpa975

Ben bu konuda epey uğraşmıştım bir ara.Çünkü avermedia'nın orjinal programından memnun değildim.Diğer programlarda u. kumanda desteği vermiyordu. Tesadüf remotexp diye bir program buldum.Winamp, media player, bsplayer hatta irfanview bile destekliyor.İsterseniz başka tuşlarda atayabiliyorsunuz ve free bir program. Diğer programlar girder, uice çok iyiymiş ama bana karışık geldi.Program orjinal ispanyolca.Configure'den dili ingilizce'ye çevirmeden bişey anlaşılmıyor haliyle. Ben memnunum ve öneririm.
      http://jkdsoftware.dyndns.org/Programs/remotexp.zip

dostum mail atıp bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim.................
      |
      |
      | INTEL Core 2 QUAD Q9300 | | Asus Maximus Formula X38 | |Kingston 2GB DDR2 HYPERX 1200MHZ | |Zotac 8800GT (256Bit) 512MB GDDR3 | | Seagate 500 GB 7200 NCQ SATA2 32MB | | Thermaltake ToughPower QFAN 500W Modüler | | Coolermaster Stacker STC-T01 |

• Teğmen
      109 Mesaj
      13 Ağustos 2005 16:00:11 Konu Sahibi
      Ya remotexpyi de beceremedim yardıııımmm
      |
      |
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Blogio
SEO
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.