Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

avermedia diğital tv kartı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> avermedia diğital tv kartı hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    123 Mesaj
    [clvr]arkadaşlar skystar kartından daha iyi olduğunu duydum özellik bakımından daha zengin avermedia fiyat olarak 20 mil kadar pahalı fakat piyasada bulamadım yeni cıktıgı için herhalde ankarada satan biyer varsa haber verebilirseniz sevinirim [frndsp]siz hangisini önerirsiniz [frndsp]

|
    |
  • Yarbay
    2238 Mesaj
    Kesinlikle hayır. Skystar2 öncelikle gerçek bir receiver kartı ve uydudan download şansına sahip. Avermedia denedim iki kez. Görüntü kalitesi çok iyi ama Skystar2 ile rekabet edemez. Fazladan uzaktan kumandaya sahip. Ama halen bt878 chip set kullanıyor olması biraz garip. Dolayısıyla cihazında normal bir TV kartı varsa çakışacaklarından beraber çalışmazlar. Ama Skystar2 de öyle bir sorun yok ve Aver de daha ucuz (bildiğim kadarıyla 75€ fiyatı var). Skystar2 yi Ankara'da Konya Sokak Nova elektronikten alabilirsin. Avermedia'yı Balgat'ta Multimedya veya Gigatek'ten temin edebilirsin ama tavsiye etmem.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj
    uydudan download olayını bir dvb yazılımı olan progdvb yapıyor ve bu program avermedia dvb-s kartı ile de çalışıyor...

bt878 çipi olan normal tv kartı ile neden çakışsın ki? aynı anda çalışmaz zaten overlay hatası verir. ama aynı kasada takılı olmaları bir problem çıkarmaz bence... o da olmadı tv kartını bt848 çipli olandan alırız...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    798 Mesaj
    SS2 üstünlüğü ve yazılım desteğı tartışılamaz ama Aver Dvb-s tede kumanda ve tv out bildiğim kadarıyla. (tv outtan emin değilim) Anakara'da Teknosa mağazalarında var. ProgDVB Aver Dvb-s destek veriyor. Bu kartın SS2 nin çözebildiği yayınları çözdüğünüde biliyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    2238 Mesaj
    Farkındaysan ben de Aver'de download yok demedim. Ben denemedim download olayını. Skystar2 de var ama. Diğer yandan normal Bt878 TV kartıyla Aver TV çakışıyor iki ayrı makinada denedim ve olmadı. Nedenine gelince sürücü olarak ikisi de Bt878 sürücü kullandığından (aynı anda çalışmadan bahsetmiyorum) sonuçta Windows sapıtıyor. Ama ben Bt848li alırım veya Philips'li alırım dersen o başka tabii.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,237
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.