Şimdi Ara

Avermedia Center (AverTV) Turksat 4a dosyası XML (TAMAMLANDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
2
Favori
35.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm kanalları ekledim. Direk Satellite klasörüne ekleyip Türksat 4A yi seçip otomatik tarama yapmanız yeterli olacaktır.

TAMAMLANDI Resmi internet sayfasında yayınlanan tüm Kanallar ve Frekanslar eklendi.Şifreli Kanallar hariç. 23.09.2014 --->
    Çift frekanslar ve TGRT frekansı düzeltildi. 06.10.2014

Link 1
    http://www.megafileupload.com/98Ta/Turksat2A3A4Axml.zip

Link 2
    http://dosya.co/bwxm7c6nbd7e/Turksat_2A,3A,4A.xml.html

Burada görünen Satellite klasörüne atacaksınız.

Notlar Dosya pc ye inerken şöyle bir isim olusuyor bunu değiştirin [Megafileupload]Türksat 2A%2C3A%2C4A örneğin Turksat 2A,3A,4A şeklinde.
    Dosyayı bu yüzden bulamıyor ola bilirsiniz.

*AverTV programında Satellite kasörü Belgelerim klasörü içinde yer alıyor.

* HD kanallarda ve diğer kanallarda bozulmalar yaşayanlar, Avermedia nın en güncel programlarını yüklesinler.
    A707 için söylüyorum Avermedia center 1.7.9 Windows 7 ve 8 uyumlu program bu sorunu gideriyor.
    Programın güncel driver i ayrıca aynı sayfada verilmiş 32 ve 64 bit ayrı ayrı olarak. Driver hariç program
    diğer TV kartları içinde denemekte fayda var.
    http://avertv.avermedia...ver&tab=APDriver&id=463

Aver Media Center :

http://dosya.co/5ig068hodtnb/A707_MCS1.7.9.12120507_130221_(2013_Win7_8_10).zip.html

Driver 32 ve 64 bit

http://dosya.co/tnshx75tk6wt/Aver_A707driver_32_64bit.rar.html

Hazır taranmış kanallar en son çare deneyin.(Satellite klasörünün bulunduğu klasöre kopyalayınız.)

http://dosya.co/2isw6njzksju/AVer_MediaCenter.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonuldagi -- 10 Mart 2016; 23:57:55 >

• Aynen arkadaşlar bende arıyorum avermedia için güncelleme dosyası
  • Henüz taramam bitmedi ama bende başta TRT 1 ve TRT HD Kanal D HD yi göremedim.
    ATV HD STAR HD SAMANYOLU HD bir kaç daha var geldiler.
  • arkadaşlar bende avermedia A700 var ben kanalları bulmak için menzil taraması yapıp öyle buldum kanalları yapamayan arkadaşlar sarsa bunu denesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heronin

arkadaşlar bende avermedia A700 var ben kanalları bulmak için menzil taraması yapıp öyle buldum kanalları yapamayan arkadaşlar sarsa bunu denesin

Menzil taraması neymiş bende HD lerin çoğu gelmedi.
  • bende hd olanlarda çıktı 360 tane kanal buldu menzil taramasını kanal taramaya tıkladım sonra gelşmiş taramaya ve ordan 2 seçenek war frekans tarama ve menzil tarama menzil taramayı seçip 11844 MHz 2222 Ksymb girdim taradım 360 tane kanal çıktı
  • Sen AverTV 6 kullanıyorsun. Ben AverMedia center 1.7.3 kullanıyorm.
    Sen buraya o ayarları yaptığın Türksat dosyasını at.
    Bellegelerim veya masaüstü kullanıcı klasörünün içinde gizli APPData klasöründe Local klasörü içinde
    Avermedia klasörlerinin birinin içinde Satallite klasöründeki Türksat 4a veya ismi herneyse frakansların bulunduğu dosyayı buraya
    at. olmadı hepsini win rarlayıp at.

bakalım olacakmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonuldagi -- 20 Eylül 2014; 12:29:58 >
  • gonuldagi kullanıcısına yanıt
    selam verdiğin xml yi belgelerimdeki avertv klasörü stalitenin içine attım .kanal taraması yaptırdım 210 kanal buldu fakat atv kanal d yok ...son güncel staliteyi yükler misin.
  • forum13 F kullanıcısına yanıt
    size attıım güncel zaten başka yok istersen bide tek tek frekansları ekleyip tarama yap kanalları bende hepsi var :S
  • Heronin kullanıcısına yanıt
    menzil tarama daha önce yapmıştım orda da bulamamıştım..bir kezde sizin attığınız xml ile menzil taraması yapacam umarım bulur

çok teşekkür ederim
    Heronin kullanıcısına yanıt
    uydu ayarlarından sizin xml i girdi 1 olarak değiştirdim (girdi 2 idi)..şuan aramaya devam ediyor bulduğu kanallar içinde atv var .

tekrar teşekkür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forum13 -- 20 Eylül 2014; 15:12:17 >
    yardımcı olabildiysem ii :)
    bir de sizin programda bu şekilde dimi ...menzil taraması yaparken

aynen bu şekilde ;)
    benkisi hatta %50 de durmuştu tarama ilerlemedi ben bitirdim taramayı listeye eklenmişti bütün kanallar sonra bitirince
    %50 de bitti...178 kanal buldu ..istediğim kanalların hepsini buldu.tekrar teşekkür ederim.iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: forum13

%50 de bitti...178 kanal buldu ..istediğim kanalların hepsini buldu.tekrar teşekkür ederim.iyi günler

arkadaşlar bende aver tv 700 var ama program taramadan yaptım çok az kanal çıkıyor gelişmişten de yaptım kaydedemedim kanalları baya uzun sürüyor anlamadım gitti
  • @Forum13
    Bu menzil taraması dediğiniz Avermedia centerda Tüm frekansları tarama neyi çekip neyi çekmediğini önce Prog DVB yükleyip bir görmek lazım.
    Bu tarama Avermedia center da 24 sürmesse iyi denedimde windows 8 de tarama duruyor. O programın versiyonundan kaynaklanan bişey windows 8 uyumluyu kullanıncada
    kanalları elle düzenliyorum bu sefer kumanda çalışmıyor.

@Heronin sizin gönderdiğiniz dosya kullanıcı adının yazdığı dosya oradaki klasörün içinde birde satellite kasörü var onun içindeki dosyalar lazım.
  • gonuldagi kullanıcısına yanıt
    yok bende öyle bi dosya içinde sade attığım dosya var başka yok
  • Var yahu olmaz olurmu acaba aver tv başka bir yeremi atıyor.

Windows dosya aramaya turksat*.xml yaz arattır bakalım.nerde çıkacak.
    onun bulundugu klasör lazım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.