Şimdi Ara

AVerMedia AVerTV CardBus Win7 Uyumu Çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  AVerMedia AVerTV CardBus Win7 Uyumu Çözümü

Elimdeki AVerTV CardBus Pro yu windows 7 ye tanıtmakta güçlük çektim (ses var ama ekranda sadece gri bir görüntü oluyordu). Uzun zaman uğraştıktan sonra çözümü de kendim buldum benim gibi sorun yaşayanlar olacağını düşünerek deneyimimi paylaşmak istedim

ÇÖZÜM:

Bütün AVerMedia AVerTV CardBus lara (AVerTV Hybrid+FM CardBus E506R, AVerTV CardBus Pro E506A, AVerTV CardBus Plus E501R) uyum sağlayan program+sürücü (win7 için) burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciko44 -- 14 Eylül 2009; 12:27:36 >

• Aynı durumu ben de yaşıyorum. Paylaşmayı düşünmen çok iyi olmuş. Ben de teşekkür etmeden duramadım Teşekkürler
  • Slm kardeş bendede E501R var deli oldum win7 için driver arayacam diye inş. olur :(
  • Kardeş ben programı kurdum. Driver olarak gördü yani Aygıt Yöneticisinden baktığımda ses video alanında avermedia olarak göründü ama Ne kartın üstündeki ışık yandı nede program tv kartını gördü çalışmıyor lütfen yardımcı olun sorun ne olabilir :(((
  • Aynı sorun devam ediyo görüntü gri, neyaptıysam olmadı :((
  • Arkadaşlar eski konu ama bu gri ekran konusunu bende yaşadım. Daha sonra avermedia global sitesinden satıştan kalkan ürünlerin driverlarının indirildiği bir alan var oradan en güncel yazılımları indirip kurdum ve herhangi bir sorun olmadan çalışıyor. Şu zamanda heralde benden başka kimse bu tv kartını kullanmaz ama yine de yazmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TA2ALD -- 12 Ocak 2018; 2:3:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.