Şimdi Ara

Aver Media Analog TV kartı - Web Cam çakışması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süredir kullandığım Avermedia AverTV Studio 203 Tv kartım ile, şu anda kullanmakta olduğum Phillips Web cam çakışma yapıyor. Forumda arama yaptım ama konuyla ilgili bir bilgi bulamadım.
    çakışma sonucu web cam i kullanamıyorum. Sorunum bu. Tavsiye veya önerilerinizi bekliyorum. teşekkürler.

• Nasıl bi çakışma yapıyor. Yani kamerayı msn'de mi kullanamıyorsun yoksa hiç bi şekilde mi kullanamıyorsun.?
  • web cam bilgisayarımdan veya kendi programından açılıyor. sorun msn görüntü sağlayıcı olarak web cam i görmek yerine tv kartının çıkışını görüyor
    web cam yerine tv yayını yapıyorum.
    tabiki istediğim bi sonuç değil bu. ayarlardan vs baktım ama web cam i seçemiyorum seçenekler arasında yok
    tv kartını çıkarttığımda da sorun çözülüyor
  • Aynısı benimde başıma geldi o tam olarak bi çakışma sayılmaz. Ama çözü basit yapabilirsiniz. Msn'den araçlardan ses görüntü kurulumundan önce ses kartınızı seçiyorsunuz sonra ileri diyorsunuz son olarakta kullanmak istediğiniz kameradanda webcam'i seçiyorsunuz ve tama diyorsunuz bitiyor.
  • valla uzun zamandır sırf bu yüzden tv kartımı kullanmıyorum bi kenarda duruyo. bi ara takıp yeniden deneyim ama hatırladığım kadarıyla ses görüntü kurulumuna girsem bile web cam i görmüyordu msn. yine de ben bi deneyim de öyle haber vereyim.
    ilgine teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.