Şimdi Ara

Aveo Sedan ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Peugeot 301 de benzer b sınıfı araç ancak fiyst farkı var
  • bende ltz dizel var uzun yolda gayet keyifle gezinme savrulma yapmaz otobanda virajda 180 le gözün kapalı gidersin max 212 gördüm yakıtı linea dan azdır bence albea kullanıyorum aynı zamanda ki linea albea dan fazla yakar bu araç bence corsa linea peugeot 301 cıtroen c elyse ile karşılaştırılamaz onlardan üstün tabi bu benim fikrim bagajı araç içi geniş özellik güvenlik dersen full göstergesi ışıkları bence güzel ayrıca kimseye zorla aldırmıyorlar para kolay kazanılmıyor iyi araştırıp karar vermek gerek özellikle sıfır araç alırken
  • Linea dan sonra aveo alınmaz, alınsa da tat vermez, linea nın da hakkını yemeye gerek yok bence, symbol dan sonra aveo deseniz anlardım da, linea dan sonra aveo bana uymaz, her iki aracı da binmiş kullanmış biri olarak, linea satıp aveo almazdım. İç kabin olarak aveonun gösterge ve ön far grubuna değinen arkadaşlara % 100 katılıyorum,
  • Bence tam tersine, Aveo nun dizaynı, duruşu ve kalitesi lineadan daha üstün. Chevrolet aveo yu opel insignia yı ürettiği fabrikada üretiyor. Çoğu parçası opelle aynı. Bence Aveo lineadan bir tık daha kaliteli ve alınası bir araç.
  • the_zula kullanıcısına yanıt
    sırf ondan sebeb 2011 eski kasayı aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: degobar

sırf ondan sebeb 2011 eski kasayı aldım

+1 kesinlikle çok iğrenç ön kadran o kadar para veriyorsun motorbisiklet kadranı koymuşlar.

ön tasarımı gerçekten çok agresif güzel fakat arka tasarım başka bir araç sanki
  • the_zula kullanıcısına yanıt
    donanım ve ön görünüm dışında gerçekten iğrenç
  • Aveonun kasası güzel ancak göstergeleri çok kötü linea nında dışı kötü için güzel (bana göre) . Kararsız kaldım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkCk

Aveonun kasası güzel ancak göstergeleri çok kötü linea nında dışı kötü için güzel (bana göre) . Kararsız kaldım..

Bence her iki aracında test sürüşünü yapın öyle karar verin.
  • linea sözde c sınıfı görünmesine rağmen aveo ondan çok daha oturaklı bir araç.

her ikisini de test ettim ve aveo almaya karar verdim. zevkler ve renkler tartışılmaz ama aracın özellikle ön tasarımı ve göstergeleri benim hoşuma gidiyor.
    standart kadranlara olan sadece bi alışkanlık, kısa sürede buna da alışılıyor ve çok daha avantajlı kullanım sunuyor.

şimdi aracımı büyütmek istesem ki niyetim var sırf bu gösterge panelinden dolayı yine chevrolet trax tercih edicem.

donanım olarak artılarını zaten saymaya gerek yok.

sonuç olarak şöyle söyleyeyim. linea mı aveo mu derseniz kesinlikle aveo derim.

ama lineadan sonra aveo mu derseniz ben olsam artık d sınıfı veya crossover tercih ederdim.her ne kadar aveonun donanımı tercih edilesi olsa da aynı sınıfta benzer arabalar arasında değişiklik yapmak çok da anlamlı gelmedi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parker48

Linea dan sonra aveo alınmaz, alınsa da tat vermez, linea nın da hakkını yemeye gerek yok bence, symbol dan sonra aveo deseniz anlardım da, linea dan sonra aveo bana uymaz, her iki aracı da binmiş kullanmış biri olarak, linea satıp aveo almazdım. İç kabin olarak aveonun gösterge ve ön far grubuna değinen arkadaşlara % 100 katılıyorum,

linea doğan şahinlerin 2010 lu yıllar versiyonu. lineadan sonra mercedes gibi gelir aveo.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.