Şimdi Ara

Avensis corolladan ucuza geldi resmen. Arac teslim alındı. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
4
Favori
5.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı olsun
    yalnız corolla cvt unutmayalım onun dışında her anlamda avensis tabi de
    Umut hocam valla toyota cvt istiyorum inş. durumum olsa ilk sizi arayacam bilmiş olun
  • Çok mantıklı bir tercih'e yöneltmişsiniz.Ancak Avensis her ne kadar Corolla'dan daha kaliteli ve daha üst sınıfta olsa ben düz vites Corolla tercih ederdim.
  • Şirvan abi şu fiyatların başını alıp gittiği dönemde böyle bir aracı sıfır alabilmek büyük şans olsa gerek ve oda sizde varmış ...Hayırlı olsun abi çok çok mantıklı bir seçim LPG ile mükemmel olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rdiesel -- 27 Nisan 2014; 18:22:34 >
  • Bu tercihtan dolayı sizi tebrik ederim. 2 yıl makyajsızını kullandım. Araç konfor,sessizlik,yol tutuş,malzeme kalitesi olarak çoğu D segmenti araçtan iyidir. Benim gözümde tek dezavantajı atmosferik motoruydu. Turbo olmadığından alt devirler çok cansız ama 4000 devirden show time başlar. Tüketim zıplar ama hakkını verir kereta
  • quote:

Orijinalden alıntı: 161907

Bu tercihtan dolayı sizi tebrik ederim. 2 yıl makyajsızını kullandım. Araç konfor,sessizlik,yol tutuş,malzeme kalitesi olarak çoğu D segmenti araçtan iyidir. Benim gözümde tek dezavantajı atmosferik motoruydu. Turbo olmadığından alt devirler çok cansız ama 4000 devirden show time başlar. Tüketim zıplar ama hakkını verir kereta

Aynı fikirdeyim sizle bazıları 1.6 o aracı çekmiyor diyor ancak düşük devirde kullandıkları için onlara öyle geliyor.132 Hp'lik valvematic Üst devirleri seven bir motor.

• quote:

Orijinalden alıntı: JDMSaMSuN

quote:

Bu tercihtan dolayı sizi tebrik ederim. 2 yıl makyajsızını kullandım. Araç konfor,sessizlik,yol tutuş,malzeme kalitesi olarak çoğu D segmenti araçtan iyidir. Benim gözümde tek dezavantajı atmosferik motoruydu. Turbo olmadığından alt devirler çok cansız ama 4000 devirden show time başlar. Tüketim zıplar ama hakkını verir kereta

Aynı fikirdeyim sizle bazıları 1.6 o aracı çekmiyor diyor ancak düşük devirde kullandıkları için onlara öyle geliyor.132 Hp'lik valvematic Üst devirleri seven bir motor.

Doğrudur ancak devir tasarruf devri arkadaşım. Ben aracı performanslı kullanmasını seven bir insanım. Şimdiki Captiva'm 2 ton olmasına ve 6 ileri tork konvertörlü şanzımana sahip olmasına rağmen hem Avensis'ten daha az yakıyor hem de daha yüksek performans veriyor. Elden gelse 2.0 152 hp Atmosferik alır 5000rpm'de inletiriz ama geri dönüşünün 13lt/100km olması kaçınılmaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JDMSaMSuN

quote:

Doğrudur ancak devir tasarruf devri arkadaşım. Ben aracı performanslı kullanmasını seven bir insanım. Şimdiki Captiva'm 2 ton olmasına ve 6 ileri tork konvertörlü şanzımana sahip olmasına rağmen hem Avensis'ten daha az yakıyor hem de daha yüksek performans veriyor. Elden gelse 2.0 152 hp Atmosferik alır 5000rpm'de inletiriz ama geri dönüşünün 13lt/100km olması kaçınılmaz

• Bu arada aracın incelemsini merak edenler için ;

http://forum.donanimhaber.com/m_60381124/f_//tm.htm#60381124
  • Hocam hayirli olsun ters köşe yaptirmissin Servana

Tek kelime ile mükemmel bir tercih Hayirli uğurlu olsun.....

Bu arada bugünsevgili rdiesel ile Batumda V6 B5.5 Passat deneyimimiz oldu Amerikan versiyon inanirmisin bizdekiler Passat degil Araba ucuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..NeyzeN.. -- 27 Nisan 2014; 18:43:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok mantıklı ve şanslı bir alışveriş olmuş şirvan hocam
    Şu piyasada dizel-otomatik b sınıfı araç parasına her bakımdan gözü gönlü bol bir araç almışsınız daha ne diyeyim
    Sadece eksik olan şey otomatik vites bence gerisi telafi edilebilir ( anahtarsız giriş dışında )
    Renk olarak ne aldınız ?
    Hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetiner19 -- 27 Nisan 2014; 18:47:58 >
  • Cok mantikli bir secim gule gule kullanin , avensis
    Cidden cok kaliteli bir araba

• Hayırlı olsun, fiyatı da iyiymiş..
  • Mantıklı olanı yapmışsınız.Corollanın sadece satışı hızlı olacak. Onun dışında zaten avensis avensistir. Jettayla passatın bir olmadıgı gibi. Uzunca bir süre kullanacaksa daha da güzel iş yapmışsınız. Bu arada dostum bu döşdeki saate nasıl tahammül ediyorsun yav? :)

• valla bu fiyatı duyunca ben de baya şaşırdım. sms geldi bana da:

"Markası ne olursa olsun 2 adet aracı olan vergi levhalıya 72.500 TL yerine, 57.250 TL'ye Toyota Avensis. Sizleri Toyota Plaza Derindere'ye bekliyoruz."

65.000 TL'ye de elegant extrayı veriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..NeyzeN..

Hocam hayirli olsun ters köşe yaptirmissin Servana

Tek kelime ile mükemmel bir tercih Hayirli uğurlu olsun.....

Bu arada bugünsevgili rdiesel ile Batumda V6 B5.5 Passat deneyimimiz oldu Amerikan versiyon inanirmisin bizdekiler Passat degil Araba ucuyor

Dostum bize araba getiren marka çok az. Bende 4 motion passat, 2004 2.5lt jetta(BORA) kullandım iyi gidiyorlardı. Ama kimse yüzüne bakmıyordu. Sebebini tahmin ediyorsundur :)

• çok iyi fiyat hayırlı olsun
  • Valla Şirvan abi ..Neyzen.. abi çok haklı araba full+full dü LPG de vardı ama öyle bir yürüyor ki anlatılmaz yaşanır...

Bu arada VW B5.5 sonra passat üretmemiş cidden güncel kasayı bilen birisi olarak söylüyorum sence abi;

..Neyzen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rdiesel -- 27 Nisan 2014; 19:53:30 >
  • Hayırlı olsun, fiyat güzelmiş, kazasız belasız inşallah...
  • regal reklamlarına benzemiş aklımı seveyim
    iyi fiyat mantıklı tercih
  • Teşekkür ederim. Şu aralar F/p aracı bulmak çok zor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.