Şimdi Ara

Avenging Wrath ##Clash Of Clans## [KLAN KAPALI]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
9
Favori
70.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yıllar sonra bile GameCenter'dan ekleyenler, benimle iletişim kuranlar, konuya yazanlar oluyor. Zamanında çok emek verdik, beraber çok zaman geçirdik. Kendimizce bir gelişme politikası uyguladık, güzel yerlere geldik ama zaman aşımına uğradık maalesef. Herkese teşekkürler.

Avenging Wrath ##Clash Of Clans## [KLAN KAPALI]

Klana katılmak için irtibata geçmeniz gereken kişiler

Mesbul -- GameCenter: GALIOLAS
    Ben Gerçek Değilim -- GameCenter: imnotreal

MUTLAKA OKUYUN.
    - Kupa sayınız önemli değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zmpprz -- 15 Temmuz 2015; 13:36:31 >

• Dostum ben varım, diğer konuda da yazmıştım zaten,http://forum.donanimhaber.com/m_64566116/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64623742 .
    Önderlik edebilirim, 23 level'ım, bilgim var, gold da var huzur var
  • bende yeni basladim gc id korxy

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathLotus

Dostum ben varım, diğer konuda da yazmıştım zaten,http://forum.donanimhaber.com/m_64566116/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64623742 .
    Önderlik edebilirim, 23 level'ım, bilgim var, gold da var huzur var

Tamam önder olabilirsin tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  Avenging Wrath ##Clash Of Clans## [KLAN KAPALI]

İnmekte (mobilim su an)

• Ekleyin beni de.

Game Center: NeroTouch

• Gamecenter : NikiDefTG

• beni de ekle indirip başlıcam gamecenter : Mehmet Ali Er
  • Pc'ye geçince herkesi ekliyorum.

• 2 gündür full kasıyorum gamecenter: Life Music, clan yapsak iyi olur sardı baya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 16 Ağustos 2012; 21:35:58 >
  • Arkadaslar gamephone diye bı app var onun aracılığı ile bedava mesaj + telefon görüşmesi hakkımız oluyor (game center arkadaşlarıyla) bence hepimiz bunu edinelim ^^ ----------- hiç kullanışlı değilmiş denedim de viberi tercih ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fpscake -- 16 Ağustos 2012; 21:08:16 >
  • Beyler clan adı seçin hemen parada bol, açayim ben. 23 Level'ım GC ADIM: ygzyln

Avenging Wrath nasıl beyler? ad olarak? çok karizma

Beyler ekledim sizi, kabul edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heartseeker -- 16 Ağustos 2012; 21:21:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NikiDef

Arkadaslar gamephone diye bı app var onun aracılığı ile bedava mesaj + telefon görüşmesi hakkımız oluyor (game center arkadaşlarıyla) bence hepimiz bunu edinelim ^^ ----------- hiç kullanışlı değilmiş denedim de viberi tercih ederim

whatsapp viber farketmez aslında kendi aramızda irtibatı rahatça ve ücretsiz kurmamız lazım konuyu başlatan arkadaş ilgilenecektir sanırım

viberin artısı telefonla kendi aramızda ücretsiz konuşmamız olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 16 Ağustos 2012; 21:20:19 >
  • Ekledim herkesi
  • Hocam gamecenter'ım Ygzyln

Edit: Bu arada şu google+ da chat benzeri bir şey var eğer o kullanıslıysa onu kullanabiliriz. Olmadı kik messenger var free. Skype var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heartseeker -- 16 Ağustos 2012; 21:34:39 >
  • Viber yapalım grup chatting + voice ne ararsak var ben numaramı yazıyorum isteyen eklesin hemen telefon defterine (sonra viberden mesaj ativersin ama)

Edit: ben gercek değilime atsak oda digerlerine atsa topluca viber kullansak? Benim oyum o yonde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fpscake -- 16 Ağustos 2012; 21:43:20 >
  • Hangi programlarla toplu konuşma yapabiliriz? yazışma?

Edit: Beyler forum açık bir platformdur. Bu nedenle cep telefonlarınızı özel mesaj olarak atmanız/paylaşmanız daha mantıklı olacaktır

Hotmail yada gmail türü bir şey aracılığını kullanarak yazışalım. iMessage'da toplu yapabiliyoruz mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heartseeker -- 16 Ağustos 2012; 21:36:43 >
  • Nolcak ya kim napsın numaramı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fpscake -- 16 Ağustos 2012; 21:39:03 >
  • Ergen çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heartseeker -- 16 Ağustos 2012; 21:41:07 >
  • Hop siliyorum sen aldın mı?

Ekleme: ben gercek değilime atsak oda digerlerine atsa topluca viber kullansak? Benim oyum o yonde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fpscake -- 16 Ağustos 2012; 21:44:16 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.