Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Avengers: Infinity War, sadece 6 günde Justice League'i geride bıraktı

21
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Avengers: Infinity War, sadece 6 günde Justice League'i geride bıraktı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2510 Mesaj
      01 Mayıs 2018 21:59:54 Konu Sahibi
      Marvel Stüdyoları'nın geçtiğimiz hafta vizyona giren dev filmi Avengers: Infinity War, izleyiciler ve eleştirmenlerden aldığı muhteşem yorumların yanı sıra gişede de kırılmadık rekor bırakmıyor. Star Wars: Force Awakens'ı geride bırakarak tarihin en hızlı hafta sonu açılışını yapan yeni Avengers filmi, sadece altı gün içerisinde Justice League'in toplam gişe hasılatını da geçmeyi başardı.

25 Nisan itibarıyla bazı ülkelerde gösterimi başlanan Infinity War; Pazartesi günü, yani vizyondaki altıncı gününün sonunda dünya genelinde toplam 725 milyon dolarlık bir gişe hasılatı yapmış. Infinity War'ın sadece altı günde elde ettiği bu gelir; Justice League ($658m), Doctor Strange ($678m), Captain America: The Winter Soldier ($714m), Man of Steel ($668m) ve Thor: The Dark World'un ($645m) gişedeki toplam hasılatından daha fazla.

ABD'deki en hızlı hafta sonu açılışı rekorunu da eline geçiren Avengers: Infinity War, Star Wars'un bu alandaki egemenliğine son verdi. İlk üç gününde 257 milyon dolarlık hasılat yapan film, Star Wars: Force Awakens'ın 247 milyon dolarlık rekorunu geride bıraktı.

Avengers: Infinity War aynı zamanda henüz Rusya ve Çin gibi büyük pazarlarda açılışını yapmış da değil. Infinity War'un 3 Mayıs'ta Rusya'da, 11 Mayıs'ta da Çin'de vizyona girmesiyle dünya genelindeki başarılarını iyice artırması bekleniyor.

|
      |

• Teğmen
      191 Mesaj
      01 Mayıs 2018 22:41:54
      İki filmin klasmanları çok farklı. Infinity War'un yanında Justice League'in esamesi bile okunmaz. Kesinlikle izlediğim en iyi çizgi roman uyarlamalarından birisiydi. Marvel'ın açık ara en iyisi. Gişede de başarılı olması sevindiriyor.
    • Yarbay
      3330 Mesaj
      01 Mayıs 2018 23:16:14
      Sırf Thanos için bile izlenir.
    • Yüzbaşı
      253 Mesaj
      01 Mayıs 2018 23:35:54
      Marvel severim bugün itibariyle gittim ama öyle aman aman vauv diyebileceğim bir film değildi. Karakterler birbirlerinden kopuk oldukları için aksiyon sahneleri bol olmasına rağmen istenen aurayı veremedi. Mesela ilk Avengers filmi hâlâ bu konuda en iyisiydi. En iyi Marvel filmi de Civil War'dur. Bu filme en iyi demek Civil War'a hakarettir. Film aslında güzel ama Marvel fanları filmi gereksiz şekilde sişiriyor.

DC ise maalesef WB'nin her şeye karışması yüzünden bir türlü istenen filmleri yapamıyor. Halbuki karakterleri ve kurgusu Marvel'dan kat be kat daha iyi ama WB'nin vizyonsuzluğu yüzünden maalesef bir türlü istenilen filmi yapamıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      01 Mayıs 2018 23:45:27

Hangi Civil War en iyiymiş şu Balon Amerika'nın havada uçan Iron Man'i bacağından tutup yerlerde sürüklenmek yerine kendine doğru çektiği film mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Symbianist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      01 Mayıs 2018 23:55:17

Çizgi romanda Steve Tony'i haşat etmişti. İnternetten bulabilirsin. Tony'nin zırhını parçalamıştır. Ben filmin genel yapısından bahsediyorum. Mantık hatası konusuna girersek bu filmde de mantık hataları vardı. Emin ol çok daha fazla mantık hatası çıkar.

|
      |
      mehmedaltair kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      02 Mayıs 2018 01:58:25
      Bugun imax de izledim harikaydi sonu degisik sonrakini bekliyorum
      |
      |
    • Yarbay
      9366 Mesaj
      02 Mayıs 2018 08:10:52
      Ne olursa olsun DC nin filmleri maalesef Marvel filmleriyle yarışacak düzeye çıkamadı.

Tekil olarak Batman dışında seyirciyi heyecanlandıran filmleri yapamadılar. Onda da Joker olmasaydı muhtemelen bu kadar tutulmazdı.
      1535 Mesaj
      02 Mayıs 2018 15:55:34
      Dc batman harici çöp okeyde avengers hakkaten olmamış o kadar mantık hatası(çizgi romanın filmi ne mantığı falan saçmalayacaklar okumamış cahiller cevap atmasın) doluydu ki izlerken sinirlendim. Dövüşler desen onlar ayrı rezalet ..
      |
      |
    • Binbaşı
      1861 Mesaj
      02 Mayıs 2018 18:37:21
      O kadar kalabalık süper kahraman kadrosuna rağmen, keyifle izlenecek kurgu ve işleyişe sahip bir film yapmaları fazlasıyla övgüyü hak ediyor, ham bir aksiyon izlettirmiyorlar, olay örgüsü sağlam olmuş. Beklediğimizden fazlasını veren bir Thanos karakteri ile karşımıza çıkmaları ise işi bambaşka noktaya taşımış.
      |
      |
    • Yarbay
      8832 Mesaj
      02 Mayıs 2018 18:40:29

Sağol canım.

|
      |
      stalker(1979) kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      02 Mayıs 2018 19:05:02
      DC fanı olarak diyorum ki oldukça iyi bir filmdi. Çizgi romandan uzaklaşılmıştı ancak. O yüzden beni pek mutlu etmedi.

|
      |
      Intel Xeon E5-1680 v2 (4.75Ghz,1.38v) | EVGA Geforce GTX Titan X SuperClocked x2 SLI | Asus Rampage IV Black Edition | Corsair H115i | Corsair Dominator Platinum 8x4GB 1866mhz CL9 | Samsung 860 Pro 1 TB x2 | Western Digital Black 6TB | Phanteks Enthoo Evolv ATX TG Satin Black | EVGA SuperNOVA 1200 P2.
      OnePlus 5T 128GB Midnight Black | Apple iPhone SE 64GB Space Gray | Samsung Galaxy S7 Black Onyx
    • Yarbay
      3330 Mesaj
      02 Mayıs 2018 19:47:47
      quote:

Orijinalden alıntı: sinmeister

Sağol canım.
      Ne demek önemli değil reis
      |
      |
      02 Mayıs 2018 19:54:18
      |
      |
      02 Mayıs 2018 21:30:24
      marvel'ın en iyi filmi winter soldier'dır.aksini iddia edenle sabaha kadar tartışırım
    • Yarbay
      2995 Mesaj
      02 Mayıs 2018 22:07:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Ne olursa olsun DC nin filmleri maalesef Marvel filmleriyle yarışacak düzeye çıkamadı.

Tekil olarak Batman dışında seyirciyi heyecanlandıran filmleri yapamadılar. Onda da Joker olmasaydı muhtemelen bu kadar tutulmazdı.
      DC'nin kendine özgün bir kalitesi var. Sadece Nolan'ın efsane üçlemesini demiyorum. Belki son yıllarda bekleneni yakalayamıyor ama Batman, Superman, Wonder Woman, Flash gibi eşi benzeri olmayan karakterleri var. Her birinin hikaye derinliği var. Üstelik son yıllarda çıkan, Man of Steel, Batman v Superman, Wonder Woman çok başarılı filmlerdi.

If you don't stand for something, you'll fall for anything.
      Sucker Punch
    • Uzaklaştırılmış 18 gün cezanın, 17 gün 2 saat 10 dakika kadarı kaldı.
      1 Not
      03 Mayıs 2018 02:57:39
      quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

marvel'ın en iyi filmi winter soldier'dır.aksini iddia edenle sabaha kadar tartışırım
      bence tartışma kardeşim...kış askeri gerçek dünya, avengers fantastik
      |
      |

Got like freedom,Everyone will be free!
    • Yarbay
      9366 Mesaj
      03 Mayıs 2018 07:46:20

Benim karakterlere tek bir lafım bile yok zaten. Karakterler ve kurguları sağlam. Kaldı ki Batman i penguen zamanından beri film olarak izler takip ederim. Nolan efsane üçlüsü dışında etkilendim dediğim filmi olmadı maalesef. Kendi havasından yoksunlardı.

Dİğer karakterler de ha keza aynı şekilde. Kurguları, aktarımı çok başarısızdı. Tek bahsettiğim bu.
      |
      |
      GunslingeR085 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      2467 Mesaj
      03 Mayıs 2018 10:02:39
      Bu da demek oluyor ki sinema ve eğlence sektörü gençlerin ergenlerin ve hep çocuk kalabilen yetişkinlerin elinde. Burada ergen kelimesini kimse aşağılama anlamasın, gençliğe geçiş evresi olarak kullanıyorum. Malum bu filmlerin en büyük tüketicisi 12+22 yaş arası kesim. Diğerleri de bunlarla büyümüş ama hala bu çizgi roman evreninden vazgeçemeyenler. Ama sorun şu ki herkes süper kahraman dışında bir şeye para verip sinemaya gitmiyor ise bu işte bir gariplik yok mu? Bunun nedeni kahramanların çok iyi pazarlanması ve reklamından dolayı mı yoksa hakikaten sinemada süper kahraman harici hiç bir şey bu kadar zevkli ve keyifli izlenecek bir özellik taşımıyor mu? Eğer bütün dünyada sinema sadece süper kahramanlar üzerinden işlemeye başlar ise sinema bunlarla istila edilir ise ne olur o zaman? Çünkü talep geldikçe yapılmaya devame dilecek yapımcının derdi para kazanmak, akarken niye küpünü doldurmasın ve gitsin sanat filmine para akıtsın ki? Yarat bir süper kahraman ultra görsel efektler ile döşe, iyi bir piar yap balyayı vur. Sinema sanatına kim yatırım yapacak bu gidişle onu merak ediyorum. Malum hiç Oscar alan bir süper kahraman filmi yok henüz.
      |
      |

• Emekli Yönetici
      7025 Mesaj
      03 Mayıs 2018 19:29:59
      Film epey iyiydi. Kesinlikle sinemada izlemenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
üniversite
Satılık Köpek
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,330
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.