Şimdi Ara

Avengers: Infinity War l 27.04.2018 (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.175
Cevap
47
Favori
318.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Thanos ve yancıları dünyaya iniş yaparkene Muhtemelen habersiz yakalanacaklar herkesin sahneleri farklı farklı yerlerde. Sonradan da herkes payına düşeni pataklayıp toplanır Thanos reyizle kapışmaya giderler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trufily T kullanıcısına yanıt
    evet onu eklemeyi unutmuşuz,yani anlıcağınız thanos la baş edebilecek karakterler sınırlı mcu içerisindeki,avengers ekibinin yarısı çöp şuanda,tekrardan diyorum hawkeye gibi bir karakter bile avengers da yer alıyorsa ghost rider gibi bir badass bir karakterin olmaması seyirciye hakarettir,filme koymamaları için hiçbir engel yok heleki agents of shield deki performansdan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Thanos ve yancıları dünyaya iniş yaparkene Muhtemelen habersiz yakalanacaklar herkesin sahneleri farklı farklı yerlerde. Sonradan da herkes payına düşeni pataklayıp toplanır Thanos reyizle kapışmaya giderler

ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır

• mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    Ugurhasgul1903 U kullanıcısına yanıt
    Bu fotoğraf Infinity War setinden sızan büstün Civil War'daki Iron Man zırhıyla birleştirildiği bir photoshop imiş. Muhtemelen yapan kişinin adlandırdığı gibi Mark 48 olarak anılacak ama üst kısmı 48 iken reaktörden aşağısı Mark 46, filmde göreceğimiz zırhın neye benzeyebileceği konusunda fikir olsun diye yapmış ama aşırı kaliteli bir photoshop yapmış hakkını vermek lazım, /r/marvelstudios'ta gezinmesem hakikaten Sideshow yayınladı sanırdım.

Iron Man zırhını kötü tasarlamanın imkansız olduğuna katılıyorum, işin özünde baktığımız zaman her filmdeki zırh birbirinden güzel de diyebiliriz aslında ama umarım bu filmdeki zırhın tamamını görme şansımız olduğu zaman altın sarısı miktarı Mark 45 ve 46'da olduğu gibi kırmızıya oranla oldukça az olmaz, Age of Ultron'un ilk yarısında gördüğümüz Mark 43'ten sonra şu kırmızı/altın sarısı dengesini bir ayarlamadılar gitti.

----

Bazı karakterler var ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar takım üyesi olup birilerinden emir alacak türden değiller, Ghost Rider da onlardan biri. Birinin dediklerini yapmayacak kadar aşırı güçlü, başına buyruk ve dengesiz; tam anlamıyla yalnız başına takılıp kafasına göre hareket etmesi gereken bir karakter ki çizgi romanlarda bile hiçbir zaman dahil olmadı, o yüzden Hawkeye ile kıyaslanamaz ne kadar ideal bir takım oyuncusu olup olmadığı. Her şeyi geçtim belli bir süre daha diziler filmlere referans vermeye devam edecekken filmler o diziler yokmuş gibi davranmaya devam edecek zaten, öyle Agents of Shield'dan karakteri kaldırıp bir anda Infinity War'da Thanos karşısına çıkarmazlar o yüzden, her ne kadar o diziler de MCU dahilinde olsa da soğuk bakıyorlar gibi görünüyor ona şu aşamada.

@mehmedaltair

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 28 Haziran 2017; 15:40:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Maximum_Carnage kullanıcısına yanıt
    Aynen bende reddit'ten arakladım altına da bir şey yazmadım bilerek Diğer zırhlar çok mekanik gözükürken bu biraz daha çizgi romandaki (özellikle Extremis) zırhlara benzemiş güzel de olmuş. Bu arada benim de favorim AoU sonundaki zırh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 28 Haziran 2017; 16:27:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Dram

Neyse ki WW Marvel evrenınde değil

• Ego ile ilgili bir gelişme olay olacak mı ?
    Galaxy 2 den sonra Ego'nun Thanos ıle ilişkisnş merak edıyorum

• Bakalım şu teaser nasıl olacak, 1 ay kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tru****

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Ego ile ilgili bir gelişme olay olacak mı ?
    Galaxy 2 den sonra Ego'nun Thanos ıle ilişkisnş merak edıyorum

Öldürmediler mi zaten filmde Ego'yu ?

Bılmıyorum o kadar da kolay değildir herhalde

• Maximum_Carnage kullanıcısına yanıt
    dedikleriniz doğru ama filmde yinede olmasına engel değil,ona bakarsanız dizidekide ghost rider dı ama takım çalışması yaptı isteseler onu uydururlar bir şekilde,hadi tek takılsın filmde ama yinede olması gerekirdi,böylesine ciddi bir olay karşısında çok faydası olurdu

• En yeni fanmade trailer'ı. Bence çok güzel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _THANOS_ -- 2 Temmuz 2017; 16:9:45 >
  • Şöyle bir açılış yapsa da, film başlangıcında keyiflensek.

• Time stone elden gidiyor

• Oo inşallah doğrudur

• quote:

Orijinalden alıntı: tru****

quote:

Orijinalden alıntı: Ugurhasgul1903

çok doğru zaten thanos la bu ekipte baş edebilecek kişiler thor,odin ve galaxy ekibidir.aslında ghost rider gibi bir karakter nasıl olmaz bu filmde hayretler içerisindeyim,hele agents of shield performansından sonra.olsaydı filmde thanosla mücadele edebilecek karakterlerden birisi olurdu

Doctor Strange de güç olarak o seviyede değil mi?

Ghost Rider nasıl o seviyede olabiliyor ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Ghost Rider mistik bir varlık o yüzden çok güçlü. Sadece kafası yanan adam olarak bakmayın bakışlarıyla bile Thanos'u perişan eder

• mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle gücünün sınırı yok,bizzat iblisten alıyor gücünü o yüzden bu filmde olsaydı avengers ekibinden birkaç kişi hariç tabi çok büyük iş yapardı

• Hatırladığım kadarıyla Fantastic Four, Thor, 3-4 kişi daha Galactus'la başa çıkamazken Ghost Rider gelip tek atıyordu Galactus'a. Galactus'a tek atan adam Thanos'a neler yapmaz.
  • işte badass birisi olduğu belli,zaten ekipte thor,odin,belki doctor strange falan belli başlı karakterler baş edebilir thanosla, ayriyetten agents of shield izlediyseniz oradada harika bir ghost rider performansı gördük ve çok sevildi ki normaldede sevilen bir karakter,sırf o yüzden bile işte bu kevin feige denen adam filme dahil etmesi lazım ama adam hiç umursamıyor bile arkadaş böyle bir ciddi filmde natasha,clint denen basit karakterler varken ghost rider olmaması büyük hata,mcu içerisinde filmleride var ghost rider ın dahil etmeye kalksalar sorunda olmaz
  • Ugurhasgul1903 U kullanıcısına yanıt
    Ama bildiğim kadarıyla çizgi romanlarda falan Ghost Rider öyle ekip çalışacak bir tip değil. Fantastic Four bile Ghost Rider'ın bir efsane olduğunu düşünüyor. Ayrıca kefaret bakışıyla (sanırım adı buydu) indiremeyeceği adam yok. O yüzden öyle her filmde Ghost Rider olamaz.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.